ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
5 кроків до досконалості  
Як харчуватися при запорах  
На что стоит обращать внимание, выбирая межкомнатные двери?  
Вишукані блюда французької кухні на вашому столі  
Профессиональный монтаж секционных ворот и роллет - как облагородить и защитить свое жилище  
Холодильне обладнання FAGOR  
Оновлені продукти від Kaspersky Lab  
Сезонний авітаміноз  
Чекаючи чуда. На кого буде схоже маля  
Типові аматори фітнесу, чотири портрети  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
перед   Аденовирусная   инфекция   іграшки   гормон   аотг-50   вода   повар   социальная   іграшка   косметическом   едкий   устав   сайта.   СТАТУТ   КОЛЕКТИВНОГО   МАЛОГО   ПІДПРИЄМСТВА   Зимовий  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Секс без проблем
Секс без проблем
Успішна ділова жінка цікавиться сексом більше, ніж домогосподарка, тому що високий рівень тестостерону в крові жінки породжує амбіційність і готовність ризикувати, а заодно підсилює лібідо.


И це лише один з несподіваних фактів, виявлених за останні десять років після численних спроб розробити жіночий варіант віагри. Сексуальне порушення в жінок, на відміну від чоловічого, - феномен заплутаний і багатошаровий.

Дані про зв’язок жіночого лібідо з тестостероном свідчать про те, що в жінок прагнення провокується тими ж факторами, що й у чоловіків, - біохімічними реакціями організму. Однак, на думку психологів, сексуальність жінки залежить не тільки від стану організму, але й від емоційних і соціальних факторів, а також від відносин з постійним партнером.

Якщо жінці попався егоїстичний і ледачий партнер, її лібідо вирогідніше усього буде йти до нуля

Якщо жінка невисокої думки про свою зовнішність, виросла в манірній родині, почала сексуальне життя з невдалого досвіду або їй попався егоїстичний і ледачий партнер, її лібідо буде також йти до нуля.

Однак, сексологи відзначають ряд неминучих біологічних факторів, пов’язаних з гормонами. У наш час багато досліджень у цій області присвячені розробці гормональної терапії нового покоління, покликаної підсилити лібідо й усунути проблеми, пов’язані з інтимним життям. Деякі експерти навіть називають ці препарати останнім фронтом жіночої емансипації.

"Ніхто ще точно не знає, що первинно - особистість і стиль поведінки, або гормони. Можливо, це особистість і поведінка людини пригнічують або стимулюють виділення певних гормонів, а не навпаки", - заявляє психіатр Кріс Сімпсон.

Добре відомо: чим більше ви займаєтеся сексом, тим сильніше бажання. Від тривалої цнотливості бажання вгасає

Точно так само в жінки, яка займається бізнесом, зростає напористість і слідом за цим росте рівень тестостерону

За даними досліджень, бажання в жінок змінюється з часом, причому інакше, ніж в чоловіків. Чоловік досягає піка лібідо в підлітковому віці, а жінка, за різними оцінками, в 35 років або ще пізніше. У молодості жінка відчуває сексуальний потяг до партнерів, які найкраще підходять для продовження роду.

Біологи ж вважають, що жінка запрограмована на пошук фізично міцного й гарного чоловіка, який здатний забезпечити родину.

"Психологічна близькість із людиною, яку ти знаєш багато років, убиває еротичне бажання: кому хочеться займатися сексом зі своїм братом або сестрою?", - питає фахівець із еволюційної психології Крістофер Райан. По його оцінках, на другому році спільного життя бажання пропадає. Однак деякі сексологи рекомендують жінкам займатися сексом навіть без наявності бажання.

Жінка заводиться в міру того, як страсті розжарюються

Розмарі Бассон з Університету Британської Колумбії виявила в результаті своїх досліджень, що на початку інтимного зв’язку жінка часто не відчуває ні бажання, ні відрази до партнера, але заводиться в міру того, як страсті розжарюються.

"Сам акт статевих відносин відновлює в жінки лібідо", - говорить Бассон.

Єдине, у чому погоджуються між собою дослідники, - це теза, що зрозуміти жіноче бажання, мабуть, не легше, ніж жінку в цілому, підводить підсумки видання.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4152 | 17/02/2013 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус