ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Стоматологи застосують для наркозу звичайні краплі  
Кредитно-денежная политика  
Как правильно целоваться - интересные уроки правила для молодежи  
Алое (столітник)  
Холодильне обладнання FAGOR  
Дух Різдва -святкові ярмарки Європи  
Як спокусити чоловіка  
Чай - законодатель здорового образа жизни.  
Що потрібно знати при виборі прогулянкової коляски  
Аспірин корисний для вагітних  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
безопасность   нетрадиційна   виробів   статті   СТАТУТ   ігри   переселенці   практика   буркун   педагогика   кондитерських   комір   світлові   Види   безпеки  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Комплекс для сідниць 18 - 30 років
Комплекс для сідниць 18 - 30 років
Сучасні засоби масової інформації активно пропагують образ стрункої дівчини, як найбільш підходящий для здорового активного життя й бажаний переважною більшістю жінок. Хтось пропонує радикальні заходи ...


Сучасні засоби масової інформації активно пропагують образ стрункої дівчини, як найбільш підходящий для здорового активного життя й бажаний переважною більшістю жінок. Хтось пропонує радикальні заходи пластичної хірургії, інші схиляються до більш традиційних методів, таким як вправи. І якщо силікон у цій частині тіла виглядає неприродно, а липоскульптурні методи дуже важкі й результат їх часто непередбачений, то цілеспрямований вплив на сідничні м’язи здатне додати їм підтягнуту й витончену форму.

Комплекс, запропонований у цій статті, розрахований на жінок від 18 до 30 років, без протипоказань до занять із обтяженнями. До причин медичного відводу можуть ставитися некомпенсовані: гіпертонія, серцева, легенева або печіночна недостатності, грижа хребта, деякі види невиліковних аритмій і деякі інші захворювання. Перед початком вправ обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Будь-який комплекс необхідно починати з розминки тривалістю п’ятнадцять хвилин. Підготовку до силових вправ можна провести обертаючи педалі велотренажера, скоряючи бігову доріжку або танцюючи під запальну музику. Розминка необхідна для того щоб підготувати серцево-судинну систему до навантажень і розім’яти м’язи.

Легка розтяжка м’язів, і організм готовий до побудови ідеальної форми сідниць.

Вправа №1: Випад уперед з обтяженням

Для цієї вправи потрібні дві гантелі або бодібар. Для початківців підійдуть гантелі вагою по два кілограми кожна або бодібар приблизно тієї ж ваги. Для просунутих шанувальниць бодібілдингу цілком може бути до місця штанга із млинцями вагою від п’ятнадцяти до тридцяти кілограм. Звичайно, у працюючих з такими вагами не повинне бути проблем із суглобами й надлишкової ваги.

Вихідне положення для виконання з гантелями: корпус рівно, живіт підтягнуть, спина по-можливості випрямлена, ступні на відстані 15 -20 см друг від друга.

Коліна обов’язково повинні бути трохи зігнуті. Виконувати вправи на прямих ногах строго заборонене! Руки з гантелями опустити вниз, плечовий пояс не напружувати.

Вихідне положення для виконання з бодібаром по суті аналогічно, різниця лише в тому, що руки втримують бодібар, що розташовується на плечах. Коліна обов’язково злегка зігнути.

Виконання вправи: З вихідного положення на видиху зробити крок уперед і неглибокий присід.

Важливо! При присіданні опора передньої ноги повинна бути тільки на п’яту!

Затримавшись на пару секунд із вдихом повернутися у вихідне положення.

Невелика ремарка. Опору на носок припускає чоловіча техніка виконання випадів і накачується в цьому випадку не сідниці, а передня поверхня стегна, формуючи фігуру по чоловічому типу. Якщо звичайно це ваша мета, то будь ласка, а для бажаючих мати гарну жіночну фігуру,пісковий годинник, рекомендується обов’язково контролювати, щоб опора припадала на п’яту й чітко напружувалися м’язи п’ятої крапки.

Зробивши дванадцять повторів для однієї ноги, необхідно поміняти ногу й зробити стільки ж для іншої. Усього три сети (підходи) по дванадцять підходів.

Вправа №2: Підйом на лаву стоячи з обтяженнями

У ролі лави може виступати будь-який невисокий стільчик, табурет для ніг, степ-платформа. Для обтяження підійдуть гантелі вагою по два кілограми кожна для початківців. При певній тренованості вага підвищується відповідно.

Вихідне положення: стоячи перед лавою, корпус прямо, живіт підтягнуть, спина по можливості, випрямлена, ступні на відстані 15 -20 см друг від друга.

Важливо! Коліна злегка зігнуті. Руки з гантелями звисають вільно, плечовий пояс розслаблений.

Виконання вправи: Підняти ногу й поставити її на лаву. Коли ступня міцно встала на поверхню, вона стала опорною. Без поштовху на видиху відірвати від підлоги другу ногу й підняти винятково за рахунок роботи сідничних м’язів опорної ноги.

Важливо! Без поштовху!

Опорну ногу із вдихом опустити на підлогу, і з видихом до неї приставити другу ступню. Такий один спуск-підйом є одним повтором, і виконати потрібно двадцять повторів для однієї ноги, а потім стільки ж для іншої. Три підходи по сорок раз ( для обох ніг) за тренування.

Тільки виконуючи вправи регулярно й технічно точно можна одержати помітні результати. Втім, ті хто перебороли свою лінь (або її не було споконвічне) випробовують таке непередаване задоволення при роботі м’язів, що добровільно ніколи не захочуть припиняти тренування. Удачі всім у формуванні гарної форми козирної частини жіночого тіла.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4208 | 23/02/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус