ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Виноградне вино. Типи вин та їх приготування.  
Чи важливий для школяра режим  
Як харчуватися при дисбактеріозі кишечнику  
Особености приготовления кофе  
Яку дитячу коляску придбати для дитини?  
Особистий екіпаж коляска для крохи  
Різдвяні тури куди їдемо  
Раціон краси що їсти, щоб стати гарніше  
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА ДЛЯ МАШИНИСТОВ ГУСЕНИЧНЫХ И ПНЕВМОКОЛЕСНЫХ ЭКСКАВАТОРОВ  
Що подарувати дитині  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
краси   сайта.   недвижимость   СИСТЕМИ,   пользование   китай   харчування   пищевые   офор   Види   косметическом   договір   білизна   ЗНАНИЙ   повар  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Пілатес ,як він є
Пілатес ,як він є
Представте на хвилинку, що ви стоїте й дивитеся на граючих дітей, звичайних здорових дітей. Як вони рухаються? Легко, вільно, ніщо їх не стримує, ніщо їм не заважає, їхні рухи вільні...


Представте на хвилинку, що ви стоїте й дивитеся на граючих дітей, звичайних здорових дітей. Як вони рухаються? Легко, вільно, ніщо їх не стримує, ніщо їм не заважає, їхні рухи вільні від природи. Їхні тіла мають усі необхідні якості: грацію, силу, витривалість, гнучкість, швидкість


   Пілатес починає з нуля, поступово переучуючи тіло, щоб воно знову рухалося правильно. Нервова система неймовірно гнучка й дуже добре вміє пристосовуватися до мінливих умов, перебудовуючись у процесі тренувань.
   Цей процес складається із трьох послідовних стадій: - Думайте про правильні рухи. - Практикуйте правильні рухи. - Рухи стають автоматичними, звичними. М’язи запам’ятовують їх. Це називається енграмою м’язової пам’яті.
   8 принципів методу Пілатесу - релаксація; - концентрація; - вирівнювання; - подих; - центрування; - координація; - плавність рухів; - витривалість.
   Релаксація Це крапка відліку кожного початківця. Тим хто звик приступати до вправ з активної розминки типу перегони на місці або розтяжки, такий початок комплексу може здатися дивним, однак для нас дуже важливо, щоб перед початком занять ви позбулися напруги, що нагромадилася за день. Навчитися виявляти зони небажаної напруги й позбуватися від неї — зовсім необхідна умова, інакше м’язи знову й знову будуть займатися не своєю справою, а ви так і не зумієте вирватися із цього порочного кола.
   Концентрація
   Пілатес - це система вправ для тіла й розуму, що тренує обидві складові вашого «я». Пілатес вимагає постійного усвідомлення того, що відбувається у вашому тілі, постійного зосередження на кожному русі. Це розбудовує у вас кінетичне почуття, почуття тіла, усвідомлення того, яке місце в просторі займає кожна частина вашого тіла й що вона робить. Хоча деякі рухи згодом стають автоматичними, ви однаково повинні концентруватися на них, тому що завжди є більш високий рівень самосвідомості, до якого слід прагнути.
   Вирівнювання Отже, ви розслабилися й зосередилися. Наступний крок — виробити правильну поставу. Постійно нагадуючи своєму тілу, як воно повинне стояти, сидіти або лежати, і правильно рухаючись, ви можете поступово вирівняти його. Це дуже важливо, якщо ви прагнете відновити м’язовий баланс. Якщо ви займаєтеся, не приділяючи певної уваги правильному розташуванню суглобів, то ризикуєте ушкодити сам суглоб і підсилити дисбаланс у навколишніх м’язах. Програми вправ при різних порушеннях постави допоможуть вам поступово повернути правильну поставу.
   Подих Ваші легені вподібнюються ковальським хутрам — при вдиху нижня частина грудної клітки розширюється, а при видиху стискується. Для пілатесу важливий не тільки тип подиху, але і його темп. Вдихаючи й видихаючи в потрібний час, ви можете прискорювати або, навпаки, сповільнювати рух, коли це потрібно.
   Усі вправи пілатесу розраховані на те, що правильний подих стимулює мобілізацію потрібних м’язів.
   Центрування Важко повірити, що Йозеф Пілатес уже більш 80 років тому виявив, що при підтягуванні пупка до хребта нижня частина спини стає більш захищеною. У той час він не міг знати про стабілізуючі властивості поперечного м’яза живота, але мав чудове почуття тіла й увів інструкцію «пупок до хребта» в усі свої вправи. З тих пір ми значно просунулися вперед. Останні медичні дослідження свідчать, що найкращої стабілізації корпуса можна досягти, якщо мобілізувати м’язи тазового дна, а потім м’язи нижньої частини живота. От чому ми нині використовуємо формулу «застебніться й підтягніться»: видихаючи, ви підтягуєте нагору м’язи тазового дна, а потім підтягуєте низ живота до спини, немов защібаєте якусь внутрішню блискавку.
   Координація Тепер, коли ви навчилися правильно дихати, вишиковувати частини тіла, створювати потужний центр і виділяти стабілізуючі м’язи, необхідно навчитися координувати всі ці навички з виконанням рухів. Спочатку це буде нелегким випробуванням, але дуже скоро ваші дії, відбиті в м’язовій пам’яті, стануть автоматичними — це однаково що навчитися водити машину. А поки ви будете освоювати цю координацію, сам процес навчання стане відмінним тренінгом для розуму й тіла, оскільки він стимулює двостороннє «спілкування» між мозком і м’язами. Осмислено й точно повторюючи правильні рухи, ми можемо поступово зробити їх зовсім природними для свого тіла.
   Плавність рухів
   Суть пілатесу полягає в правильнім, граціознім і керованім виконанні зовсім природних рухів. Від вас не будуть вимагати приймати немислимі положення або надмірно напружуватися. Рухи, як правило, виконуються повільно, у напрямку від сильного центру. Це дає вам можливість перевіряти правильність вибудовування частин тіла й концентруватися на тому, щоб необхідну роботу виконували певні м’язи. Якщо ви випробовуєте якийсь дискомфорт, то в будь-який момент можете зупинитися — це робить пілатес однієї із самих безпечних систем вправ. Втім, повільно зовсім не значить легко. Більше того, виконувати вправу повільно звичайно набагато сутужніше, чим швидко, і менше шансів обдурити самого себе!
   Витривалість Нарешті, ми прагнемо збільшити витривалість ваших головних м’язів. Це досягається поступовим збільшенням інтенсивності тренувань. Коли ви наберетеся деякого досвіду й ваші м’язи почнуть працювати так, як їм призначене природою, ви виявите, що ваша витривалість різко зросла. Адже ви перестанете розтрачувати енергію на непотрібну напругу й пошуки руху. Багато з людей скаржаться на утому, яку випробовують, провівши цілий день на ногах. Це пов’язане з тим, що вони не вміють стояти правильно. Вони здавлюють грудну клітку, а виходить, і легені. Коли ви навчитеся «розкривати» і випрямляти своє тіло, подих стане більш ефективним. Усі вправи пілатесу націлені на підвищення ефективності роботи дихальної, лімфатичної й серцево-судинної систем. Адже машина з гарним двигуном і збалансованими колесами їздить набагато краще. Те ж саме відноситься й до вашого тіла.
   Що дає метод Пілатеса - Підвищення гнучкості - Збільшення сили м’язів і підвищення їх тонусу - Поліпшення роботи дихальної системи - Поліпшення роботи лімфатичної системи, а отже, зменшення вмісту токсинів в організмі - Зміцнення серцево-судинної системи - Зняття напруги - Плоский живіт і тонку талію завдяки створенню природного пояса сили - Поліпшення постави - Зміцнення м’язів сідниць і стегон - Зміцнення м’язів рук і плечей - Рятування від головного болю, викликуваних неправильною поставою - Усунення хворій в області спини - Зміцнення імунної системи - Збільшення щільності кісток - Поліпшення рухливості суглобів.
   Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3920 | 30/11/2012 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус