ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
    Гороскопи
    Релігія та дитина
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Рецепти з кабачками  
Виконання профілактичних заходів, запропонованих комісіями з розслідувань нещасних випадків.  
З яким нагрівальним елементом краще вибрати електрочайник?  
Як довше зберегти новорічну ялинку  
Питна дієта  
«BTX-A» терапия для удаления морщин.  
Стану мамою за кордоном  
Аудіт сайту  
Холодильне обладнання FAGOR  
Прання білизни  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
аотг-50   социализация   посвідчення   форма   1756   вирахувати   Дієта   Контакт   весілля   помощь   стиральная   шапки   морозник   студентські   прилягаючий  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Гороскоп на 2013 рік Чорної водяної змії.
Гороскоп на 2013 рік Чорної водяної змії.
Короткий гороскоп на 2013 рік Чорної водяної змії (гороскоп здоров'я, гороскоп любовний, китайський гороскоп)


Гороскоп на 2013 рік - це рік темної водяної Змії. Він принесе з собою багато мудрих рішень і справедливих вчинків, удачу всім знакам Зодіаку, працюючим в інтелектуальній сфері. Темна водяна Змія за китайським гороскопом символізує розумність і мудрість, волю і іскрометність.
   
   Ця небезпечна рептилія вселяє страх оточуючим. Вона рухається дуже швидко, блискавично кидається на жертву, стрімко вражаючи її своєю отрутою. Однак це все відбувається лише тоді, коли Змію чіпають, безцеремонно втручаючись в її простір. У багатьох Змій отрута здатний ставати ліками.
   
   Змія, крім усього іншого, може ставати підступною істотою, частіше покладаючись на емоції та враження, швидко приймає рішення, не слухаючи нічиїх порад. Це означає, що 2013 рік темної водяної Змії ряснітиме необдуманими вчинками і подальшим розчаруванням в них.
   
   2013 за китайським календарем
   
   Починається рік темної водяної Змії за китайським календарем 10 лютого 2013. Він буде вельми вдалим для людей, які займаються науковою діяльністю, дослідженнями та розвитком. Також рік буде вдало складатися для будь-якого виду діяльності, де розумовий процес є наріжним каменем.
   
   Але на відміну від попередніх років, 2013 рік скупий на душевні польоти і переживання, він менш натхненний, бал у ньому править холодний розрахунок. Змія є символом примноження, вона не любить розтринькувачів, саме тому 2013 стане часом економії, збереження і збільшення капіталу.
   
   Любов в 2013 році
   
   Особливою чуттєвості й романтики, а також бурі емоцій чекати в 2013 році не варто, так як Змія - це статечність, серйозність, символ скритності почуттів, але серйозність Змії говорить про те, що любовні романи не будуть швидкоплинними. Обидва партнери будуть прагнути в цьому році узаконити свої стосунки.
   
   Навряд чи 2013 буде вдалий для тих, кого цікавлять любовні романи тільки як розвага. У цьому році всі любовні стосунки будуть відрізнятися серйозністю намірів, а також красивими романтичними залицяннями. Для створення надійної міцної сім'ї 2013 підходить як ніякий інший.
   
   Темна водяна Змія застерігає - не можна давати приводів для ревнощів у 2013 році. Змія - це небезпечний знак, вона нападає миттєво, отже, кара за вашу необачність наступить навіть раніше, ніж ви встигнете подумати про це. Проте сімейні відносини в цьому році ознаменуються веденням більш спокійних і розсудливих діалогів, зниженням агресивності.
   
   Здоров'я в 2013 році
   
   Рік темної водяній Змії буде відзначений новим модним явищем - тотальною турботою про своє здоров'я. Людство більш свідомо стане стежити за станом організму, докладаючи небувалі зусилля в турботі про здоров'я. Тому 2013 стане часом очищення, позбавлення організму від давно турбували старих болячок.

Автор: 4ugivara | Відгуки: 0 | Перегляди: 3886 | 24/12/2012 Релігія, непізнане, окультизм - Гороскопи

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус