ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Будь здорова цілий рік, методи загартовування  
Как вести себя в приличном обществе?  
ПРОГРАМА комплексної практики з фаху студентів с професійного спрямування 6.050200 “Менеджмент організацій” денної та заочної форм навчання  
Жіночий раціон харчування  
Електромагнітне випромінювання мобільного телефону підвищує ризик виникнення пухлин головного мозку  
Підступництво способів швидкого схуднення  
ОСТРАЯ ДИЗЕНТЕРИЯ  
Практика ділового знайомства  
Літо - сонцезахисні новинки  
Google будет понижать позиции плохих мерчантов  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
пігментація   харчування   взуття   НАРУЖНАЯ   ІНСТРУКЦІЯ   кондитерських   ПРОВЕРКИ   дизентерия   хилис   сіль   шахта   посвідчення   Сима   застосовувати   клітки  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як накачати м’язи, основи жіночої краси - гармонія
Як накачати м’язи, основи жіночої краси - гармонія
Кожна жінка бажає бути привабливою. Це аксіома. Сучасний стиль припускає спортивну підтягнутість і стрункість - це теж аксіома моди. Звичайно, можна заперечувати спортивність у вигляді жінки, але тоді на п...


Кожна жінка бажає бути привабливою. Це аксіома. Сучасний стиль припускає спортивну підтягнутість і стрункість - це теж аксіома моди. Звичайно, можна заперечувати спортивність у вигляді жінки, але тоді на перший план виходить млосна стрункість зразка XIX сторіччя. Тобто, стрункість у моді незалежна від того, із чим вона сполучається - зі спортивною підтягнутістю середземноморської засмаги або із млосною блідістю великосвітських салонів позаминулого століття.

Добре розвинені м’язи - це основа стрункої фігури, причому - що іноді видасться дивним - практично незалежно від ваги. Тобто, стрункою може бути й не худорлява, а цілком угодована леді. Але гарні м’язи надають витончені форми й пишній фігурі, роблять її не просто стрункою, але елегантною. А елегантність фігури здатна додати привабливість навіть некрасивому обличчі.

Але більшість жінок, коли мова заходить про добре розвинені м’язи, зосереджується на пресі. Так, звичайно, підтягнуті м’язи живота, підкачаний прес - це дуже й дуже важливо як для здоров’я, так і для краси. Але цього недостатньо.

Основа краси жіночої фігури - гармонійність. Накачаний прес - і в’ялі плечі, або гарної форми руки з підтягнутими, спортивними м’язами - і складки на стегнах,запалі і плоскі, безформні сідниці. Якщо приділяти увагу тільки одному, залишаючи без тренувань інше - порушується гармонія, і загальний результат виглядає практично катастрофічно. Тільки гармонічний розвиток усіх м’язів надає фігурі елегантну підтягнутість і дозволяє носити будь-який одяг.

Існує безліч рекомендацій з накачування м’язів і підтримці їх у тонусі. Рекомендуються спеціальні комплекси вправ як для тих, хто починає практично з нуля (м’язи вже втратили тонус, одрябли, а тіло обвисло), так і для просунутих користувачів ( потрібна мінімальна корекція, а в основному - тільки підтримка у формі). Просунутим користувача, куди як легше - у них уже все є, необхідні лише мінімальні зусилля. От тим, хто змушений відновлювати давно втрачене, доводиться набагато важче.

Основна проблема для початківців - зусилля, які вимагають перші тренування. М’язи, що давно відвикли від роботи (особливо при сидячому способі життя), попросту відмовляються хоч що-небудь робити. А якщо й роблять, то все супроводжується досить неприємними болючими відчуттями (перші тренування завжди хворобливі). У результаті багато хто, не встигнувши почати, кидають накачування м’язів, і шукають собі виправдання в безлічі прислів’їв і приказок, придуманих спеціально для таких випадків (наприклад: поки товстий сохне, худий здохне, або - чоловіки не собаки, на кістки не кидаються). Але ніякі виправдання не зроблять фігуру привабливою й не допоможуть у підтримці здоров’я ( але ж гарний м’язовий тонус - це здоров’я).

Якщо м’язовий тонус втрачений, а тренування по книзі, доставляють занадто багато неприємних відчуттів (біль, сильна втома, яка не проходить і наступного дня, не дозволяючи нормально працювати), то можна піти по шляху полегшених вправ. Звичайно, полегшені вправи не дадуть швидкого ефекту, але зате вони й не будуть руйнувати організм: справа в тому, що якщо організм відвик від фізичних навантажень, то занадто активні навантаження можуть привести до різних захворювань ( приміром, тахікардія).

Для початку потрібно привчити організм хоча б до невеликих навантажень, які потім можна збільшувати. Для цього цілком достатньо буде перегонів на місці - можна бігти, не виходячи з будинку, що особливо приємно для тих, хто соромиться пробіжок на очах у людей (таке часто буває, якщо не просто ослабнули м’язи, але й уся фігура розпливлася - кому ж хочеться демонструвати себе в самому невигіднім світлі).

Перший тиждень можна бігати по п’ятнадцять хвилин у день, потім - збільшувати час на п’ять хвилин щотижня, і поступово дійти до годинної пробіжки. Дуже добре бігати під музику - у достатньому ступені легку, радісну й обов’язково ритмічну. Ритм музики задає ритм рухів, а легкість музики виявляє психологічний вплив - адже під таку музику просто не може бути важких вправ.

Поступово, коли організм уже почав звикати до навантажень, потрібно вводити нові комплекси вправ, додавати їх до бігу. Вправи для рук і ніг, вправи для накачування пресу. Дуже добре використовувати різні тренажери, причому це зовсім не обов’язково серйозні тренажери начебто тих, які застосовуються для накачування м’язів у фітнес-центрах. Цілком достатньо звичайного обруча (продається в будь-якому магазині, що торгує спорттоварами, і коштує копійки) - з його допомогою прекрасно тренуються прес і м’язи спини, можна тренувати м’язи ніг (обруч чудово розкручується на стегні - ногу зігнути в коліні й уперти в ослін, після чого крутити обруч стегном), м’язи шиї (цю вправу - розкручування обруча на шиї - слід виконувати з обережністю й використовувати для неї тільки легкий, пластмасовий обруч). Прекрасно підкачуються м’язи за допомогою кола, що вертиться (теж продається в магазині спорттоварів і коштує чи не дешевше, чим обруч). За допомогою кола чудово тренуються м’язи ніг ( як стегон, так і гомілок), м’язи спини, підтягується черевний прес (особливо добре тренуються м’язи нижнього пресу). Для рук і спини рекомендуються легкі гантелі.

Ті, хто прагне схуднути, можуть використовувати звичайну скакалку. Так-так, ту саму, шкільну скакалку. Стрибки зі скакалкою не тільки допомагають скинути кілограми, але й накачують багато м’язів, починаючи від м’язів ніг і закінчуючи пресом.

У якості підтримки для полегшених вправ дуже гарний басейн. Плавання - прекрасний вид спорту, що дозволяє накачувати всі групи м’язів. Крім того, вода м’яко шліфує тіло, рятуючи від непотрібних нерівностей, обвислостей і інших результатів поганого м’язового тонусу.

Коли ж полегшені вправи набудуть свою дію (організм знову звикне до наявності фізичних навантажень), можна переходити до вправ для просунутих користувачів, наприклад, до вправ з фітнес-реманентом. Спеціальні пружні м’ячі допомагають не просто накачувати м’язи, але й буквально створювати фігуру.

Є вправи для накачування м’язів для особливо ледачих - комплекси, які, як затверджують їхні творці, дозволяють накачувати м’яз лише - силою думки. Цікаво те, що такі комплекси насправді працюють, от тільки часу вони вимагають побільше, чим жива робота з м’язами, а вже що стосується завзятості в досягненні мети, так тут її потрібно просто океан. Однак, плюсом подібних комплексів є те, що негативний вплив на організм тренувань зводиться до мінімуму, й навіть ті,що страждають від різних кардіологічних захворювань, можуть застосовувати ці методики тренувань. Тренування засновані на тому, що думка про яку-небудь вправу змушує м’язи мимоволі скорочуватися так, начебто ця вправа виконується. Певним ступенем концентрації можна добитися того, що м’язи будуть тренуватися при гаданому спокої тіла.

Але які б комплекси не використовувалися, завжди потрібно пам’ятати про гармонію, і накачувати не одну групу м’язів, а приділяти увагу всім відразу. Це дасть не тільки красу, але й здоров’я.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4024 | 23/02/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус