ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Бізнес-ідея: переробка автошин  
Методологические основы функционально-стоимостного анализа.  
Система управления затратами и стоимостная оценка функций управления  
Ферма копірайтингу, або Хто нестиме вам золоті яйця?  
Ніжний догляд для таємних зон  
7 міфів про розкрутку сайту (Частина 2)  
Гіпер пігментація причини й лікування  
Яблучний оцет для схуднення  
Тренажерний зал  
Побутова хімія інколи приносить шкоди більше ніж користі  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
фітбол   доброкачественные   организации   ВОПРОСАМ   вино   акая   контра   прибуток   запрос   Види   вагітності   менингококковая   Освещение   Runner.   капитал  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фітнес-Клуб міркуємо, вибираємо
Фітнес-Клуб міркуємо, вибираємо
Масова істерія по здоровому способу життя, яке не обмежується дієтами, а поширюється на необхідність регулярного відвідування занять у тренажерному залі, плавання в басейні з наступним розслабленням у сау...


Масова істерія по здоровому способу життя, яке не обмежується дієтами, а поширюється на необхідність регулярного відвідування занять у тренажерному залі, плавання в басейні з наступним розслабленням у сауні й підсмажування в солярії - це вже факт, прижився в Росії в 90-х роках. Це були часи, коли пройшла пора підпільних качалок зі стародавніми тренажерами, багаторічним пилом, страшними душовими, і настала черга спортивних центрів, спортклубів, фітнес-клубів. Змінилося не назва старого змісту, помінялася концепція й підхід до того, яким повинне бути місце, куди приходить людина для підтримки свого здоров’я, фізичної форми.

ФітнессЦентр - це простір краси, і чим більше часу проходить, тим більше послуг, залів, фахівців кожний заклад здобуває. У нашому розпорядженні сьогодні є кращі фітнес-центри із самим передовим устаткуванням і професіоналами, які допоможуть відновити тонус, прийти у форму, оздоровити тіло - було б наше бажання, час і кошти. Останні два пункти особливо важливі. По-перше, регулярне відвідування гарного фітнес-клубу - задоволення не з дешевих. І звідси ж випливає й потреба цієї регулярності й частоти відвідування - кругленька сума, віддана за річний абонемент, просто змусить вас навідуватися в центр не набігами, а щотижня, а то й кілька раз. Якщо все необхідне у вашому розпорядженні є, то справа за малим - вибрати фітнес-клуб, який стане вірним помічником у підтримці здоров’я й фізичної форми.

Якість кожного фітнес-клубу визначається наступними показниками:

Устаткування. Гарне якісне, сучасне встаткування обов’язкове! Тренажерний зал повинен бути повністю укомплектований для кардіє тренувань (велотренажер, бігова доріжка, гребний тренажер) і силових навантажень на всі групи м’язів. Кількість і актуальність класів і послуг Тренажерний зал - це всього лише одна з послуг фітнесу-клубу. Крім нього клієнт повинен мати можливість відвідувати танцювальні заняття, класи аеробіки, фітнесу, заняття йоги й модного сьогодні пілатесу, стретчінгу. Додатковим плюсом стане наявність класів калланетики, фітнес-йоги, аеробіки у воді, силових програм, східних єдиноборств. Басейн, косметичний кабінет, солярій, сауна, фітнеснбар - теж невід’ємні частини сучасного фітнесу-центру. Кваліфікований персонал. Якщо ви вибрали для себе індивідуальні заняття з інструктором, обов’язково поцікавтеся його кваліфікацією. Безумовно, не всі працівники фітнес-клубів є випускниками фізкультурних вузів, однак загальні, спеціальні знання й певний (а краще великий) досвід повинен бути присутнім. Знання в області спортивної медицини для тренера обов’язкові, адже ви цій людині довіряєте своє здоров’я.

Питання ціни занять як завжди актуальні і трепетні. Безумовно, усім хочеться одержати високу якість за низькими цінами. Якщо бажаєте долучитися до прекрасного й здорового в одному з фітнес-клубів величезної мережі національного масштабу, то готуйтеся одержати відмінну якість його роботи з астрономічних цін. Інші фітнес-центри, не такого запаморочливого розмаху, зможуть привести вас у форму за менші суми, але тут є свої особливості. Виберіть, які конкретно заняття ви маєте намір і будете відвідувати: чи потрібні вам включені в абонемент класи йоги або аква аеробіки або тренажерного залу з басейном і солярієм вам цілком достатньо.

Здобуваючи річний або будь-який інший по тривалості абонемент, обов’язково уточните, які послуги входять у нього, а за які прийде доплачувати, щоб потім не було неприємних і дорогих сюрпризів. Якщо ви маєте намір відвідувати лише тренажерний зал раз у тиждень, іноді заглядаючи в басейн, доцільно оплачувати кожне заняття.

Ми не прагнемо сьогодні бігати по місту, одержуючи в одному місці одну послугу. По тій же самій причині ми так любимо торгові центри, де можемо й продукти на тиждень купити, і одягнутися, і в салон краси сходити, і в кафе посидіти. Те ж саме й з фітнес-клубами - камерного типу, качалки,розрослися у величезні мережі, що обплутують мегаполіси, що й поширюються й на маленькі міста, де люди теж прагнуть бути гарними, здоровими, підтягнутими й засмаглими.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4415 | 23/02/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус