ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Сапоги Угги  
Лазня - джерело здоров’я  
ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ПРОЦЕСІ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ  
Щодо програми освоєння західних районів КНР і можливої участі в ній українських підприємств  
Як визначити характер по запаху  
Що ефективніше: котли традиційні чи піролізні?  
Прикраса зубів  
Знайомтеся косметика з Німеччини  
В 30 років дружба тільки починається  
Вивих ключиці  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
фітбол   права   международные   акая   рахунок   пользование   відгуки   засіб   вагітність   подарунок   лате   НАРУЖНАЯ   организации   ікра   переселенці  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як роликові ковзани допоможуть зберегти фігуру
Як роликові ковзани допоможуть зберегти фігуру
Як давно людство встало на роликові ковзани? Хто першим придумав прикрутити коліщата до ковзанів? Історія зберегла для нас ім’я винахідника роликових ковзанів - Джозеф Мерлін (Jozeph Merlin) з Бельгії. В 1760 році ...


Як давно людство встало на роликові ковзани? Хто першим придумав прикрутити коліщата до ковзанів? Історія зберегла для нас ім’я винахідника роликових ковзанів - Джозеф Мерлін (Jozeph Merlin) з Бельгії. В 1760 році він оприлюднив свій винахід у Лондоні, улаштувавши виступ. Джозеф ковзався з металевими колесами по підлозі й при цьому грав на скрипці. Однак перші ковзани були настільки незграбні, що винахідник із усього розмаху в’їхав у дзеркало й одержав серйозні каліцтва.

Через майже 90 років, в 1849 році, француз Луї Легранж (Louis Legrange) спорудив роликові ковзани для спектаклю - Le Prophete, де по ходу п’єси актори повинні були кататися на льодових ковзанах. Багато раз цей винахід допрацьовувався й удосконалювалося, однак катання на роликових ковзанах було скрутне й дуже небезпечне.

І тільки в 1863 році житель Нью-Йорка Джеймс Плімптон (James Plimpton) прикріпив до ковзанів гумову подушечку, яка стала гальмувати осі. Вона стискувалася при нахилі ролера, і коліщата вільно оберталися Його винахід покладений в основу конструкції сучасних роликових ковзанів.

На вулицях міст і сіл сьогодні вже нікого не дивує ватага веселих ролерів від мала до велика. Кататися на роликових ковзанах корисно й цікаво. Правда, так само, як і в будь-якому виді спорту, отут потрібні навички й бажання. Навчитися можна в будь-якому віці. Головне знати для чого. Поставити мету й почати її успішно запроваджувати в життя.

Що ж дає катання на роликових ковзанах для здоров’я?

Величезне задоволення, що не може не позначитися на позитивному настрої всього організму. Відмінну витривалість. Спробуйте втриматися на восьми коліщатах у рівновазі довгий час. Гарну фігуру. Катання на роликових ковзанах протягом години спалює стільки ж калорій, скільки година занять у тренажерному залі. Очищення організму. Кілька годин катання виводять шлаки у вигляді поту. Рухливість суглобів, загальне оздоровлення й омолодження.

Однак перед тим, як почати тренування на роликових ковзанах, варто подбати про захисне екіпірування й пробудженні всіх м’язів організму. До кожної нової справи варто підходити вдумливо, тільки тоді результат не змусить себе чекати.

Екіпірування для травмонебезпечного спорту повинне бути відповідним - захист насамперед. Наколінники, налокітники, шолом і рукавички допоможуть знизити удари при падінні. На першому етапі вони неминучі. Згодом, коли ролер навчиться падати правильно, йому будуть потрібні тільки рукавички й роликові ковзани.

Для збереження краси фігури за допомогою восьми маленьких коліщат є кілька правил здоров’я.

Перед тим, як устати на ролики, потрібно провести кілька вправ на розігрів ніг і сідниць, на розтяжку всього тіла. Ноги в положенні сидячи з’єднати із силою разом і здавити їх, утримувати кілька хвилин, із силою розвести в сторони. Повторити кілька раз. У положенні лежачи на спині поставити п’яти на підлогу так сильно, щоб таз злегка піднявся. Затриматися протягом 20 секунд. Розслабитися й повторити ще кілька раз. Устати, руки підняти над головою, закрити у замок і повільно потягнутися всім тілом спочатку вправо, потім вліво. Повторити.

Після нескладної гімнастики на розігрів, можна почати збиратися на захоплююче тренування. Якщо сприймати катання на роликових ковзанах як задоволення й розвагу, а не як стомлюючу обов’язкову процедуру, ефект від занять буде швидким.

Спочатку займатися потрібно в групі. Одиночне катання без супроводу й підтримки може привести до травм. Краще почати заняття в групі колишніх ролерів або з інструктором. Саме вони підкажуть секрети цього виду спорту й таємниці, пастки місцевого ландшафту. На тренуваннях спочатку відпрацьовуються навички й правила ковзання, рівноваги, падіння, постави.

Ті, хто віддають перевагу катанню на роликових ковзанах, убивають відразу трьох зайців. Зміцнюються серцевий м’яз, м’язи живота, ніг і сідниць, що неодмінно приводить до стрункості й формує гарне тіло. Крім того, з’являється азарт, смак життя, людина молодіє не тільки душею, але й тілом.

Катання на роликових ковзанах ,спорт для витривалих і гарних людей, що опікуються про свою фігуру й щиросердечній рівновазі.



Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5888 | 23/02/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус