ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Як вимірювати температуру у дитини  
Меховые жилетки: на что необходимо опираться при покупке  
Раціональне харчування  
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання комплексної контрольної роботи і практичних занять по ФСА  
СТАТУТ ПРИВАТНОГО ПIДПРИЄМСТВА  
Дівчатка з неповних родин раніше стають матерями  
Фарбування волосся рослинними барвниками  
Наливна бетонна підлога  
Знущання поруч!  
Определение уровня качества функции управления и степени их значимости, важности, изыскание резервов совершенствования управления.  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
хламідіоз   Простатит   видалення   краси   іграшки   продукции   перед   степко   культура   який   мови   теплиці   салон   групі   інтернет  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Топ-10 поцілунків, що збуджують
Топ-10 поцілунків, що збуджують
Прагнете звести з розуму свого чоловіка від задоволення? Ні, цього разу ніяких нових поз та секс-технік! Різноманітити інтимне життя з партнером допоможуть поцілунки! Чоловік любить не тільки очами, але й вухами.


Тому, коли цілуєте свого партнера, супроводжуйте свої пещення почуттєвими стогонами.

Чоловіків не просто збуджують такі звуки. При цьому ваші губи тріпотять, додатково стимулюючи його ерогені зони

Натяк

Ще один спосіб звести чоловіка з розуму - подарувати йому поцілунок сухими губами, але не в губи. Повільно, тільки-но доторкаючись, проведіть своїми губами по його обличчю - чолу, скроням, вилицям.

Справа в тому, що на обличчі є маленькі, тільки-но помітні волоски, при ніжному дотику до яких виникають приємні відчуття.

Класика жанру

Поцілунок у губи теж може бути непростим. Як поцілувати чоловіка, щоб він збудився швидко? Для цього ніжно затисніть його нижню губу між своїх губ і злегка потягніть на себе.

Якщо в цей час чоловік проробить те ж саме з вашою верхньою губою, бажаний ефект буде досягнутий швидше.

Небо - один із самих чутливих ділянок тіла. Тому наступного разу під час поцілунку проведіть своїм язиком кілька разів по його небу.

Деякі чоловіки стверджують, що це здатне розбудити в них сексуальне бажання

Контрастний поцілунок

Подаруйте своєму чоловікові контрастні поцілунки. Для цього налийте в одну склянку холодної води, а в іншу - гарячий напій (каву або чай). Зробіть невеликий ковток гарячого напою й доторкнитеся губами до зап’ястя чоловіка.

Подарувавши трохи «гарячих» поцілунків, зробіть ковток холодної води й знову починайте його цілувати. Таке контрастне пещення зробить на чоловіка ще більше враження, якщо при цьому в нього будуть зав’язані очі.


   Його ерогенні зони.
   

Вуха

 Повільно проведіть своїми губами навколо його вуха, тільки-но торкаючись краєчків вух. Це розбудить його чуттєвість і сприйнятливість.

Потім обережно затисніть мочку вуха губами й злегка потягніть на себе. Це потрібно для того, щоб активувати нервові закінчення усередині вушної раковини. Не забувайте, що вуха - це одна з ерогених зон чоловіка.


   

Шия

Ще одна неймовірно чутлива зона. Багато з жінок вважають поцілунок у шию вираженням відвертого сексуального бажання.

Щоб збудити чоловіка, необхідно цілувати бічні дулянки шиї: від вух - униз. При цьому гарні не тільки поцілунки, але й легкі пощипування губами й покусування.


   

Соски

Соски - це винятково жіноча ерогенна зона? НІ! Чоловічі соски також дуже чутливі

Пестити їх можна як напруженим кінчиком язика, так і розслабленим язиком. Як показують опитування, більшості чоловіків таке пещення доставляє масу задоволення


   

Пальці

Якщо ви вважаєте, що поцілунок рук його не збуджує, то ви помиляєтеся. Торкніться кінчиком язика шкіри між його пальцями й повільно проведіть їм до кінчика одного з пальців

Від збудження чоловіка кине в тремтіння, тому що ця область, як і вуха, дуже чутлива. Наприкінці ніжно стисніть губами кінчик його пальця


   

Секретні "кнопки"


   

Живіт

На тілі чоловіка в області між пупком і статевими органами перебуває дуже чутлива зона. Приділіть їй особливу увагу безпосередня перед сексом

Трохи ніжних, але досить жагучих поцілунків цієї зони «заведуть» його за лічені секунди. Але не потрібно поспішати й опускатися нижче - протягом декількох хвилин пестьте саме це місце


   

Хребет

Якщо ваш чоловік любить, коли йому роблять масаж, виходить, йому точно сподобається такий незвичайний масаж за допомогою язика. Нехай ваш чоловік ляже на живіт

Підійдіть до нього сзаду й доторкніться своїми губами до його потилиці. Потім повільно покрийте поцілунками його хребет, а також ділянки праворуч і ліворуч від нього, поступово опускаючись усе нижче й нижче.

Якщо масаж руками розслаблює, то масаж язиком, навпаки, збуджує


   

Ноги

Жінки думають, що чоловіки не люблять прелюдію. Але це знову ж невірно. Ще один спосіб звести чоловіка з розуму - пестити шкіру його ніг в області від колін до стегон

Сядьте перед чоловіком навпочіпки й повільними, ніжними рухами проводіть язиком по шкірі вище колін, піднімаючись поступово вище.


   

Коліна

В області колін перебуває маса нервових закінчень, саме тому люди дуже часто бояться лоскоту в цьому місці. Особливо чутлива підколінна западина.

Спробуйте пестити кінчиком язика цю ділянку, супроводжуючи поцілунки глибоким і повільним подихомАвтор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4848 | 17/02/2013 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус