ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Отличные условия для торговых партнеров - постельное белье оптом  
ДОГОВОР поставки кровельных материалов и водосточных систем  
Догляд за шкірою для курців  
СУЧАСНІ ЗАСОБИ ХІРУРГІЧНОГО ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ (ЕНДОСКОПІЧНІ, ЛАПАРОСКОПІЧНІ, ПУНКЦІЙНІ)  
Фісташки дозволяють контролювати апетит  
Лупа: причини виникнення. Ефективні методи усунення лупи.  
Стаття про дитяче взуття  
Кислоти омега-3  
Як вибрати орбітрек. Поради покупцям  
Приготування домашнього вина  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
едкий   тиждень   туляремия   токсоплазмоз   масло   комір   Новая   кузовні   відносини   продукции   офор   праці   містить   ТРУДА   фламенко,  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Незвичайні музичні інструменти
Незвичайні музичні інструменти
Незвичайні музичні інструменти    Незвичайні музичні інструменти
   

У наш час все частіше й частіше творці музики прибігають до використання незвичайних музичних інструментів, що дозволяє їм повною мірою виявити свою індивідуальність і відобразити всі музичні нюанси, що виникли у фантазії. Маючи обмежений вибір, молодим музикантам важко піднятися над щоденністю й одноманітністю й виявити яскравість і незвичайність музичного мислення. І от нарешті найшлися люди, що зібрали всі еволюційні розробки звукового синтезу із усіх куточків миру. Сайт Evolution Music Instruments став знахідкою для всіх бажаючих купити музичні інструменти, здатні розбудити уяву й надихнути на неординарні творчі рішення. В асортименті можна знайти масу цікавих інструментів з не менш цікавим звучанням, що не вимагають ні довгих років навчання грі на них, ні досвіду звукорежисера для досягнення найкращої якості композиції.

Основним продуктом є їхня власна розробка – Reactoscope. Це інтерактивний мультимедійний стіл, який є прототипом іспанського Reactable. Він являє собою стіл, розміром 110х60х80 см, з розташованою на ньому інтерактивною поверхнею. Вихідний сигнал виявляє собою й звук, і відео потік.

Працювати з Reactoscope дуже просто, якщо покластися на свою інтуїцію. Поза робочою областю, на столі також розташовані круглі й прямокутні шайби різних кольорів і з різними малюнками, кожна з яких при зіткненні з робочою поверхнею шле сигнал про свій малюнок, розташування (осі x і y), а також орієнтації (кут). На основі цих параметрів програмне ядро Reactoscope програє звукові доріжки в різних режимах, крім того робить накладення ефектів, змінює звучання й виводить поток відео на поверхню стола. Відео потік теж піддається контролю одночасно зі звуком. Через добір і розміщення шайб користувач може в реальному часі створювати музичні композиції, почуваючи себе при цьому й діджеєм, і музикантом.

Малюнки шайб запрограмовані таким чином, що при зіткненні зі столом вони включають певний звук і виключають його, якщо шайбу забрати зі стола. Від положення шайби і її орієнтації залежить зміна таких параметрів звучання, як гучність, швидкість програвання, тональність і т.д. Кількість шайб досить велика, воно становить 20 шт. і 40 малюнків. Із цієї причини для роз'яснення картини модуляції звуку кожна шайба має візуальний інтерфейс із інформацією про те, які контролери параметрів звучання відкладені по осях і по куту.

Є ще додаткові 2 шайби, відповідальні за контроль фільтрів загального звуку. За допомогою 4 ефектів (ревербация, луна, рінг модулятор і фланжер) можна зробити зовнішній вихідний сигнал більш насиченим і живим.

Лазерна арфа

Це електронний музичний інструмент, відомий своїм використанням на концертах Жанна Мішеля Жарра. Принцип роботи лазерної арфи аналогічний із щипками струн звичайної арфи: для одержання звуку потрібно перекривати лазерні промені.

22 року було витрачено на дослідження, щоб створити цей неповторний шедевр музичної техніки. Ще одним цікавим моментів є те, що лазерна арфа ставиться до інструментів, що не вимагають від виконавця безпосереднього дотику. По великому рахункові вона є звичайним Midi-Контролером, що дає змогу підключчати її до синтезаторів, що підтримують MIDI, і одержувати всілякі тембри. В основному цей незвичайний інструмент призначений для концертних виступів.

Laser Harp LH8-50 складається з 8 променів. Його основою є промисловий лазер з дійсною потужністю 50мВт або 100мвт, розгорнення проводиться сканером на основі спеціалізованого крокового двигуна. Інструмент має невеликі габарити, досить компактний. Його можна повністю програмувати й налаштовувати.

Tenori-On / Тенори-Він

Електронний музичний інструмент, що відносиься до Hi-end апаратурі, з колекції Evolution Music Instruments. Він був створений японським художниками Тосіо Івай і Ю Нишибори. З японської мови назва цього гаджета переводиться як «звук на твоїй долоні».

Тенори-Він — це квадратний дисплей, що складається з 256 кнопокесенсорів зі светодіодами усередині, що зручно міститься в руках. Це обладнання має вбудовані ефекти й бібліотеку звуків, а також обладнаний MIDI, дає можливість виізуалізувати музику без особливих зусиль. У руках професіонала цей інструмент може стати незамінним для створення hi-tech музики, а аматор одержить масу задоволення від простоти використання.

Haken Continuum

Континуум (або Continuum Fingerboard, Haken Continuum) — це електронний музичний контролер, розроблений Ліппольдом Хакеном, професором електроніки й інженером по ЕОМ університету Іллінойс. Інструмент являє собою неопренову робочу поверхню, розміри якої становлять приблизно 19 сантиметрів у висоту й 137 ( для повнорозмірної версії) або 72 ( для половинної) сантиметрів у довжину. Діапазон зміни висоти звуку – 9350 центів ( близько 7,8 октав) для повнорозмірної версії й 4610 центів ( близько 3,8 октав) для вкороченої.

Він має практично необмежені можливості роботи зі звуком, тому що дозволяє не дискретно управляти параметрами звуку в трьох вимірах. Континуум можна використовувати разом з будь-яким Midi-Синтезатором, звуковим модулем і секвенсорами.

Dreamball

Ізюминкою колекції по праву можна назвати унікальний перкусіонний інструмент Dreamball, який є аналогом нашумілого у світі Hang Drum. Батьківщиною Dreamball є Росія. Він виготовляється з легкого металевого сплаву зі спеціальним напилюванням, завдяки чому має незвичайне звучання, яке, разом з тим, прекрасно сполучається зі звучанням інших інструментів і відмінно виступає соло.

Завдяки чіткому й правильному зонуванню навіть новачок зможе легко підібрати будь-яку мелодію. Крім усього іншого інструмент має стильний незвичайний дизайн, який прийдеться до смаку навіть самому вимогливому музикантові. Досліджувати його можна практично нескінченно, щораз знаходячи нові й нові нюанси звучання, нову й нову мелодику.

Tongue Drum

Tongue drum – це дерев'яний барабан, зібраний вручну зі спеціальних видів дерева. Він складається з 6, 12 або 14 ударних зон, які мають унікальні резонуючі властивості й вражаючим уяву звучанням. Подібні звукові властивості забезпечуються точно підібраними параметрами конструкції й матеріалу. Багатьом людям і в голову не могло прийти, що дерево здатне видавати такий глибокий і протяжливий звук.

Використання незвичайних музичних інструментів відкриє перед Вами нові обрії й нові можливості, завдяки яким Ви зможете створити свій власний музичний світ, власний унікальний стиль, відмінний від інших.


   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6147 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус