ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Чи можлива дружба чоловіка й жінки  
Підлітки піддаються стресу через гормони  
9 найбільш оригінальних парків розваг  
Ентеровірусна інфекція  
Маленький відлюдник, або як позбавитися від «культу особистості»  
ИЕРСИНИОЗ  
Договор о совместной деятельности  
ТУЛЯРЕМИЯ  
МАТЕРИАЛИЗАЦИЯ ЖЕЛАНИЙ БЕЗ МИСТИКИ И МАГИИ  
Формула здоров’я  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
степко   рахунок   ЗНАНИЙ   мода   геркулес   троянда   ігри   салон   Алія   вирахувати   ІНСТРУКЦІЯ   орви   шкіри   кислоти   перед  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Тверді дієти
Тверді дієти
У погоні за ідеальними формами багато жінок зневажають думкою лікарів про небезпеку дотримання твердих дієт для здоров’я організму. Тверді дієти - це незбалансоване, низькокалорійне харчування, яке не враховує...


У погоні за ідеальними формами багато жінок зневажають думкою лікарів про небезпеку дотримання твердих дієт для здоров’я організму. Тверді дієти - це незбалансоване, низькокалорійне харчування, яке не враховує потреби організму в певному балансі жирів, білків і вуглеводів і приводить до погіршення роботи внутрішніх органів і систем організму.

Тверді дієти спрямовані на швидке скидання зайвої ваги, яка, однак, так само швидко набирається при поверненні до звичайного раціону.

Тверді дієти - це випробування не тільки для здоров’я фізичного, але й для стану нервової системи людини. Ученими доведене, що тверді обмеження в харчуванні, а також одноманітна їжа цілком можуть приводити до розвитку депресивних станів. Несмачна й одноманітна їжа викликає в людини апатію, значно знижує його емоційний настрой і навіть є однією із причин появи в людини синдрому хронічної втоми. Особливо згубно тверді дієти впливають на психічний стан тих, хто схильний до депресії або має сховані нервові розлади. Крім того, часте дотримання твердих дієт і постійна нервова перенапруга можуть приводити до підвищення апетиту, оскільки стан депресії змушує людину їсти в великих кількостях. Тому при переході на нормальне харчування людина знову набирає вагу не тільки через підвищення рівня калорій, що з’їдаються, але й тому що починає більше їсти.

Досить часто тверді дієти є моно компонентними, тобто, що дозволяють їсти тільки один-два дозволені продукти. При цьому людський організм недоодержує ті вітаміни, мінерали й живильні речовини, які йому необхідні для нормальної життєдіяльності. Через це людина досить швидко починає відчувати погіршення самопочуття, а також появу проблем з волоссям, нігтями й шкірою. Усього кілька днів такої дієти приводять до виникнення неконтрольованого голоду, причиною якого є недоодержання необхідних живильних речовин і, як наслідок, порушення їх обміну.

Основним плюсом застосування твердих дієт, на думку їх прихильників, є висока ефективність. Уважається, що строге дотримання твердих дієт дозволяє скидати до 4-6 кг у тиждень, що деякі вважають великим благом. Однак наш організм - це дуже розумний механізм, який відповідає на такого роду обмеження пристосувальною реакцією. Якщо вступ живильних речовин значно знижується, то організм сприймає це як стресову ситуацію й починає заощаджувати вже наявні жирові запаси. Завдяки високій енергетичній цінності жиру, саме його організм залишає на чорний день, а велика частина кілограмів, що інтенсивно скидаються, є не що інше, як зайва рідина й білкова тканина м’язів. Найбільше небезпечно саме те, що організм починає витрачати для одержання енергії білкову тканину, забираючи її не тільки з м’язів, але й задіючи клітини печінки, мозку. Це приводить до того, що м’язова тканина зменшується в обсязі й заміняється на жирову.

Дотримання твердої дієти приводить до значного вповільнення обміну речовин. За даними медичних досліджень, у результаті твердих дієт, метаболізм знижується до 10-30%. Для того, щоб повернути обмін речовин на колишні показники, буде потрібно допомога досвідченого дієтолога, який складе необхідний план харчування, що дозволяє відновити початковий рівень метаболізму протягом декількох місяців. Якщо ж людина просто повертається після твердої дієти до звичайного харчування, то в умовах повільного спалювання калорій, набір зайвої ваги буде відбуватися просто на очах. Крім того, навчений гірким досвідом організм, буде тепер інтенсивно витягати жири з їжі й дбайливо складати їх, попереджаючи майбутні голодування й для нормального забезпечення в такому випадку організму життєвою енергією.

Такий вид твердої дієти як безжирова дієта, також не проходить безвісти для нашого організму. Якщо в раціоні тваринні жири відсутні досить тривалий період, це провокує розвиток авітамінозу жиророзчинних вітамінів. Це не тільки приводить до слабості й погіршенню здоров’я, але й збільшує проникність клітинних мембран і впливає на формування сильних набряків.

Будь-яке схуднення повинне бути розумним і не позбавляти організм необхідних речовин для його нормальної роботи. Альтернативою твердим дієтам може стати збалансований раціон, який дозволить знизити зайву вагу й не створить для організму стресової ситуації.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3552 | 23/02/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Правильне харчування

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус