ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Полезная информация по Испании  
Ви можете контролювати астму!  
Цілющі делікатеси  
Правила харчування для діабетиків  
Чому болить  
Вправи при остеохондрозі. Лікуємося без ліків.  
Лікування хвороб у хвилястих папужок  
Створення навігації для сайту  
Рот-Фронт - доглядаємо за губками  
Підлітки піддаються стресу через гормони  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
янцзи   Ситуационные   задачи   инфекционным   болезням:   роди   імідж   стать   відносини   холера   Arnold   акая   2001   Страхование   посвідчення   мода   комір   культура  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як забрати живіт
Як забрати живіт
Ви прекрасні, якщо дивитеся в дзеркало в анфас. Але от, якщо повертаєтеся в профіль,форми змушують бажати кращого. І провиною всьому животик, що випирає. Ви бачите своє відбиття в дзеркалі й розумієте, що якби ви чекали...


Ви прекрасні, якщо дивитеся в дзеркало в анфас. Але от, якщо повертаєтеся в профіль,форми змушують бажати кращого. І провиною всьому животик, що випирає. Ви бачите своє відбиття в дзеркалі й розумієте, що якби ви чекали дитину, то животик можна було б назвати милим, гарним, що прикрашає вас. Однак це не так, значить посмішок і милих поглядів у свою сторону - чи навряд дочекаєтеся. Чи не час виправити ситуацію й, нарешті, відчути себе королевою?! Тим більше для цього необхідно тільки ваше бажання й кілька хвилин ранкового часу.

Чому ранкового, запитаєте ви? Відповідаємо: ранком прагнеш не прагнеш треба просипатися й вставати, щоб зануритися в трудовий день. Так чому б не почати його із простої гімнастики. По-перше, вправи - це прекрасний спосіб прокинутися. По-друге, виконуючи вправи вдома, вам не прийдеться виділяти кошти на модну спортивну форму й час на похід у фітнес клуб. Якщо для вас це не проблема, і ви із задоволенням ,відвідаєте коли-небудь оздоровчий центр, то використовуйте вправи, що пропонуються нижче, тільки для пробудження.

Отже, дзенькає будильник. Не дратуйтеся від його наполегливого співу, просто постарайтеся прокинутися, включити мозок для початку плідної, але зовсім не важкої роботи.

1 вправа. Лежачи на спині, витягніть руки за голову, можна трохи потягнутися. Тепер починаючи з кінчиків пальців ніг і закінчуючи пальцями рук, напружте все тіло. Розслабтеся. Це була розминка.

А тепер властиве вправа. Зміст її полягає в правильній роботі м’язів черевної порожнини при подиху. Глибоко вдихніть, напружуючи живіт знизу нагору (хвилею). Затримаєте подих секунд на 5 і розслабтеся. Помніть як у М. Горького: Дурний пінгвін несміливо ховає тіло жирне в стрімчаках. Властиве в нашому випадку в ролі стрімчаків виступають нижні ребра, під які й треба сховати, поки ще не плоский животик. Кількість повторень повинне дорівнювати вашому віку. Якщо зробити необхідну кількість повторень за один підхід не представляється можливим, розділите його на два й доробіть увечері перед сном або протягом дня. Помітимо, що цю вправу можна робити не тільки лежачи, але й стоячи, і сидячи, і де завгодно. Ніхто не помітить, що ви в процесі, навіть якщо ви повторите її, перебуваючи в автобусі.

2 вправа також пов’язана з подихом. Для її виконання опуститеся на коліна й долоні. Спина пряма, погляд спрямований прямо перед собою. Це вихідне положення. Тепер зробіть вдих, втягуючи живіт, одночасно вигинаючи спину якнайвище нагору. поза, що вийшла, повинна нагадувати шиплячу кішку, що зненацька зустріла на своєму шляху собаку. У такому положенні потрібно затриматися на 8-10 секунд. Тепер можна видихнути й розслабитися. Котячу вправу повторите три рази.

3 вправа призначена спеціально для аматорів класичних вправ на прес. Вихідне положення: лежачи на спині, голова на долонях, лікті дивляться в сторони, ноги зігнуті в колінах, ступні на ліжку (якщо ви, звичайно, ще не встигнули сповзти на підлогу). На рахунок Раз,відриваєте голову від ліжка й тягнетеся правим ліктем до лівого коліна, на рахунок Два, опускаєтеся у вихідне положення. Повторювати можна нескінченне число раз, але краще почати з 5-10 повторень. Потім на рахунок Раз, правим ліктем тягнетеся до правого коліна, на рахунок Два, приймаєте вихідне положення. 5-10 раз. Не забудьте дотримати симетрії й повторити те ж саме, направляючи лівий лікоть спочатку до правого, потім до лівого коліна. У цій вправі включаються в роботу косі м’язи черевного преса.

4 вправа не менш важлива - відпочинок. Вихідне положення: лежачи на спині. Схрестите ноги, таким чином, щоб права стопа виявилася під лівою ногою, ліва - під правою. Отака м’яка поза лотоса лежачи. Руки вільно витягнуті уздовж тулубу, долонями нагору. Подих спокійний. Залишіться в цьому положенні 1 хвилину. Це поза дозволить максимально розслабити м’язи живота й ще трохи поніжитися в ліжку перед остаточним підйомом.

Відпочили? Акуратно звільните ноги, поверніться на правий бік і підніміться. От і все. Зарядка займає не більш 10 хвилин, а животик зникне вже дуже скоро.

І вертіться собі перед дзеркалом і шанувальниками як прагнете - ваша фігура бездоганна!Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4351 | 30/01/2013 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус