ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Морквяна дієта  
Жирна їжа приводить до раку  
Стану мамою за кордоном  
Головний біль у чоловіків з горіховими очами  
Вправи для людей похилого віку. Як підтримувати організм у тонусі  
Как выбрать стол и стулья для офиса  
Стан міжпарламентських зв’язків між Верховною Радою України і Всекитайськими Зборами Народних Представників  
Правильний вибір і покупка насіння  
Меховые жилетки: на что необходимо опираться при покупке  
Самі незвичайні дієти. Все буде в шоколаді  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
призначення   терапія   МОРКВА   практика   салоне   Создание   перед   вино   боротися   болезням:   НАРУЖНАЯ   жінок   сніданок   продукции   Воно  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Прикмети гарного коханця
Прикмети гарного коханця
Сексологи виділяють три типи чоловічої статевої конституції: сильний, середній і слабкий. В останні час із екранів телебачення на нас дивляться чоловіки зі слабкою статевою конституцією.


Їх відрізняє світле, густе волосся, високий зріст, довгі ноги й гладкі груди, з незначним рельєфом м’язів. Красень блондин ідеальний тільки лише для платонічної любові.

Чоловіки із сильною сексуальністю, як правило, є брюнетами. Їхні тіла покриті густим волоссями, а від пахової області до пупка тягнеться доріжка з волосся. Щетина на ообличчі в представника сильної статевої конституції чорна й жорстка. Такий мачо голиться як мінімум два рази на день: ранком і ввечері. Високий рівень у крові тестостерону може привести статевого гіганта до раннього облисіння. Мачо, як правило, ніколи не відчуває труднощів у постелі. Коли кохана такого сексуального гіганта має могутній темперамент, то вони можуть скласти цілком гармонічну пару. Але якщо ж подібному жеребцю трапиться жінка зі слабким темпераментом, те і їм обом можна тільки поспівчувати.

Чоловіки середніх сексуальних можливостей зазвичай бувають брюнетами або шатенами. Волосяний покрив тіла в них менш виражений, ніж у мачо, але обов’язково є присутнім в області паху й живота. Також волосаті руки й ноги й груди. Такі чоловіки зазвичай середнього росту. У них довгий торс, широкі плечі, розвинена мускулатура, але короткуваті ноги.


   

Усі пари прагнуть гармонії, а статева конституція або сексуальний темперамент є одним із самих основних факторів сумісності. Властиво, чоловік і жінка, які мають подібні сексуальні потреби, скоріше налаштуються на загальну хвилю. Тому якщо ти ще не вибрала свого чоловіка, прийми це до відома.

Але, перед тим як кидатися на пошуки, ще раз уважно глянь на фотографію, що ілюструє цей матеріал. Нам здається, що, якщо опиратися на параметри, пропоновані сексологами, портрет ідеального коханця буде приблизно таким…

А тепер задай собі питання: а чи потрібний тобі саме такий?Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3207 | 17/02/2013 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус