ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Здоровая пища- для здоровой жизни  
Гребінці. Як вибрати  
Светодиоды все больше и больше входят в нашу жизнь!  
Оригамі створення фігурок з паперу  
Перетяжка мебели - как сделать привлекательным и комфортабельным неудачно оформленный интерьер  
Ти скоро станеш татом!  
Зоряний фітнес  
Творчі ідеї для ваших малят - ігри пазли  
Швидка дієта  
ОСОБЛИВОСТІ МЕНЕДЖМЕНТУ ВІДНОСНО ВІРТУАЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Сима   мода   работа   Дієта   запрос   троянда   аудит   причини   плаття   Web-   бюджет   СИСТЕМИ   пігментація   білизна   флюктуация  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Йога для схуднення
Йога для схуднення
Пристрасть до йоги охопила увесь світ досить давно. Прочитані розумні книги, отримані слушні поради й рекомендації, що стосуються йоги, почуто багато історій про її цілющу силу, і тепер саме час приступати до самостійної...


Пристрасть до йоги охопила увесь світ досить давно. Прочитані розумні книги, отримані слушні поради й рекомендації, що стосуються йоги, почуто багато історій про її цілющу силу, і тепер саме час приступати до самостійної практики. Багато ходять у клас йоги, інші купують відеопосібника, студіюють книги й журнали, яких сьогодні достатньо багато, обговорюють на інтернеттфорумах асани. І досить часто новачки, які лише роблять свої перші кроки в цьому навчанні, вірніше сказати навіть, перші асани, опікуються про насущне животрепетне питання: а чи допоможе мені йога схуднути?

Питання це не зовсім однозначне: йога адже - це не біг підтюпцем і не навантаження на тренажерах, тому займатися нею лише для того, щоб скинути вагу в найкоротший термін нерозумно й навіть нешанобливо. Чому так? Так тому що йога - це ціла філософія, прояв східної мудрості, практика, що включає не тільки силові навантаження, але й техніки глибокої релаксації, роботу зі свідомістю, настроювання свого організму на позитивний лад. Йога - це цілий комплекс, усі складові якого повинні чітко дотримуватися, і тільки тоді прийде позитивний результат. По відкликаннях практикуючих він виражається як у формуванні зовсім нового світогляду, заспокоєнні нервової системи, так і в гармонізації роботи багатьох систем організму, у числі яких - нормалізація ваги. Тут і полягає частина відповіді на запитання про застосування йоги для схуднення.

Але цього досить великого роз’яснення іноді недостатньо тим,що починають займатися йогу, вимагають конкретики: як відбувається схуднення в йогу - адже її не можна зрівняти зі стандартними методами, які звичайно використовуються для схуднення. Вимотуючий ритм силових тренувань у тренажерному залі або кардіє навантаження при бігу, а також рекомендації дотримувати дієти проти спокою й релаксації на килимку для йоги, багатьом видадуться неправдоподібними. Однак доведене, що йога сприяє схудненню, і робить це вона також за рахунок багатобічного підходу.

По-перше, у йогу використовуються статичні навантаження, але їх ступінь впливу багато в чому завдяки тривалості й силі, найчастіше ні в чому не уступає,хитанню у спортзалі.

По-друге, не забувайте про дихальну техніку. Багато з людей, лише перебудовуючи свою звичайну техніку подиху, роблячи його не поверхневим, а глибоким кисневим, що насичують організм, нормалізуючи обмін речовин, серцевий ритм і відновлюючи гармонію в нервовій системі, зауважують, що через якийсь час стрілка ваг іде на спад. І це без дієт і навіть вправ. Практикуючи йогу, людина вчиться правильно дихати, підживлюючи органи киснем, що вкупі з фізичним навантаженням на м’язи дає свій результат.

Багато після заняття йогою відзначають, що довгий час не хочеться їсти. І це притім, що займатися нею потрібно на голодний шлунок. От і ще одна крапля, яка помалу точить камінь зайвої ваги.

Знаючи силу йоги проти покладів непотрібних кілограмів, можна у свою практику включати спеціальні вправи, які сприяють процесу. Найпростіші й ефективні:

Поза воїна (прискорює обмін речовин, спалює калорії)

З положення стоячи зробіть крок уперед, тримаючи зігнуту ногу так, щоб гомілка утворювала з підлогою прямій кут, інша нога повинна бути прямою. Руки витягніть нагору, з’єднуючи долоні. Зберігайте положення стільки, скільки зможете (більше хвилини), дивлячись на великі пальці рук, а потім ноги поміняйте.

30-60-90 (зміцнює прес - відмінна альтернатива звичайним підйомам корпуса)

Ляжте на спину, витягнувши ноги. Відірвіть ноги від підлоги, утворюючи кут в 30-deg;, затримуючи їх у такому положенні на 2-3 вдиху-видиху. Потім переходите до кута в 60 і 90-deg; з таким же перервою.

Поза - ланч (Випад)

З пози воїна можна зробити випад, що добре зміцнює м’язи стегон і сідниць. Для цього нога, яка перебуває за, витягається ще більше назад, руки опускаються, долоні опираються на підлогу на одному рівні зі стопою зігнутої ноги. Ви утворюєте глибокий випад, намагаючись тримати рівновагу.

Поза собаки, що дивиться вниз (заряджає бадьорістю, розтягує більшість м’язів)

Це одна з базових поз йоги, яка дуже добре зміцнює все тіло, розтягуючи м’язи. Перейти в неї можна з пози - ланч, перемістивши зігнуту ногу назад, формуючи при цьому тілом букву –л, де сідниці стануть верхівкою, тримаючи ноги й спину прямими, що утворюють гострий кут.

Після періодів напруги необхідно давати тілу можливість відпочити в позі дитини (сидячи на колінах, максимально витягнувши руки вперед на підлозі). Завершувати сеанс йоги потрібно позою - шавасана, (лежачи на спині, руки й ноги лежать вільно), яка дає можливість максимально розслабитися перед зануренням знову в буденні турботи.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3939 | 23/02/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус