ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
    Гроші, кредити, депозити
    Договіри
    Енергетика
    Жінка на роботі
    Охорона праці
    Перші кроки в бізнесі
    Питання податків
    Протипожежна безпека
    Робота, резюме
    Устави, засновницькі документи
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Самое-самое во Львове  
Модні тенденції 2011 року  
Судово-психіатрична експертиза  
Пісна дієта  
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання комплексної контрольної роботи і практичних занять по ФСА  
Працевлаштування з маленькими дітьми  
Майбутнім батькам про те, що потрібно їхнім крихіткам  
Як зберегти взуття  
Власний сайт або Бізнес Директорія?  
Гарна «попка». 5 вправ для пружних сідниць  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
едкий   поручение   салон   коляски   грипп   залоза   печінки   плода   харчування   робіт   Види   захворюванням   %?3?   Web-   Runner.  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Бізнес план з виробництва виробів з пластмас.
Бізнес план з виробництва виробів з пластмас.
Детальний бізнес план, з виробництва виробів з пластмас з урахуванням всіх за і проти.


Якщо на початку сімдесятих років минулого століття світове виробництво виробів з газонаповнених пластмас становило 6-7% загального виробництва полімерних виробів, то тепер ця цифра, як свідчать обізнані люди, перевищує 20-25%. Воно й зрозуміло, наповнення газом скорочує витрату полімеру на виготовлення того чи іншого предмета. Про стан української "пінополістирольної" галузі йшлося відносно недавно, з тих пір на ринку мало що змінилося. Опитані фахівці сходяться на думці, що попит, наприклад, на пінополістирольні плити в Україні в найближчі роки буде зростати, а значить, організація їх виробництва - справа перспективна. Але на пінополістирольних плитах світ клином не зійшовся, зі спінених полімерів можна багато чого робити і непогано на цьому заробляти.
   
   Рентабельність
   
   За свідченням опитаних діючих виробників, рентабельність випуску виробів із спінених полімерів може становити 2-30%. Ступінь вигідності багато в чому залежить від того, який продукт випускається. Суттєву роль відіграє і розмір стартових капіталовкладень. Для організації дійсно високорентабельного виробництва і гроші потрібні чималі. До прикладу, 100-150 тис. "умовних одиниць" - сума, достатня для організації виробництва теплоізоляційних виробів.
   
   Для порівняння
   
   Одноразовий полістирольний стаканчик важить 3 р. Такий же стаканчик з пенополіпропілена - 2,5 м. Вартість гранульованого полістиролу - приблизно $ 1400 за 1 т, вартість гранульованого поліпропілену, придатного для отримання газонаповнених виробів, - приблизно $ 900 за 1 т. Витрати ж на виготовлення одноразових стаканчиків з полістиролу та пенополіпропілена приблизно однакові.
   
   Стан галузі
   
   В Україні, як і в інших країнах - колишніх республіках СРСР, виробництво виробів з пластмаси з газо наповнених полімерів давно знаходиться "в загоні". Частка таких у загальному обсязі випускаються пластмасових предметів дуже мала. Значна частина виробів з пінопластів завозиться з-за кордону (див. БІЗНЕС № 18 від 06.05.02 р., стор.19-22). За наявною у Бізнесу інформації, зараз у всій Україні існує близько 30 виробників продукції з газо наповнених полімерів. Зокрема, "Укртермобуд" (м.Миколаїв), "Термопласт" (м.Київ), "Рось-Пласт" (м.Біла Церква, Київська обл.). Причому на більшості підприємств, що випускають вироби з газо наповнених пластмас, експлуатується устаткування "у віці" - або зношені радянські машини, або відновлене імпортне обладнання, куплене недавно.
   
   Що робити
   
   На думку опитаних "полімерники", зараз краще всього зайнятися виробництвом різного роду ізолюючих прокладок, листів і панелей, труб, стаканчиків, тари та упаковки. Як відомо, в Україні розпочато складання телевізорів з імпортних комплектуючих. Щоб захистити готовий телевізор від ударів, використовують пінопластову упаковку імпортного виробництва, вартість якої - приблизно $ 7. Для чого, питається, везти пінопласт з тієї ж Японії? Щоб потім його викинути на смітник? Однак організація виробництва упаковки обійдеться не в один мільйон доларів. Справа в тому, що прес-форму цієї упаковки доводиться постійно міняти через зміну форми телевізорів. Може трапитися, що куплена прес-форма буде використовуватися рік, потім виробнику упаковки доведеться купувати другу, третю і т. д. Затребувані ринком і піддони, в які фасують супермаркетівські "сиру нарізку" - всякі там шніцелі, відбивні, курячі ноги. Природно, про збут подібної продукції варто подумати не після, а до створення виробництва.
   
   Приміщення та дозволи
   
   Для розміщення виробництва підійде будь-яке приміщення, стелі якого не протікають. Особливих вимог до нього, як правило, не пред'являється. Виняток становлять виробництва, в яких процес спінювання здійснюється за допомогою пентану. Його вибухонебезпечність надасть потенційному "вспінителя" можливість познайомитися з представниками Держнаглядохоронпраці (зокрема, котлонагляду) і пожежної інспекції. У загальному випадку потрібно дотримуватися вимог СН 245-71 "Санітарні норми проектування промислових підприємств", СНиП 2.04.0591У * "Опалення, вентиляція та кондиціонування повітря", ГОСТ 12.1.005-88 "Повітря робочої зони", ГОСТ 12.4.011-89 ССБТ "Засоби захисту працюючих. Загальні вимоги і класифікація "," Правил пожежної безпеки в Україні ". Зайве говорити, що приміщення для розміщення виробництва найкраще шукати далеко від "спальних" районів великих міст, доцільніше розташуватися де-небудь в промисловій зоні або на околиці населеного пункту. Для розміщення лінії площ знадобиться всього нічого - від 40 кв.м до 200 кв.м. Зате склад може знадобитися чималий (адже складати доведеться у відомому сенсі повітря - продукція важить мало, а місця займає багато). У такій якості можна використовувати майже будь-яке приміщення, яке забезпечує захист продукції від вітру, вологи, пилу, злодіїв, бомжів та інших несприятливих факторів. Гранульовані полімери слід зберігати в сухому і, по можливості, опалювальному приміщенні: в цьому випадку їх поверхня адсорбує менше вологи, а якість будь-якого виробу від цього тільки виграє. До "дозвільним" інстанціях відносяться місцеві органи виконавчої влади, санепідстанція, пожежна інспекція, місцеві підрозділи Держнаглядохоронпраці, тепловики, "електрики", газова служба etc. Витрати часу і грошей на "разрешалово" залежать від вправності бізнесмена. У сприятливих випадках достатньо 2-3 місяців і декількох тисяч "убитих єнотів".
   
   Обладнання
   
   «Залізо» можна відшукати різне. Зокрема, на деяких вітчизняних підприємствах є обладнання, що простоює, яке при належній вправності можна купити не дуже дорого і, користуючись послугами спеціалістів, модернізувати і привести в робочий стан. Якщо є гроші, краще купити щось новіше. У країні багато машинобудівних підприємств, що випускають обладнання для створення машин для переробки полімерів. Можна і імпортне обладнання придбати. Один з опитаних Бізнесом фахівців висловив думку, що, до прикладу, відновлене німецьке обладнання для виробництва виробів з спінених полімерів за якістю приблизно відповідає тому новому обладнанню, яке зараз можна придбати в Україні. Ніхто, звичайно ж, не забороняє купувати і нове імпортне обладнання, але ... По-перше, коштуватиме воно може мільйони доларів, а по-друге, робиться, як правило, під дуже завчасне замовлення. На жаль, "готових" пропозицій з продажу обладнання для виробництва виробів з газо наповнених пластмас майже ніхто з українських виробників і постачальників "заліза" не робить, більшість воліє розмовляти з кожного конкретного приводу з конкретним замовником ...
   
   Нормативні документи
   
   Мабуть, «слаборозвиненість» вітчизняного виробництва виробів з газо наповнених пластмас обумовлює майже повну відсутність відповідної нормативної бази. За наявними у Бізнесу даними, зараз діє лише стандарт на теплоізоляційні матеріали з газо наповнених пластмас, що застосовуються в будівництві, - ДСТУ Б В 2.7-8-94 "Плити пінополістирольні". Тому кожному виробнику доводиться "заводити" технічні умови на кожне випускається виріб (групу виробів). Розробку та узгодження технічних умов найкраще доручити знову ж технологу, який підбирав обладнання і згодом буде займатися налагодженням виробництва. Ця процедура "полегшить" гаманець приблизно на $ 1 тис. У технічних умовах на вироби, які можуть контактувати з харчовими продуктами, і на деякі вироби, що застосовуються в будівництві, повинні бути гігієнічні вимоги. При випуску першої партії такої продукції відповідність виробів заявленим вимогам доведеться перевірити. Зробити це має санепідстанція. На підставі отриманих результатів можна стверджувати, що застосовується устаткування придатне для виробництва, скажімо, виробів "харчового" призначення. Щоб не мати проблем на цьому грунті протягом року, достатньо сертифікату відповідності застосовуваних у виробництві гранульованих полімерів і добавок (готових сумішей) санітарним нормам. Потім потрібно проведення чергових випробувань продукції за показниками токсичності. Таке "задоволення" коштує близько 800 грн. Зрозуміло, в технічних умовах відображаються вимоги до випускається виробам, а також методи їх випробувань. Зазвичай регламентуються такі показники якості, як габаритні розміри, маса, щільність вироби, в деяких випадках перевіряються міцнісні показники, тепло-і електропровідність та ін Приймально-здавальним випробуванням підлягає кожна партія виробів. Створювати власну лабораторію, здатну виробляти перевірку за всіма показниками, навряд чи доцільно: це витрати на приміщення, обладнання, зарплату лаборанта, акредитацію самій лабораторії і багато чого ще. Фахівці вважають, що краще укладати довгострокові договори на проведення необхідних випробувань з організаціями, що мають лабораторії, акредитовані на проведення таких випробувань. Прикладом такої організації може служити інститут "Київміськбуд". Приймально-здавальні випробування зразків продукції, відібраних з однієї партії пенопластовой ізоляції, обійдуться приблизно в 400 грн.
   
   Персонал
   
   Для обслуговування лінії потрібно від 2 до 10 чоловік. Робітників, швидше за все, доведеться вчити "з нуля" (за вельми скромні гроші навчити зможе постачальник обладнання). Але і найняти їх можна за відносно невеликі гроші - в Києві це може бути $ 160-170 в місяць (в провінції - і того менше). А ось на зарплату технолога краще не скупитися, пам'ятаючи про великий дефіцит таких. У всякому разі, як пояснили Бізнесу на діючих підприємствах, і $ 300-400 для хорошого технолога - не межа.убитих єнотів

Автор: 4ugivara | Відгуки: 0 | Перегляди: 5542 | 24/12/2012 Бізнес - Перші кроки в бізнесі

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус