ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Line 6 Uber Metal  
9 екстремальних способів покращати  
В яких випадках потрібна реєстрація СПД?  
Яким повинен бути секс після пологів  
Морквяна дієта  
Пляжный отдых на островах Италии (Сицилия, Сардиния, Капри)  
Чай с молоком и другие чайные пристрастия.  
Яка я мама  
Активные продажи, тренинг.  
Восстановление мягкой мебели на дому - как сэкономить деньги и придать старым вещам новый вид  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
СТАТУТ   відносини   співробітництво   болезням   коляски   фото   шлунку   лікування   МАЛЯРИЯ   плаття   троянда   Arnold   лего   фотоапарат   пользование  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Японська дієта з погляду медицини
Японська дієта з погляду медицини
Незважаючи на те, що дієтами захоплювалися наші мами й навіть бабусі, інтерес до них не тільки не вгасає, але навіть стрімко росте. Невичерпна увага до різних дієтологічних новинок привела до того, що кількість...


Незважаючи на те, що дієтами захоплювалися наші мами й навіть бабусі, інтерес до них не тільки не вгасає, але навіть стрімко росте. Невичерпна увага до різних дієтологічних новинок привела до того, що кількість дієт з кожним днем збільшується, немов сніжний ком. І щоб якось упорядкувати всю різноманітність дієтичних харчових раціонів, їх почали певним чином класифікувати. Правда, така класифікація не має офіційного статусу, але проте вона існує. Спочатку дієти називали винятково по пріоритетнім використанню якого-небудь продукту: вівсяна, апельсинова, гречана, огіркова, м’ясна, навіть винна.

Незабаром у побут увійшли такі терміни, як моно дієтичне й полі дієтичне харчування залежно від кількості вхідних у раціон інгредієнтів. Певні дієти назвали по імені їх розроблювачів (наприклад, дієта Маргарити Корольової), а сьогодні вже можна ознайомитися з дієтами, що одержали те, або інше громадянство. Серед таких дієт можна згадати індійську або японську дієту. На останній з них зупинимося більш докладно.

Ми не станемо детально розглядати саму схему японської дієти, оскільки всі особливості харчового режиму докладно викладені на багатьох сайтах. Краще зупинимося на медичних нюансах японської дієти, адже відношення до неї неоднозначно, і навіть серед фахівців можна зустріти як прихильників цієї дієти, так і її затятих супротивників.

Розглянемо спочатку переваги японської дієти. Основна з них - це багато складова харчового раціону. У ньому присутні і білкова, і вуглеводна їжа, і достатня кількість жирів. Крім того, на відміну від переважної більшості моно дієтичних схем, тут представлена різноманітність твердої й рідкої їжі, що дуже корисно для нормального тонусу шлунково-кишкового тракту. Кулінарна обробка харчових продуктів не вимагає твердих рамок: їжа може бути як провареною, так і прожареною. Це робить її більш смачною й сприяє активному виділенню слини й травних соків, що також немаловажне для правильного і якісного травлення.

Японська дієта буяє твердими рослинними продуктами, зеленню, овочевими соками й кисломолочними продуктами (в основному кефіром), що насичує організм вітамінами, мінеральними солями й харчовими волокнами. Усі перераховані харчові речовини сприятливо впливають на різні системи організму, очищають шлунково-кишковий тракт, знижують інтенсивність гнильних процесів і утвору внутрішніх токсинів, відновлюють мікрофлору кишечнику.

Допомагає позбутися шлаків і рясний питний режим, що дозволяє вимити все сміття з організму. А от сіль, яка перешкоджає нормальному виведенню рідини, прийдеться відкласти в сторонку. Крім того, японська дієта передбачає вживання зеленого чаю, який володіє антиоксидантними властивостями й поліпшує нервово-емоційне тло, забезпечуючи високу працездатність, енергійність і відмінний настрій.

Приємним сюрпризом для любителів кави є те, що дієта не забороняє вживання кави - улюбленого напою багатьох з нас. Правда, кава повинен бути без цукру. Виключення продуктів з високим вмістом вуглеводів ставиться до однієї з обов’язкових умов японської дієти й викликає цілий ряд розбіжностей. З одного боку, вуглеводи здатні перетворюватися в жири, які відкладаються в самих несподіваних місцях. Саме ці жирові відкладання і є основною мішенню для будь-якої дієти. З іншого боку, вуглеводи являють собою величезну енергетичну цінність, і дефіцит цукрів, який має місце при японській дієті, створює енергетичне голодування, особливо помітне тим людям, чия професія пов’язана з достатньою фізичною або розумовою активністю.

Крім того, японська дієта не забезпечує необхідною кількістю білків, що також є істотним недоліком. У цьому зв’язку необхідно відзначити, що все залежить від загального самопочуття й роду діяльності. Наприклад, професія вантажника однозначно виключає такий спосіб схуднення, як японська дієта. Властиво, розроблювачі японської дієти врахували ці факти, оскільки вони не рекомендують продовжувати дієту більш тринадцяти днів.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4178 | 23/02/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Правильне харчування

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус