ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
    Відносини
    Готуємося до весілля
    Психологія Ч+Ж
    Сексологія
Пиво, аксессуары для кальяна - прекрасные условия для дружеских бесед  
ДОГОВОР на поставку электрических кабельных систем «Теплый пол»  
Тема 2. ОСНОВЫ КОМУНИКАЦИИ  
10 інгредієнтів гарного сексу  
Підвищення імунітету  
Колективний договір  
Улаштуємо розвантажувальний день!  
Шкідливості на кухні - і способи від них позбутися  
Разум, стоящий за Concrete5  
Художественная ковка на дачном участке  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
склад   конкуренція   прання   роботи   OnPrint   акая   хламідіоз   социальная   малярія   задымления   нерви   кисн   тренінг   косметическом   косметика  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Будь-яка жінка може досягтися оргазму
Будь-яка жінка може досягтися оргазму
\Чому ми соромимося займатися мастурбацією? Як вивчати своє тіло? Як навчитися відчувати оргазм? На ці й багато інші важливі для кожної жінки питання є відповіді.


Їх дає французький сексолог Жерар Леле, уже багато років вивчаючий жіночу сексуальність

Жерар Леле народився в 1932 році. По освіті він лікар і протягом довгого часу працював реаніматологом у нейрохірургічних відділеннях. У віці 45 років Леле круто повернув своє життя й став займатися психологією. 26 років тому побачила світло його книга «Трактат про пещення», яка розійшлася мільйонним тиражем. Тепер Леле активно просуває свої ідеї й часто дає інтерв’ю. Одне з них, опубліковане на сайті aufeminin.fr, ми переклали спеціально для вас.


   Потрібно знати своє тіло, тому мастурбація – акт необхідний.

Про жіноче задоволення написана маса книг. Для чого ви написали ще одну?

Дійсно, на цю тему сказане вже дуже багато. Але більшість книг про сексуальне задоволення зосереджені на описі техніки, обмежують яку лише фізичні здатності людини. Я ж намагаюся говорити про інше: про мистецтво кохання.

Одне з недавно проведених досліджень показало, що для людей важливий сам факт задоволення. Шляхи ж його досягнення відходять на другий план.

Проблема в тому, що дослідження не беруть до уваги різницю у віці респондентів. Не думаєте ж ви, що дівчина, що тільки почала статеве життя, може міркувати про секс так само, як жінка тридцяти п’яти років, що перебуває в розквіті своєї сексуальності?

Більше того, статистика не робить відмінностей між кліторальним і вагінальним оргазмами, у той час як мільйони жінок не відчувають оргазм при проникненні.

У своєму «Трактаті про оргазми» ви пишете про те, що кожна жінка може досягти вищої крапки насолоди – потрібно лише добре знати своє тіло. Однак прийнято вважати, що в жінки «оргазм у голові». Чому ви відстоюєте протилежну точку зору?

Ще в XIX столітті жінкам заборонялося зазнавати насолоди, вони вважалися від природи фрігідними.

Насправді між цими думками особливих відмінностей немає. Я говорю так лише для того, щоб надихнути жінок. Але, звичайно, крім знання свого тіла необхідні ніжність, любов, фантазії... Як можна грати на інструменті, не знаючи доладно нотної грамоти?

Більшість жінок не здатна говорити про свої яєчники й матку, деякі ніколи не пестили руками вхід у піхву й навіть не знають, що ця дія може доставити масу приємних відчуттів. Потрібно знати своє тіло, а для цього потрібно його постійно відкривати для себе, досліджувати. Тому мастурбація – акт необхідний.

И жінки повинні робити це без сорому?

Не забувайте про дві тисячах років моральних і релігійних репресій! Ще в XIX столітті жінкам заборонялося зазнавати насолоди. Їх змушували носити довгі нічні сорочки, які робили мастурбацію неможливою. Звичайно, потім була сексуальна революція, плоди якої ми пожинаємо вже п’ятдесят років, але потрібно визнати, що торкнулася вона вкрай малої частини населення. Для інших же сексуальні заборони дотепер залишаються в силі.

И що ж потрібно зробити, щоб навчитися одержувати задоволення?

Кожна жінка має все для того, щоб відчути оргазм, але вона дуже часто поводиться пасивно. Більшість жінок не вміють рухати тазом і стегнами під час сексу, тому моя порада: рухайтеся, беріть участь, беріть ініціативу у свої руки. Беріть на себе відповідальність за свої оргазми! І найкращий спосіб це зробити – тренуватися наодинці.

Із чого порадите почати?

Потрібно «розбудити» піхву. Чи знаєте, що природа постачила її шістьма різними чутливими крапками, які багаторазово збільшують імовірність оргазму?

І їх потрібно виявити за допомогою пестощів. Це займе якийсь час: на противагу клітору, піхва схована й недоступно для поверхневих доторкань. Тому спробуйте використовувати секс-іграшки: з їхньою допомогою ви зможете «приручити» шість чутливих крапок.

И де їх шукати?

Я не розумію, чому деякі лікарі дотепер заперечують існування крапки G. Вона є у всіх жінок, але не в усіх вона активна. Її потрібно відшукати й почати стимулювати. Вона перебуває в чотирьох сантиметрах від входу в піхву, за лобковою кісткою й перед уретрою. Обмацайте це місце подушечкою пальця й відчуєте, що поверхня шорсткувата. Тріть її довго, упевнено й із силою. І будьте терплячою: якщо ви будете повертатися до цієї вправи постійно, ви перейдете на новий рівень відчуттів.

Чи не позбавляє сексу спонтанності така технічність?

Я ж не призиваю вас займатися сексом із книгою в руці! Уся ця інформація потрібна до сексу, щоб підказати, на що варто звернути увагу, і надихнути. Я лише даю жінкам ключі від задоволення, а вже скористаються вони ними чи ні – тільки їх справа. Зрештою, оргазм – це можливість, а не обов’язок.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4001 | 21/11/2012 Чоловік та жінка - Сексологія

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус