ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Злочини у сфері страхування  
Стильні стрижки  
Палаючі тури Знаємо про них усі  
Комбікі Marshall: серія AVT  
Процес зачаття  
Правила ведения делового телефонного разговора. РЕФЕРАТ по курсу «Менеджмент».  
10 кроків до здорового життя в новому році  
Як вибрати стильні меблі для спальні?  
Інструкція як залишитися старою дівою  
Фігурне харчування  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
сайта.   податкова   реєстр   тренінг   щитовидна   форма   работа   Вона   призначення   цены   задымления   boss   пользование   посвідчення   шлунку  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Тренажерний зал
Тренажерний зал
Тренажерний зал у житті сучасного жителя мегаполіса, та й часто мешканця окраїн, займає місця часом стільки ж, скільки обов’язкові розслаблюючі вечірки наприкінці робочого тижня. Приємне самокатування залізної...


Тренажерний зал у житті сучасного жителя мегаполіса, та й часто мешканця окраїн, займає місця часом стільки ж, скільки обов’язкові розслаблюючі вечірки наприкінці робочого тижня. Приємне самокатування залізною технікою значиться в графіку наприкінці робочого дня або призначається на вихідні й входить в обов’язкову програму догляду за тілом. Зробивши подорож у часі на кілька років назад, ми побачимо, що так звана - качалка - це сугубо чоловіче заняття, розвага, спорт або програма по нарощуванню мускулів. Для жінок передбачався велотренажер, як апогей можливостей тренування в тренажерному залі, тому що нежіноча ця справа - качатися

Сьогодні цей стереотип продовжує жити у свідомості багатьох жінок, одні з яких не вважають для себе необхідними взагалі силові навантаження, інші, навіть визнаючи їх користь, бояться стати схожими на жінок-бодібілдерів у бікіні, що спростовують поняття жіночності й крихкості. Страхів таких виникати не повинне, тому що для досягнення таких застрашливих форм жіночої фігури потрібні довгочасні цілеспрямовані тренування й спеціальний раціон харчування. За допомогою занять у тренажерному залі можна не тільки нарощувати м’язову масу, але й елементарно підтримувати м’язовий тонус, спалювати калорії, причому ще багато годин після тренування, здобуваючи гарний рельєф тіла й струнку фігуру.

Тренування в залі за допомогою тренажерів для розвитку певної мускулатури дають можливість зміцнити м’язовий каркас усього тіла. Цей вид навантаження ставиться до силових, які, повинні обов’язково супроводжувати кардіє тренуванням, аеробним навантаженням.

Важливою перевагою силового навантаження є його тривала дія: після гарного тренування в залі на тренажерах м’язи ще протягом 12 годин продовжують спалювати калорії (чого не можна сказати про кардіє навантаженнях), а потім їм необхідно відновитися. Саме тому не рекомендується прибігати до активного навантаження на м’язи щодня - потрібен час на відновлення, після якого прийде черга наступного етапу, і тільки в цьому випадку тренування принесуть користь.

Прийшовши в тренажерний зал, як би ви не поспішали, як би жагуче не бажали негайно прийнятися качати трицепси, ви повинні пам’ятати, що підготовчий етап до силових занять - це аеробне навантаження, яке тренує серце й запускає метаболізм. Скакалки, велотренажер, бігова доріжка - така ваша розминка, яка займе від 15 до 30 хвилин, після яких організм приступиться до спалювання жирів.

Коли ваше тіло цілком готове до того, щоб інтенсивно тренувати м’язи, продумайте ваш маршрут, якого ви будете дотримуватися в обраний тренувальний день. Є через кількість підходів, вид тренажерів, послідовність. Якщо є можливість, краще вдатися до послуг інструктора, який, відповідно до ваших даних, підготовкою, фізичним станом, дасть відповідні рекомендації. Якщо ні, тоді запам’ятаєте непорушне правило: кожна зона тіла повинна одержувати всебічне навантаження на більшість груп м’язів, при цьому повинні дотримуватися й частота й тривалість впливу. Якщо ви вирішили зробити плечі більш рельєфними, не варто робити вправу на одному тренажері 100 раз підряд, після чого бігти до іншого або навіть до виходу. Тут треба попрацювати й над біцепсами, і над трицепсами, роблячи вправу 15-20 раз, роблячи 3-4 підходу.

Тренування в тренажерному залі безпечні й нетравматичні, якщо додержуватися всіх правил, які ви повинні знати назубок, коли починаєте відвідування залу. Вступний інструктаж з оглядом тренажерів, правилами роботи на них, ознайомлення з технікою безпеки - усе це ви довідаєтеся від інструктора перед тим, як приступити до занять у гарному залі, пристойного фітнесу-центру. Перед тим як почати тренування, уважно прочитайте інструкцію з роботи на тренажері.

Перед тим, як записатися в спортивний клуб на регулярні заняття на тренажерах рекомендується пройти медичне обстеження, яке дасть вам упевненість у тому, що заняття не збільшать проблем зі здоров’ям, якщо такі є.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4450 | 23/02/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус