ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
    Будівельні конструкції
    Двері та вікна
    Меблі, обладнання приміщень
    Опалення
    Проектування та архітектура
    Проектування, дизайн
    Сантехнічне обладнання
    Фен-шуй в будинку
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Кращі дієти зими. Худни із задоволенням!  
УСТАНОВЧИЙ ДОГОВIР  
На замітку рукодільницям вишивка гобеленів  
Азовське море. Відпочинок у Єйську  
Як обдурити тягу до солодкого  
Кодування від зайвої ваги  
Ожина  
Национальный образовательный проект 2013 в Донецке!  
Рецепти наливок  
Методологические основы функционально-стоимостного анализа.  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
тренажер   ПРОДУКТЫ   елетероукок   синтетичні   Воно   %?3?   права   кондиц   ПРОВЕРКИ   англ   прилягаючий   інсульт   OnPrint   геркулес   плеврит  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Особливості експлуатації гідроакумуляторів
Особливості експлуатації гідроакумуляторів
Сьогодні існує досить широкий вибір різних типів промислових гідроакумуляторів, що працюють на високих тисках і, найчастіше, з високими температурами робочої рідини. Тому вкрай важливою є правильна та безпечна робота з цими пристроями.


Гідравлічні акумулятори, або гідроакумулятори, що широко використовуються в різній техніці і гідросистемах, дозволяють вирішувати важливі завдання, пов'язані з накопиченням надлишкової гідравлічної енергії, згладжуванням небезпечних гідроударів та пульсацій, здійсненням аварійного живлення гідравлічних систем.
   І всі ці завдання вирішуються саме завдяки тому, що гідроакумулятор може зберігати усередині себе високий тиск. Саме з цією особливістю пов'язаний ризик отримання небезпечних для здоров'я травм. Ось чому обслуговуючий персонал повинен повністю дотримуватися всіх вимог безпеки, працюючи поблизу гідроакумуляторів.
   Зокрема, на гідроакумулятор можуть бути нанесені всілякі мітки, на корпусі також зазначаються робочі параметри пристрою, і працівник зобов'язаний дотримуватися правил безпеки. В іншому випадку, наприклад, при недотриманні відповідності застосовуваного масла в системі з дозволеним виробником, можливе хімічне руйнування еластичного балона, який також часто називають гумової грушею. Ще більш небезпечним є наповнення балона газом, не дозволеним у паспортній документації. Наприклад, наповнення не азотом, а киснем здатне призвести до вибуху працюючого гідроакумулятора, а це вже може спричинити завдання шкоди здоров'я обслуговуючого персоналу, не кажучи вже про вихід з ладу самої гідравлічної системи.
   Також слід суворо дотримуватися правил наповнення гідроакумулятора азотом: не перевищувати максимально допустимих значень, своєчасно робити необхідні виміри тисків спеціальними контрольно-вимірювальними пристроями. Ці вимірювальні пристрої зазвичай мають у своєму складі датчики тиску - манометри, а також різноманітні перехідники для підключення різних гідроакумуляторів.
   Демонтуванню гідроакумуляторів обов'язково повинен передувати його ретельний огляд на предмет ушкоджень і скидання тиску. У разі роботи в умовах зниженої або підвищеної температури гідроакумулятор необхідно обов'язково періодично перевіряти, скидаючи надлишковий тиск або дозаправляя при його зниженні.
   Усвідомлюючи не тільки корисність, але і небезпеку гідроакумуляторів, повною мірою виконуючи визначені інструкціями та обстановкою дії, можна найбільш ефективно та безпечно здійснювати роботу з цими корисними пристроями.
   
   Автор: Сергій Іванов.

Автор: hydac-ukraine | Відгуки: 0 | Перегляди: 4748 | 16/01/2013 Будівництво, ремонт - Проектування та архітектура

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус