ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Сучасні методи боротьби із циститом  
Безболісні пологи  
Google Adwords – краткий обзор  
Лікувальні ванни  
Как понять, чем заниматься в жизни?  
Автомобильный видеорегистратор  
Фітнес для грудей  
Планування дитячої кімнати  
Ніжний догляд для таємних зон  
Золоті щаблі до здоров’я  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
гідроакумулятор   мануальна   голова   міжнародні   ВОПРОСАМ   лихорадки   боротися   Ссудный   менеджмент   Дяченко   АВТОПОКРЫШЕК   льон   файл   мови   запор  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Електронні барабани
Електронні барабани
Електронні барабани    Електронні барабани
   

Якщо Ви шукайте ударну установку для квартири, то, без усяких сумнівів, електронні барабани стануть кращим вибором. В основі принципу роботи лежать педи, оснащені датчиками. Вони роблять передачу звуку через спеціальний звуковий модуль, що складається із процесора ефектів, секвенсора, синтезатора звуків різних установок і цілого набору інших корисних функцій. Можна зробити висновок, що електронні барабани – це багатофункціональний прилад із широкою сферою застосування, адже їх можна використовувати не тільки в будинку для тихих репетицій, але й брати із собою на виступи, а також використовувати для звукозапису.

У порівнянні з акустичними, електронні барабани мають ряд переваг. Одним з головних їхніх плюсів є компактність, тому що всю установку разом зі стійками й педами можна скласти й помістити в коробку або кейс, що полегшує транспортування. Їх легко перевозити як у машині, так і при бажанні в літаку. Загальна вага такого вантажу буде 20-30 кілограм.

Ще одну перевагу електронних барабанів можна оцінити на концертах, тому що установку не потрібно підзвучувати. Щоб озвучити барабани, досить підключити їх до пульта й лінії посилення. Але варто подумати про те, щоб звукового тиску було достатньо в моніторній лінії й сценічних прострілах. А якщо ні, то грати буде дуже складно, тому що педи безшумні. Ще один приємний момент: звуковий модуль від електронної ударної установки можна використовувати разом з акустичною установкою, яка оснащена тригерами. Це значить, що можна обробляти звук ефектами й використовувати внутрішні набори ударних. Така можливість буде не зайвою на концертах, коли звучання наявної установки змушує бажати кращого.

Давайте розглянемо моделі декількох відомих виробників

Електронні барабани Roland

Уже багато років компанія Roland лідирує в області виробництва електронних ударних установок. Кращі моделі використовуються музикантами по усьому світу на концертах і в студіях, а такі установки як TD-3, TD-5, TD-6 допомагають вигострювати свою майстерність новачкам. Найпростішою і недорогою моделлю є TD-3. Її молодша сестра TD-5 зараз иже не випускається, але вона часто зустрічається на вторинному ринку. Багато покупців побоюються купувати установки, що були у вживанні, і даремно, адже на відміну від акустичних барабанів, електронні не мають дерев'яних деталей і міді, завдяки чому вони не розсихаються й не зазнають корозії, тріщин і поломок рухливих частин. Всі педи є у вільному продажі, не складно буде знайти й замінити поламану "таблетку" або "тарілку".

Як ми вже згадували вище, найпростішою і недорогою установкою від Roland є TD-3, яка випускається у двох варіантах: TD-3 KV і TD-3 Kit. Ціна першої ледве вище за рахунок педа PD-85BK з кевларовим пластиком, який виконує функцію робочого барабана. В усьому іншому установки абсолютно не відрізняються друг від друга й побудовані на базі модуля TD-3, який містить ефекти реверберації й компресії, 114 звуків барабанів, організованих у 32 банках. Установка також містить метроном, секвенсор, вхід-вихід MIDI, роздільний стерео-вихід, вихід на навушники й вхід для фонограми.

Roland TD4K

Крім того педи PD-8, які емулюють томи, двохтригерні, дають можливість грати як по пластику, так і по ободу, завдяки чому звукові можливості й відчуття досить наближені до акустичної установки. Пед, що співвідноситься з баса-барабаном, дозволяє використовувати кардан. Тарілки Cymbal Pad CY-8 мають дуже високою чутливістю до динаміки звуковитягу, що дозволяє робити заглушіння рукою або паличкою.

Недоліком цієї установки є необхідність окремого придбання рами до неї. За такі гроші можна було включити в комплект поставки хоча б легкі стійки.

Установку TD-6 можна назвати більш просунутою. У комплект входить класичний набір з п'яти «таблеток» і двох «тарілок», серед яких педи PD-6, "тарілки" CY-6, " басабарабан" KD-7, електронна педаль хета. Усе це закріплюється на рамі й приєднується до модуля TD-6, який є серцем установки. Він має 64-голосну поліфонію, 99 установок, патерновий секвенсор, розширену комутацію й пам'ять.

Установки Roland радують можливістю проведення тюнінга. Особливістю установки TD є те, що по суті вона є конструктором, який можна вдосконалювати в міру розвитку навичок, перетворюючи в професійний набір. У цьому ключі цілком виправдана покупка із самого початку великої рами й дорогих модулів TD-12 і TD-20. Згодом можна «наростити» педи й "тарілки", які легко знайти у вільному продажі і які постійно модифікуються. Звичайно за якість доводиться платити. На вартість цих приладів можна придбати непогану акустичну установку, але Roland пропонує не тільки професійно писати ударні в домашніх умовах, зберігаючи індивідуальність гри барабанщика, але й виїжджати на сесії, працювати із секвенсором і вправлятися під метроном. Установки TD надають у дійсності величезні можливості, але в силу їх дорожнечі не всі зможуть скористатися цими можливостями.

Електронні барабани Yamaha

Одним з головних конкурентів установок Roland є електронні барабани Yamaha. Багато музикантів ведуть суперечки, намагаючись з'ясувати, що ж краще: DTXPLORER або Roland TD-3, Yamaha Dtxpress III STD або Roland TD-6. І в плані «заліза», і в плані звучання й роботи модулів існує маса дрібних відмінностей, але що стосується загальної якості звучання й функціональності й ціни, то Roland і Yamaha перебувають на одному рівні. Тільки в деяких магазинах Yamaha дещо дешевше.

Основою Yamaha DTXPLORER є модель DTXPLH, який містить у пам'яті 192 ударних інструмента, сформованих в 32 пресетних і 10 користувацьких установках. Крім того є метроном для занять, функція перевірки ритмічності Groove Check, 8 типів реверберації й можливість двосмугової еквалізації. Якщо зіставити вхіди-вихіди Yamaha DTXPLORER і Roland TD-3, то вони ідентичні: містять шину Midi-Обміну, стереовихід, вхід для фонограми й вихід для навушників. У набір педов входить бас-пед KP 65, п'ять однозонних барабанних педов TP 65, два однозонні сегментні тарілкові педа PCY 65, педаль хета HH 65.

Модуль установки Yamaha Dtxpress III STD складається з 990 барабанних семплов, набору 128 General Midi, організованих в 48 заводські й 32 користувацьких пресетів, 11 типів реверберації, 2-х трекового секвенсора. Також є інтерфейс TO HOST для обміну із ПК. Набір педов складається з бас-педа KP 65, трізонного педа малого барабана TP 65 S, трьох однозонні педов тому або хета TP 65, двозонного сегментного тарілкового педа PCY 65 S, однозонного сегментного тарілкового педа PCY 65, педалі хета HH 65.

Yamaha DTXPLH

Електронні барабани відрізняються своєю універсальністю й у своєму застосуванні виходять далеко за рамки використання в межах квартири. Їх можна возити на концерти, що полегшить барабанщикові процес настроювання тригерів на саудчеке й спростить підзвучування барабанів, тому що електронні установки не мають потреби в тригерах і вже несуть у собі сформоване звучання, яке легко можна підкорегувати. Але варто враховувати, що без наявності потужного підсилювача з колонками й моніторів на сцені барабанщикові буде вкрай важко, а спеціальні акустичні системи для електронних установок коштують дорого. Ще одним недоліком електронних установок, особливо тих, які складаються зі звичайних педов, є їхня неповна схожість із акустичними барабанами. Звучання будь-якого акустичного інструмента несе в собі сотні нюансів, такі як характеристики пластику, дерева, металевих деталей, які просто неможливо відтворити. Ще складніше добитися таких же фізичних відчуттів при грі на електроінструменті, як і при грі на акустичному інструменті. Електронні барабани все-таки залишають якийсь дискомфорт при грі й небагато штучності, «пластмаси» у звучанні. Але свої гроші такий інструмент відпрацьовує сповна.

Для домашніх занять електронні барабани є просто ідеальним вибором, які можуть послужити й запасним варіантом для концертів. А якщо фінанси не дозволяють їх придбати, то кращим рішенням стануть недорогі безшумні педи для тренувань.


   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 12133 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус