ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Космическая психология или трансформация с мастером  
БРЮШНОЙ ТИФ  
Отделка спальни натяжными потолками  
Аборт - який зміст цього слова, що воно значить для кожного з нас?  
Гітарні ефекти: дилей, ревер  
Як правильно вибрати компанію по створенню сайтів  
Як вижити в магнітну бурю  
Гіпер пігментація причини й лікування  
Требования пожарной безопасности при эксплуатации наиболее распространенных объектов предпринимательской деятельности (часть 1)  
Лікування молочниці під час вагітності  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
земель   стиль   відносини   причини   цены   аеробіка   СТАТУТ   КОЛЕКТИВНОГО   МАЛОГО   ПІДПРИЄМСТВА   права   безпеки   прибуток   тренінг   HTML   стоматология   Алія   бюджет  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Топ-10 самих незвичайних дієт
Топ-10 самих незвичайних дієт
Час від часу в кожної людини виникає потреба скинути кілька кілограмів, і більшість прибігає до традиційних методів схуднення - менше їсти й більше рухатися. Або споживати менше калорій, чим потрібно...


Час від часу в кожної людини виникає потреба скинути кілька кілограмів, і більшість прибігає до традиційних методів схуднення,менше їсти й більше рухатися. Або споживати менше калорій, чим потрібно. Це перевірений рецепт схуднення, який успішно використовується у Франції: французи їдять жирну їжу, круасани з вершковим маслом, шоколад і устриць, але в невеликих кількостях, тому повний француз - скоріше виключення, чим правило.

На жаль, не всі вірять в ефективність цієї стратегії схуднення, уважаючи її занадто простою і нудною. Набагато цікавіше дотримуватися якої-небудь витонченої дієти, чим складніше й трудно виконувану, тим краще, адже чим більше ми додаємо зусиль для досягнення чого-небудь, тим більше цінуємо свої досягнення. Отже, десятка самих незвичайних, але при цьому досить розповсюджених ,дієт.

1. Макро біотична дієта

Макро біотична дієта з’явилася не вчора. Вона відома людству вже давно, із часів Гіппократа. Макро біотична дієта заснована на споживанні переважно вегетаріанської їжі (цільних зерен, овочів, море продуктів). Споживання продуктів, що пройшли обробку ( зокрема, м’яса, молочних продуктів і цукру), обмежене або зовсім заборонене. Мабуть, це одна із самих нормальних дієт у нашому списку, яку дотримують мільйонів людей в усьому світі. Але отут є одна цікава особливість: деякі прихильники макро біотичної дієти пропагують паління, як засіб оздоровлення організму, затверджуючи, що причиною раку є шкідливі продукти, а аж ніяк не нікотин.

2. Дієта Шангри-Ла

Для аматорів смачно поїсти дієта Шангри-Ла - справжній подарунок. Ця дієта дозволяє їсти все, що душі завгодно хоч жирне, хоч солодке. Принцип дії цієї дієти полягає в тому, що в організмі є певна крапка насичення (відповідна нашій оптимальній вазі), і організм сам регулює апетит таким чином, щоб залишатися в цій крапці. Творець цієї курйозної дієти, Сет Робертс, затверджує, що винайдений їм метод навіть допомагає понизити цю саму крапку рівноваги, що приведе до зменшення апетиту й, як наслідок, ваги. У чому ж полягає цей унікальний метод? Щодня потрібно приймати 100 - 400 калорій екстра-легкого маслинового масла або солодкої води з інтервалом в 2,5 години. У цей час слід уникати будь-яких запахів і смаків, навіть сигаретного диму. По теорії Робертса, споживання додаткових калорій без смаку й запаху допомагає знизити крапку рівноваги. І хоча цей метод зазнає гострої критики, багато відомих дієтологів уважають, що ця дієта нешкідлива для організму, хоча її ефективність науково не доведена.

3. Фруктова дієта. strong>

Фруктова дієта - маловідома дієта або навіть спосіб життя, який допускає споживання в їжу одних тільки фруктів. Втім, допускається, щоб раціон складався із фруктів не на 100, а лише на 75%. Деякі фрукторіанці впевнені, що обрана ними дієта є первісним раціоном харчування людства, дієтою Адама й Єви, приводячи в якості аргументу книгу Буття, главу 1, вірш 29: І сказав Бог: Я дав вам усяку траву, що сіяє насіння, яка є на всій землі, і всяке дерево, у якого плід дерева, що сіє насіння; - вам це буде в їжу. Любителі фруктів вірять, що для повернення в Едемський сад, потрібно небагато: просто й праведно жити, і правильно харчуватися. Однак подібна дієта може привести до формування дефіциту кальцію, білка, заліза, цинку, вітаміну D, і вітамінів B-Групи (особливо вітаміну B-12), а також дефіциту незамінних жирних кислот. Крім того, психологи впевнені, що такі тверді обмеження в їжі можуть в остаточному підсумку привести до змін психіки: через постійний голод можуть розвиватися манії й залежності на ґрунті їжі, що приведе до соціальної ізоляції. Відомо, що фруктову дієту іноді дотримував Ганді, але змушений був відмовитися від цієї ідеї й визнати, що ця дієта не дозволяє вести нормальний спосіб життя.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3990 | 23/02/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Правильне харчування

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус