ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Статті - як безкоштовний спосіб розкручування й просування сайту  
Сложно ли зарабатывать в сети интернет реальную прибыль?  
Міозит. Коли болять м’яза  
Рецепти з кабачками  
Про квартири й дітей-індиго  
Планування дитячої кімнати  
Вибираємо стільчик для годівлі  
Аромат тижня Muguet Guerlain  
Як спокусити чоловіка  
Гінекологія й діти  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
boss   біль   эффективности   устав   .com   податкова   голова   Twitter   геморой   НАРУЖНАЯ   кисн   Вона   международные   подарунок   аудит  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Спортивні тренажери
Спортивні тренажери
Спортивні тренажери полегшують життя професійним спортсменам і простим аматорам фізичної культури. Для спортсменів це незамінний помічник при відновленні після травм і підготовки до змагань. Звичайні люди...


Спортивні тренажери полегшують життя професійним спортсменам і простим аматорам фізичної культури. Для спортсменів це незамінний помічник при відновленні після травм і підготовки до змагань. Звичайні люди за допомогою тренажерів можуть тренувати свої м’язи й підтримувати гарну фізичну форму. Є можливість установлювати тренажери вдома, і якщо ви дисциплінована людина, то можете насолоджуватися тренуванням у зручний для вас час.

Усі спортивні тренажери можна умовно розділити на дві великі групи - це силові й кардіє тренажери. Різниця полягає в тому, що за допомогою силових тренажерів ми тренуємо зовнішню мускулатуру й суглоби. Такі тренажери розбудовують силу й збільшують обсяг м’язів. На тренуваннях відбувається навантаження на певну м’язову групу, при цьому інші м’язи відпочивають. На кардіє тренажерах іде загальне навантаження на всі основні групи м’язів, тренування займає більш тривалий час. Завдяки цьому збільшується частота подиху й серцебиття, активізується кровообіг у всім організмі. Відбувається тренування не тільки зовнішніх м’язів, але й серцево-судинної системи.

Найпростіші й багатофункціональні із силових тренажерів - це штанга й гантелі. У доповненні до них можуть придатися: лежак горизонтальний і похилий для виконання жимів лежачи й високі стійки для присідання. Основна перевага цих предметів у їхній універсальності - виконуючи різні вправи, можна проробляти всі групи м’язів. Істотний недолік полягає в тому, що зі штангою й гантелями не люблять займатися жінки, а при необережному русі можна одержати травму.

Більша частина силових тренажерів являє собою верстати із системою важелів і блоків, завдяки яким навантаження передається від противаги на робочий м’яз. Робоча вага в тренажерах рухається по напрямним, завдяки цьому зменшується ризик одержати травму. Із цієї причини такі тренажери широко використовують жінки й діти, а чоловіки можуть детально проробити певну м’язову групу.

До кардіє тренажерів ставляться: бігова доріжка, велотренажер, орбі треки, стопери й гребні тренажери.

Бігова доріжка буває з механічним і електричним приводом. Більш комфортний і плавний біг виходить на електричній біговій доріжці. Багато бігових доріжок обладнані додатковими функціями: вам виміряють пульс, тиск, кількість кроків і використаних калорій, а також відстань, яку ви «пробігли». Можна індивідуально регулювати навантаження, імітуючи біг по різній місцевості. Бігова доріжка призначена для тренування ніг і серцево - судинної системи. Допомагає тим, хто прагне схуднути.

Велотренажер - зовні відрізняється від бігової доріжки, але тренує ті ж групи м’язів і призначений для рішення схожих завдань.

На орбі треках і еліптичних тренажерах спортсмен одночасно виконує кругові рухи руками й ногами. Імітується рух по сходах нагору з одночасним навантаженням на руки. Можна індивідуально регулювати ступінь навантаження. За допомогою таких тренажерів відбувається максимальний, комплексний вплив на організм, активно ними можуть користуватися тільки добре підготовлені люди.

Стопери - найпростіші з кардіє тренажерів. Під час тренування імітується підйом по сходах, при цьому м’язи рук не задіяні. Підходять слабко підготовленим людям. Велика перевага таких тренажерів - їх малі габарити.

Гребні тренажери. Під час тренування повторюються рухи веслярів на човні. Добре проробляються м’язи ніг, спини, а при тривалім використанні – серцево-судинна й дихальна система.

В ідеалі використовувати на тренуваннях всілякі тренажери. Організм буде одержувати комплексний оздоровчий ефект. Якщо у вас ціль набрати м’язову масу, то необхідно головний упор робити на штангу, гантелі й базові вправи з ними. Для того, що б скинути вагу й поліпшити роботу внутрішніх органів займайтеся більше на кардіє тренажерах. Помніть про важливість харчування й повноцінного відпочинку для успішних тренувань.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3914 | 30/01/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Обладнання для фітнесу та схуднення

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус