ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
    Догляд за речами
    Облаштування будинку
    Тварини в оселі
    Шлюб
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Васильків не без добрих людей  
The Rush: Battles Of The Terra  
Бадмінтон  
Афіша не пропустіть в листопаді!  
Дитинство за здоровий спосіб життя  
Как составить план диссертации?  
Безпечна експлуатація газового устаткування (газовое оборудование) в побуті  
Творить - потребность человека!  
Что строить из ракушечника (ракушняка)?  
Наращивание волос - что это?  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Создание   онлайн   Runner.   boss   MG15CDR   СИСТЕМИ   зробити   цены   администратор   рилейшнз   янцзи   Послеродовые   року   сайта.   кисн  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Еколого-гігієнічне дослідження допоможе подолати вплив забрудненого міського повітря
Еколого-гігієнічне дослідження допоможе подолати вплив забрудненого міського повітря
Еколого-гігієнічне дослідження допоможе подолати вплив забрудненого міського повітря


Еколого-гігієнічне дослідження допоможе подолати вплив забрудненого міського повітря
   Повітря – елемент навколишнього середовища, від якого залежить діяльність всіх життєво важливих систем організму. Доросла людина за одну хвилину здійснює 15-17 дихальних рухів, при цьому об’єм повітря одного вдиху приблизно дорівнює 500 мл. Через легені це повітря потрапляє у кров і бере участь в усіх обмінних процесах організму.
   У великих промислових містах атмосфера забруднена вихлопами автомобілів та відходами діяльності підприємств, що негативно впливає на дихальну та серцеву-судинну системи городян. І якщо на відкритому просторі повітря частково очищується за рахунок постійної циркуляції завдяки вітру, то з потраплянням до житлового приміщення рівень забруднення зростає у рази. Погана вентиляція, велике скупчення людей, кожен з яких видихає вуглекислий газ, а також мікрочастки пилу, пліснява, бактерії, що з’являються у невчасно очищеному кондиціонері, – все це фактори, які призводять до значних змін у фізичному та хімічному стані повітря приміщень.
   Постійне дихання забрудненим повітрям викликає астму, алергічні реакції, хвороби серця, крім того, американські вчені навіть підтвердили факт зниження інтелектуальних здібностей у результаті отруєння шкідливими речовинами, які знаходяться у повітрі. Через нестачу кисню виникають запаморочення, слабкість, головний біль. Але навіть така екологічна ситуація це не привід для паніки! Звісно вам не вдасться перенести в інше місце магістраль, яка знаходиться поряд з вашим будинком, але покращити екологічну ситуацію у квартирі або офісі ви цілком можете.
   Проведення аналізу стану повітря дозволить виявити небезпечні хімічні речовини і розробити рекомендації по покращенню екологічного стану житла. Якісно провести таке дослідження і дати кваліфіковані поради можуть спеціалісти науково-сервісної фірми Отава, яка надає послуги з вимірювання параметрів мікроклімату, температури та вологості повітря, шумів, електромагнітного випромінювання, радіаційного фону, вібрацій, проводить комплексне еколого-гігієнічне дослідження будь-якого приміщення або присадибної ділянки.
    Співробітники НСФ Отава керуються у своїй роботі діючими в Україні нормами документу 201-97 «Державні санітарні правила охорони атмосферного повітря населених місць (від забруднення хімічними та біологічними речовинами)». Причиною забрудненого повітря можуть бути шкідливі речовини у ґрунті або поверхневих водах присадибної ділянки, або ж різноманітні предмети, що зберігаються в оселі. Тому, окрім різноманітних вимірювань НСФ Отава також виконує фізико-хімічний аналіз ґрунтів і поверхневих вод на вміст антропогенних забруднювачів (отрутохімікатів, важких металів та інших екотоксикантів).
   Звісно, дослідження рівня забруднення повітря спеціалістами – це найбільш правильний шлях. Але якщо з тих чи інших причин ви ще не прийняли остаточне рішення про такий крок, існують універсальні рекомендації для забезпечення чистоти повітря вашого приміщення: регулярне очищення вентиляційних каналів, вологе прибирання, провітрювання, вирощування квітів, які виробляють фітонциди.
   Дотримуйтеся цих простих правил, консультуйтеся з професіоналами і дихайте чистим повітрям на повні груди!
   

Автор: jul_n | Відгуки: 0 | Перегляди: 3793 | 03/11/2012 Дім та родина - Облаштування будинку

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус