ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
    Комп'ютер
    Противірусне ПЗ
    Спеціальне ПЗ
    Стандартне ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Домівка знань відсвяткувала ювілей  
Показання до кесаревого перетину  
Худнемо без зусиль!  
Мазь еритроміцину  
Отечественная новая ГАЗель - функциональное и безотказное автотранспортное средство  
Епідемія раннього розвитку  
Віза одержуємо перший пропуск у рай  
ДОГОВОР Подряда на ремонт нежилого помещения  
Жіночі кофти  
12 салатів з риби й морепродуктів  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
акая   пользование   реєстр   легенів   день   оптимізація   лікування   Президент   положение   гормон   залоза   захворюванням   спирт   плаття   подарунок  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
RegCleaner
RegCleaner
Безкоштовна програма для оптимізації системного реєстра windows


Доброго часу доби, шановний відвідувач. У цьому огляді я хочу поговорити про оптимізацію роботи операційних систем windows за допомогою очищення ресстра від сміття. Дискусії про доцільність очищення реєстру ведуться і по сьогоднішній день. Деякі користувачі категорично проти будь-яких маніпуляцій з системним реєстром, інші перебільшують і помилково вважають, що все і вся можна виправити простим редагуванням гілок реєстру, а правда як завжд а десь по середині. Реєстр - це база даних, що зберігає різні системні значення та каталогізує їх по гілках (кущах реєстру). Сюди входять як системні налаштування - інформація про мережеві підключення, про драйвера, інтерфейси користувачів, так і звичайні параметри, що стосуються програмного забезпечення. Не знаю чому, але останнім часом спостерігається тенденція, коли кожна встановлена ​​програма по справі і без діла лізе в реєстр і створює там записи про себе, а чатсо змінює ще й деякі загальні параметри. І це звичайно не біда, здавалося б ну видалив програму і все стало на свої місця, але на жаль, навіть після коректної деінсталяції софта, далеко не все стає на свої місця, сліди "сміття" залишаються. І чим інтенсивніше ви експлуатуєте свою систему, тим більше сміття буде накопичуватися в реєстрі.
   
   Теоретична частина закінчена, переходимо до практики. Зрозуміло руками відстежувати і щось видаляти з реєстру не вийде. Так, звичайно ж існують системні утиліти regedit.exe (або regedit32.exe) для перегляду і редагування реєстру, але це не для нашого випадку. Для оптимізації знадобиться особливий софт, я буду рекомендувати RegCleaner. Назва RegCleaner досить популярна і використовується багатьма розробниками, будемо орієнтуватися по розробнику. Зараз мова йде про TweakNow RegCleaner. Програма RegCleaner поширюється як Shareware і Freeware софт. Це означає, що завантажити RegCleaner абсолютно безкоштовно ви можете з сайту tweaknow.com (сайт розробників) або за наступним посиланням - RegCleaner. Останній випуск - версія 7.2.0.
   
   Про можливості софта і як користуватися програмою. Для початку потрібно розуміти, що будь-які маніпуляції з реєстром - це вже потенційний ризик, тому вам буде запропоновано попередньо зробити бекап (точку відновлення) для всіх налаштувань реєстру, з чим я рекомендую погодитися.
   В процесі очищення реєстру також рекомендую звернути вашу увагу на секцію "автозавантаження". Повірте, ви будите здивовані - скільки не потрібних речей намагається себе завантажити в память відразу ж після запуску системи. Крім безпосередньої оптимізації реєстру RegCleaner також вміє скидати кеш іконок, очищати тимчасові файли (temporty internet files), скидати кеш браузерів, оптимізовувати налаштування мережі, коректно деінсталювати навіть той софт, який був вилучений в ручному режимі, а не через панель видалення програм або uninstall. Крім функціональної частини програма пропонує ще й інформативне зведення про всю вашу систему, включаючи software і hardware. Тут ви знайдете всю конфігурацію, інформацію про драйвери, встановлені програми, моніторинг дискового простору, і все про залізо, яке зміг ідентифікувати RegCleaner.
   
   Про мови. Офіційний випуск RegCleaner англійською мовою, додаткові плагіни і мовні розширення офіційно не існують. Якось раз я зустрічав стареньку русифіковану версію RegCleaner-а, проте це був вже не оригінал, до того ж русифікована версія занадто застаріла, тому я рекомендую всім не морочитися, а скачати RegCleaner англійською мовою, інтерфейс простенький і абсолютно зрозумілий.
   
   На закінчення. Пам'ятайте, RegCleaner - це не панацея і не вирішення всіх проблем, застосовувати утиліту є сенс, якщо ви вже й забули, коли був встановлений windows і не проводили ніякої профілактики по оптимізації продуктивності, в такому випадку ефект буде відчутний і помітний неозброєним оком. Для щойно встановленої операційної системи використовувати програму немає сенсу.

Автор: gvhelp | Відгуки: 0 | Перегляди: 5666 | 02/08/2012 Комп'ютери та ПЗ - Спеціальне ПЗ

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус