ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Вітамін Е  
Бізнес-ідея: переробка автошин  
Раціональне харчування  
Перші роки спільного життя  
О дизайне интерьера  
Як вибрати штори й інший текстиль для будинку  
Несколько полезных советов, как выбрать лучших стажеров  
Наборы Play-Doh - развивающе-развлекающие игрушки  
Чи є життя після весілля  
Онлайн ігри – маджонг, преферанс, кульки  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
вирусного   гепатита   google   Страхование   газовое   салон   каталог   ВИРОБІВ   Облік,   задымления   Геморрагические   Маласезії   групі   паркет   полинь   Инструкция  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Шум – причина неврозів та втрати слуху
Шум – причина неврозів та втрати слуху
Шум – причина неврозів та втрати слуху
   Одним з основних способів сприйняття навколишнього світу є слух.


Одним з основних способів сприйняття навколишнього світу є слух. Він дозволяє людині спілкуватися, чути як співають птахи і насолоджуватися життям. Проте, живучи в сучасних мегаполісах, ми зазвичай слухаємо не співи пташок, а суцільний галас, у який зливається гуркіт автомобілів, гучна музика та гудіння різноманітних побутових приладів. Вчені навіть розробили спеціальну науку аудіологію для дослідження руйнівного впливу шуму на організм людини.
   Гігієнічною нормою вважається рівень шуму 30 дБ. Проте, на практиці шумовий фон у будинках, що знаходиться поряд з автомагістраллю досягає небезпечного рівня у 80-90 дБ, а це перевищує максимально допустиму межу для житлових кварталів майже у два рази.
   Крім пошкодження слуху шум викликає сильний стрес, який може призвести до безсоння, хвороб серцево-судинної системи та порушенню функцій мозку. Люди, які постійно знаходяться в умовах високого звукового тиску, стають роздратованими та агресивними, а продуктивність їх праці знижується. На думку медиків, 70% неврозів викликає саме шумове забруднення навколишнього середовища.
   Залежно від джерел виникнення розрізняють акустичний шум та структурний. Захиститися від акустичного шуму, викликаного рухом транспорту та іншими звуками вулиці можна за допомогою встановлення шумозахисних вікон у приміщенні. Але не всі металопластикові вікна однакові. Щоб зробити правильний вибір потрібно, в першу чергу, виміряти рівень шуму у вашій квартирі, і вже за результатами проведених робіт обирати шумозахисне вікно.
   Для проведення дослідження звукового тиску приміщення застосовують спеціальні прилади, а також певну методику проведення вимірювання. Вимірюванням рівня шуму, а також виконанням комплексного еколого-гігієнічного дослідження займається НСФ Отава. ЇЇ досвідчені спеціалісти використовують атестовані прилади і аналізують всі джерела, які могли стати причиною перевищення нормального шумового фону вашої квартири.
   Як вже було сказано, окрім акустичного, дуже шкідливим для нашого здоров’я є структурний шум – монотонний, стугонливий звук, який виникає через роботу потужних кондиціонерів, холодильних установок, вентиляційних систем та обладнання, розташованого у магазинах на перших поверхах житлових будівель. Такий шум впливає не лише на слух, а й на весь організм в цілому.
   Через те, що вплив структурного шуму не зафіксовано в діючих санітарних нормах для санітарно-епідеміологічних служб він нібито не існує. Тоді як, на відміну від них спеціалісти НСФ Отава розуміють всю його небезпеку і після проведення всіх необхідних вимірювань завжди дають своїм замовникам необхідні рекомендації щодо зниження його рівня.
   Навіть, якщо ваше житло розташоване в умовах далеких від ідеальних, ви можете власними силами створити у своїй оселі комфорт та затишок, скориставшись порадами фахівців.
   Олена Третяк
   http://www.labprice.ua/ekologo-gigiyenichna_ekspertiza/shum__prichina_nevroziv_i_vtrati_sluxu
   
   
   
   

Автор: jul_n | Відгуки: 0 | Перегляди: 3355 | 12/10/2012 Медицина та здоров'я - Здоровий спосіб життя

Ссылка на статью:


Комментарий
    Гость14:39 06-03-2018    
Мы платим за лайки! - Ежедневные выплаты! Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество. Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лай


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус