ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Тема 3. Организационные коммуникации  
Оборудование фирмы KREMLIN для нанесения двухкомпонентных лакокрасочных материалов  
Ах, карнавал, карнавал  
АТО: герої сучасності, що потребують підтримки  
Поля Брегга дієта  
Право дитини на ім'я, по батькові й прізвище  
Проблеми старіння шкіри й можливості її омолодження.  
Ковбаски курячі  
Вагітність і зайва вага нерозлучна пара  
Костюми жіночі брючні  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Веснушки   пользование   вагітність   менингококковая   эффективности   гормон   Страхование   овуляції   ВОПРОСАМ   помощь   Free   Сима   СТАТУТ   дитини   безопасность  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Йога для початківців
Йога для початківців
Йога знаходить усе більше шанувальників завдяки позитивному впливу, який вона виявляє на здоров’я людини і її емоційну сферу. Будучи найдавнішою системою зміцнення тіла й духу людини, йога розкриває ...


Йога знаходить усе більше шанувальників завдяки позитивному впливу, який вона виявляє на здоров’я людини і її емоційну сферу. Будучи найдавнішою системою зміцнення тіла й духу людини, йога розкриває не задіяний раніше потенціал людської свідомості, а також енергетичного й фізичного тіла. Висока ефективність занять йогою пояснюється її тривалою історією, що нараховує більш п’яти тисяч років, за час якої дана східна практика увібрала в себе тільки найкраще ментальне здоров’я, що гармонійно впливає на тіло й, людину.

Йога для початківців має на увазі не тільки виконання певних асан і дихальних вправ, але й всебічне вивчення основ йоги, що й випереджає.

Так, неможливо зрозуміти йогу, якщо не дотримувати під час занять деяких правил. Наприклад, щоб закласти основу для йоги, необхідна комбінація трьох факторів: спокою, спокою й безпристрасності. Адепти багатьох східних практик сходяться в думці, що для розкриття особистої свідомості, а також для її підйому на більш високий духовний рівень, потрібно добитися, насамперед, спокою розуму або, як вони говорять, досягти тиші в розумі, оскільки тільки повний щиросердечний спокій допомагає досягтися найвищої крапки концентрації уваги. Поступово робота з тілом і подихом допомагає нагромадити велику кількість вільної енергії. Основи йоги вчать, як раціонально використовувати накопичену енергію й повністю її контролювати.

Важливим моментом у заняттях йогою є щире бажання займатися нею. Не слід змушувати себе займатися, оскільки головне призначення занять йогою - це одержання задоволення й радості. Якщо в якийсь із днів людина почуває, що займається через силу, то краще пропустити одне або два заняття й потім без усяких каяттів совісті, знову повернутися до йоги для початківців. Якщо ж відсутність позитивних емоцій пов’язане із тривалістю занять, або з виконанням певних асан, то краще скоротити заняття йогою до 20-30 хвилин і робити тільки ті асани, які вимагає тіло. Головне - це відчуття гармонії, задоволення від занять і спокою. Тільки такий настрой забезпечує гармонізацію фізичного й ментального здоров’я людини під час занять даною східною практикою.

Заняття йогою невіддільні від виконання Пранаям, або дихальних практик, які допомагають природнім шляхом змінювати стан свідомості й фізичного стану організму. Регулярні дихальні вправи розбудовують легені й нормалізують роботу внутрішніх органів, залоз внутрішньої секреції, що позитивно позначається на роботі імунної системи людського організму. Завдяки розвитку легенів і поліпшенню газообміну в них значно зростає працездатність усього організму, а також активізується робота головного мозку. Будучи одним з ефективних способів боротьби зі стресами, Пранаяма стабілізує роботу нервової системи, дозволяє людині бути врівноваженою і спокійною, підвищує рівень концентрації й зосередженості.

Перед початком занять йогою необхідно розслабитися й відволіктися від усіх переживань і сторонніх думок. Закривши очі, необхідно прийняти вихідне положення першої асани, потім повністю розслабитися й завмерти без руху, концентруючись при цьому на тиші й заспокоюючи розум. З повністю розслабленим тілом і тишею в голові повільно виконується асана, й по досягненню максимальної межі знову приймається нерухлива поза, з якої повільно повертаються у вихідне положення.

При виконанні вправ йоги головне, на що потрібно орієнтуватися - це відчуття комфорту й відсутність болю. Хребет потрібно намагатися тримати прямо й усі нахили здійснювати не за рахунок згинання в спині, а завдяки повороту в тазостегнових суглобах. Виконуючи асани, не слід забувати про подих, який повинний залишатися вільним і не збиватися. Будь-які неприродні або дискомфортні відчуття після практик можуть свідчити про неправильне їхнє виконання. У такому випадку краще на якийсь час забрати ті вправи, які створюють проблеми, або робити їх у спрощеному варіанті. Для успішного початку занять йогою виконувати їх випливає під чуйним керівництвом інструктора. Це допоможе уникнути безлічі проблем і із самого початку забезпечить правильне виконання асан, дихальних вправ.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4224 | 23/02/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус