ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Небезпеки вічного кохання  
Робимо розважальні портали  
3 поради по збільшенню прибутку в онлайн покері!  
Протизаплідні тампони  
Дати оголошення з кожним днем набагато простіше і легше.  
Вісім здорових продуктів, шкідливих для здоров’я  
Наращивание с помощью кератина  
Афіша не пропустіть в грудні!  
Три кита английского языка  
Лікнеп мандрівника збираємося в дорогу  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
кузовн   задача   КОМУНАЛЬНОГО   чума   ответы   href   хламідіоз   работа   ПИРОЛИЗА   ікра   кишки   футбол   Ссудный   мода   організації  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Пітливість рук, як вирішити проблему
Пітливість рук, як вирішити проблему
Пітливість рук турбує, по підрахунках лікарів, близько одного відсотка населення планети. При цьому досить часто просто дискомфорт переростає в психологічні проблеми, що ведуть за собою нервозний стан, зриви,незадоволеність...


Пітливість рук турбує, по підрахунках лікарів, близько одного відсотка населення планети. При цьому досить часто просто дискомфорт переростає в психологічні проблеми, що ведуть за собою нервозний стан, зриви, незадоволеність собою. І якщо чоловіки набагато спокійніше переносять цю ситуацію, то жінки досить швидко обростають різними комплексами. Однак, у традиційній, як і в народній медицині існує досить багато способів боротьби із цією проблемою.

Чому потіють долоні?

Надмірна пітливість рук, як і пахвових западин – це наслідок розповсюдженого захворювання, яке називається гіпергідроз. Причинами недуги можуть бути:

Порушення в ендокринній системі. Лікарі сюди відносять гіпо - або гіперфункцію щитовидної залози, неправильну роботу надниркової залози або гіпофіза. Збої в організмі, викликані сильними стресовими ситуаціями.

При цьому, як тільки буде ліквідована головна причина, від пітливості не залишиться й сліду.  Нервова система людини складається з:

Вегетативної системи. Ця система відповідає за довільні дії: танці на дискотеці, роботу на комп’ютері та інше. Соматичної системи. Вона відповідає на мимовільні або «запрограмовані» дії: подих, серцебиття, регуляція температури та інше.

Люди, у яких спостерігається гіпергідроз, мають проблеми з роботою вегетативної нервової системи. У результаті: навіть незначні зміни звичного оточення відповідають посиленою в кілька раз роботою видільної системи, зокрема – потових залоз.

Лікуємо гіпергідроз правильно

Існує два принципово різні шляхи лікування: медикаментозний (традиційна медицина) і не медикаментозний (травами й різними підручними засобами - нетрадиційна медицина). Як правило, перша приділяє більше уваги лікуванню першопричини - впливу на центральні ланки вегетативної системи, а представники нетрадиційної медицини – впливом на наслідок – зони надмірної пітливості.

Лікування медикаментозними препаратами – це справа лікарів, які призначають перед цим цілий ряд тестів і досліджень, а вже після виписують необхідні препарати й процедури. Для впливу безпосередньо на зону пітливості застосовуються: слабкий розчин формаліну, глутаральдегіду, танину й гексахлоріду алюмінію. Усі вони мають істотний мінус: необхідно чітко знати концентрацію лікувального складу (адже шкіра у всіх різна). У зворотному випадку – можливі дерматити й різного роду висипання. Крім того препарати не усувають проблему й через якийсь час шкіра продовжує посилено потіти.

Порівняно недавно був придуманий ще один медикаментозний  спосіб: підшкірні ін’єкції Батокса. Вони містять слабкий токсин – збудник ботулізму, який, потрапляючи в підшкірні шари, блокує роботу нервових підстав. Цей спосіб дійсно приводить до зменшення потовиділення, однак через три-чотири місяці процедуру потрібно буде повторити. У традиційній медицині також практикують і операційне втручання.

З народних засобів найбільш діючими є:

Комбінація сонячних променів і морські ванни. При цьому не варто робити штучні опромінення променями рентгена, тому що в результаті можна одержати досить важке запалення шкіри. В один літр води додають столову ложку нашатирного спирту й цим розчином протирають шкіру. Варіаціями на тему водяних розчинів є: використання столового оцту (досить сильно стягає пори), соку лимона, настій міцного чорного чаю, листів шавлії й, звичайно, кори дуба. Після протирання, рушником, змоченим у розчині, руки ретельно витирають і посипають тальком. Ванночки з листя берези повислої у співвідношенні один до десятьох. Після процедури необхідно, щоб шкіра висохнула самостійно. Допомагає в цьому випадку курс ванночок з десяти-дванадцяти процедур. Ванночки із трьох столових ложок з гіркою кори дуба й одного літра води. Долоні тримають у теплому відварі протягом семи хвилин.

У кожному разі не варто панікувати і псувати настрій, як собі, так і тим,що оточують. Залишається тільки вибрати напрямок і метод лікування: і проблема надмірної пітливості буде вирішена.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 8615 | 15/11/2012 Фітнес, схуднення, дієти - Догляд за собою

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус