ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Маленькі секрети відомі не всім  
Вибираємо першу зубну пасту  
Нужен ли вам видеорегистратор?  
ОСТРАЯ ДИЗЕНТЕРИЯ  
Як зробити із чоловіка мільйонера  
Учені знайшли самий корисний і доступний продукт  
Неизвестные возможности онлайн-образования  
Долаємо сексуальну несумісність  
Новорічні тури в Чорногорію  
Имплантация зубов  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Виникнення   кишки   інсульт   імідж   IntraGUP   продуктів   додаток   склад   дитячі   СТАТУТ   кисн   каталог   людства   геркулес   сайту  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як імітувати оргазм
Як імітувати оргазм
А як потрібно імітувати оргазм, якщо виникла в цьому необхідність? Відповіддю на дане питання й буде сьогоднішня стаття. Однак перш, ніж зважитися на цей крок, гарненько все зваж. Адже, імітуючи оргазм, ти втрачаєш справжній оргазм!


Імітувати оргазм потрібно знаючи, що це таке взагалі.

Для цього необхідно його відчути хоча б раз. Адже чоловіки в 21 столітті читають чоловічі журнали, у яких багато написане про жіночі оргазми, тому все частіше розпізнають імітацію.

Якщо ти вже випробовувала у своєму житті оргазми, те, швидше за все, тобі не важко буде зобразити свій оргазм правильно. Для тих же читачок, хто жодного разу не випробовував оргазм, я розповім, що це таке (хоч і вкрай складно передати ЦЕ словами):


   

Оргазм – це солодкі хвилі, які накочуються на тебе із промежини й по всьому тілу нагору, до голови. Начебто усередині тебе щось стискується й відразу вихлюпується лавиною задоволення. Триває це відчуття від трьох до семи секунд і супроводжується скороченням піхвових м’язів.

Як імітувати оргазм поведінкою в постелі

Якщо вже ти вирішила імітувати оргазм, то вчися робити це правильно:


   

Не імітуй множинні оргазми. Це буде вже надто. Одного - двох за один статевий акт буде досить, а десять раз підряд здасться підозрілим.

Без якісної прелюдії в більшості випадків відчути оргазм у перші кілька хвилин статевого акту неможливо. Тому, якщо й імітуєшь, то хоча б витримай час.

Коли жінка близька до оргазму, подих її стає переривчастим, голос хрипким, а замість лементів і стогонів – легке стогнання. Звук, який супроводжує оргазм - це звук полегшення. Мммм… Не знаю, як би це красиво сказати, але приблизно так, ніби ти дуже прагла в туалет і нарешті полегшилася…  Вибач за відвертість, але саме цей звук найбільше походить на звук оргазму. Також під час імітації піка насолоди, крім стогону, прикрий очі й сексуально відкрий рот. Можливо, ти бачила подібне в кіно або в еротичних фільмах.

Час від часу приставай до свого чоловіка й спокушай на секс, даючи в такий спосіб йому зрозуміти, що одержуєш від сексу задоволення.

Як імітувати оргазм тілом

Коли жінка збуджена й намагається відчути оргазм, що вислизає, вона підбудовується під ритм фрікций, усе більше подається назустріч чоловікові й стає жадібною до кожного руху. Тому коли до оргазму зовсім близько, жінці не подобаються зміни поз, затримки, зупинки, і її дратує той факт, що чоловік скінчив перший, не давши досягти солодкого блаженства. У цьому випадку попроси чоловіка попестити тебе язиком або руками, тоді він буде бачити твоє прагнення теж одержувати задоволення від сексу.

Ти можеш імітувати скорочення піхвових м’язів, але потрібно попередньо потренуватися. Для цього потрібно стискати й розслаблювати піхвові м’язи, помістивши вказівний і середній пальці в піхву. Так ти зрозумієш, що повинен почувати чоловік, коли ти кінчаєш.

Май на увазі, що при збудженні в жінок виділяється змащення в піхві, а після оргазму зазвичай змащення стає ще більше. Тому якщо переживаєш за сухість, скористайся любрікантом, або попередь свого чоловіка про те, що в тебе завжди мало змащення.

Ну а після сексу зобрази легку втому й сонливість. І звичайно ж, божевільне щастя від «приголомшливого оргазму»!

И ніколи, нізащо не визнайся, що імітувала оргазм! Це однаково, що зізнатися в зраді! Чоловік потім просто не зможе тобі довіряти! Тому вчися одержувати задоволення й уникати імітації оргазму!Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5229 | 21/11/2012 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус