ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
    Догляд за побутовою технікою
    Меблі
    Поради з вибору
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Ремонт своими силами как вариант психотренинга  
Як харчуватися при колітах і ентеритах  
Чи можна створити чудову шкіру?  
Камфора і її корисні властивості  
Колір у діловому одязі  
Готування браги із цукру й дріжджів  
Лікування лямбліозу  
Бридинг або розведення тхорів.  
Дитячі садки і ясла  
Cоздание Flash сайта бесплатно c помощью WIX  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
відносини   Алія   прання   шлунку   файл   подарки   оптимізація   китай   2011   МАЛОГО   краси   Runner.   гормон   google   плаття  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Шуруповерт. Як же вибрати?
Шуруповерт. Як же вибрати?
У випадку якщо Ви хоч коли-небудь тримали в руках викрутку, Ви знаєте, що шуруповерт є потрібною річчю як вдома, так і на дачі. Як же вибрати найкращий шуруповерт?


Шуруповертом називають електричний інструмент, який призначений для того, щоб полегшити роботу з закручування різноманітних кріплень. Це інструмент, який просто необхідний для будь-якого роду ремонтних чи оздоблювальних робіт.
   
   У випадку якщо Ви хоч коли-небудь тримали в руках викрутку, Ви знаєте, що шуруповерт є потрібною річчю як вдома, так і на дачі. Як же вибрати найкращий шуруповерт? Спочатку ми б порадили визначити обсяг тих будівельних чи ремонтних робіт, які вже заплановані. Якщо шуруповерт Вам потрібно тільки зрідка, від випадку до випадку, тоді виберіть побутовий шуруповерт. У разі постійного і регулярного застосування даного інструменту, варто придбати професійний шуруповерт. Такий шуруповерт відрізняється від побутового тим, що у нього велика потужність, велика тривалість безперервної роботи, а також тим, що він виконаний з матеріалів вищої якості.
   
   Вам належить також визначитися, вибрати Вам акумуляторний шуруповерт або ж мережевий. Дивіться по ситуації: якщо Ви збираєтеся працювати в такому місці, де немає розеток, і де спостерігаються перебої подачі електроенергії, тоді, звичайно, краще вибрати акумуляторний варіант. Якщо Ви плануєте працювати тільки вдома, тоді без докорів сумління купуйте той, який здатний працювати тільки від мережі. Ну а якщо Ви будете працювати і далеко від розеток, і в будинку, тут теж є своє рішення - придбати комбінований шуруповерт. З його допомогою Ви зможете без проблем працювати в обох місцях, він може працювати і на батарейках, і від розетки.
   
   Розглянемо, на що Вам слід звернути найбільш пильну увагу, вибираючи собі шуруповерт. В першу чергу це частота обертання. Вибираючи шуруповерт з можливістю здійснювати велику кількість оборотів за одну хвилину, Ви обираєте можливість здійснювати найрізноманітніші операції за допомогою даного електроінструменту. Наприклад, Ви можете використовувати шуруповерт з частотою обертання п'ятсот оборотів в хвилину тільки для закручування шурупів, а інструмент з частотою обертання в тисячу двісті обертів - ще й для свердління.
   
   Також зверніть свою увагу на крутний момент. Якщо Ви плануєте використовувати придбаний інструмент тільки в побутових умовах, тоді підходящим для Вас буде шуруповерт з обертовим моментом, рівним п'ятнадцяти Нм. Таким чином, Ви будете мати можливість закручувати з його допомогою тугі саморізи. Якщо ж Ви купите варіант з високим значенням крутного моменту, тоді Ви будете мати універсальний електроінструмент, який дозволить Вам також свердлити тверді матеріали.
   
   Правильно вибирайте редуктор шуруповерта. Редуктор забезпечує обертання робочих валів під певною швидкістю. Якщо Ви будете користуватися інструментом тільки в побуті, Вам вистачить п'ятсот оборотів в хвилину. Це дозволить Вам тільки закручувати й викручувати шурупи. Купивши шуруповерт з редуктором, що забезпечує обертання від тисячі двісті до півтори тисячі обертів, Ви зможете ще і свердлити за допомогою даного інструменту.
   
   Також важливий грамотний підбір акумулятора шуруповерта. Є декілька різних типів акумуляторних батарей. Найбільш поширений на сьогоднішній день - це нікель-кадмієвий акумулятор. Він використовується більше для побутових інструментів і відрізняється можливістю великої кількості зарядок. Але є один момент: його не можна доводити до стану повної розрядки. Можна вибрати більш екологічний варіант - нікель-металгідридну батарею. Вона не така токсична, як попередня, проте заряджати її можна буде в два рази менше.

Автор: Timurik | Відгуки: 0 | Перегляди: 4369 | 03/01/2013 Товари та послуги - Поради з вибору

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус