ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Коньяк і як його пити  
Друге громадянство - другий паспорт  
Получение гражданства Мальты за инвестиции  
Дитину на замовлення  
Обои для ноутбука - как приподнять свое настроение в процессе работы  
Внутрішньополітичне та внутрішньоекономічне становище в КНР  
Чому небезпечна зима  
Відпочинок у Новій Зеландії  
Навіщо робити УЗД при вагітності  
Епідуральна анестезія  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
шахта   віці   СТАТУТ   КОЛЕКТИВНОГО   МАЛОГО   ПІДПРИЄМСТВА   пальто   біль   ікра   организации   кофт   молочниці   робіт   масаж   кондитерських   MG15CDR   подорожі   тест  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Бадмінтон
Бадмінтон
Грати в бадмінтон можна на будь-якому рівному майданчику або галявині, гра не потребує якогось спеціального обладнання. Вона розвиває в дітей такі фізичні якості, як швидкість, спритність, витривалість, силу м'язів рук, ніг та тулуба, координацію рухів, окомір.
   


Грати в бадмінтон можна на будь-якому рівному майданчику або галявині, гра не потребує якогось спеціального обладнання. Вона розвиває в дітей такі фізичні якості, як швидкість, спритність, витривалість, силу м'язів рук, ніг та тулуба, координацію рухів, окомір.
   
   Дошкільнята грають дитячими ракетками, які продаються разом з воланами у магазинах спортивних товарів. Під час гри важливо правильно тримати ручку ракетки, тому що від рухів кисті залежить точність ударів по волану. Дитина тримає ракетку перпендикулярно до землі, охоплюючи ручку всіма пальцями, великий палець зліва. Цей спосіб дає змогу відбивати волан зліва, справа та зверху, не переміщуючи ручку ракетки в кисті.
   
   Одна з початкових вправ — жонглювання воланом. Дитина, утримуючи ракетку струнною поверхнею паралельно до землі, кладе волан на її середину й починає підбивати його короткими ударами кисті вгору на відстань 0,5—1 м, намагаючись не впустити на землю. Рекомендується виконувати по 10—15 ударів по волану лицьовою і тильною частинами ракетки. Для правильного жонглювання воланом, що відлітає в різні сторони, дитина повинна весь час рухатися по майданчику: підбігати, пересуватися приставними кроками, стрибати з однієї ноги на другу тощо. Під час переміщення в ліву або праву сторони треба уникати перехрещування ніг, бо це може привести до втрати рівноваги й падіння.
   
   Перш ніж почати вчити техніку ударів по волану, діти повинні опанувати правильну стійку бадмінтоніста. Дитина стоїть на обох ногах, трохи зігнутих у колінах, ліва нога на півкроку попереду, ракетка в правій руці, обод її трохи піднятий угору, перпендикулярно до землі.
   Усі удари по волану з лівого та правого боку виконують легким уривчастим рухом кисті руки. Під час удару треба наче «навалюватися» на волан, рухаючись разом з ракеткою трохи вперед .
   
   Удар над головою застосовують під час подачі, а також тоді, коли треба відбити волан, що летить над головою. Підняту вгору ракетку нахиляють кистю руки назад (під кутом 30—45°) і коли волан наблизиться до к неї на 25—З0 см, різким рухом кисті виконують удар. Рука при цьому випробовується в ліктьовому суглобі, вага тіла переміщується вперед на ліву ногу.
   
   Перед виконанням подачі дитина тримає волан у лівій руці за головку між великим і вказівним пальцями, рука майже пряма. Під час подачі волан вільно випускається з пальців назустріч руху ракетки, тулуб при цьому злегка нахиляється вперед.
   
   Навчившись усіх цих прийомів, діти переходять до гри удвох. Бажано, щоб спочатку партнером дитини був більш підготовлений гравець. За правилами кожний з учасників гри ударом ракетки спрямовує в бік партнера волан, відбиваючи його якомога точніше. Діти 6—7 років можуть грати у бадмінтон через мотузок, натягнутий між двома стояками або через сітку заввишки 110—120 см.
   
   www.avangardsport.at.ua - Грати в бадмінтон

Автор: avangardsport | Відгуки: 0 | Перегляди: 4439 | 08/11/2012 Діти - Розвиваючі ігри та іграшки

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус