ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
    Відносини в родині
    Відносини на роботі
    Вагітність
    Дитячий одяг та косметика
    Дошкільні заклади
    Музичний розвиток дитини
    Післяпологовий період
    Переривання вагітності
    Питання виховання
    Пологи
    Психологія М+Ж
    Психологія материнства
    Різне про дітей та підлітків
    Розвиваючі ігри та іграшки
    Фізичний розвиток дітей
    Харчування та догляд за дітьми
    Хвороби, лікування
    Чекаємо дитину
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Кислоти омега-3  
Как составить план диссертации?  
Сімейний секс, не дай йому зникнути!  
12 МОДНИХ ВІДТІНКІВ ЦЬОГО СЕЗОНУ  
Розкручування сайту у всесвітній павутині.  
Перші дні хвилястого папуги у вашій квартирі  
Кахетинське вино (сухе столове)  
Корисна й безпечна іграшка  
Новостроящиеся квартиры в Пушкино и вторичное жилье - отличный вариант для инвестиций  
Комфорт у будь-яку негоду забезпечить термобілизна  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Біль   видалення   лего   буркун   ікра   охранник   турагентство   Капучіно   %?3?   вагітність   токсикоинфекции   краси   піроксика   ключиця   мода  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Чи вживає Ваша дитина наркотики?Це можна виявити за допомогою поліграфа(детектора брехні)
Чи вживає Ваша дитина наркотики?Це можна виявити за допомогою поліграфа(детектора брехні)
Якщо ви хочете знати які саме наркотики вживає ваша дитина,як часто ,при яких умовах вперше спробувала- є шанс про все це дізнатись-протестуйте свою дитину на поліграфі(детекторі брехні).Після тестування у вас буде вся інформація (де прибав наркотики,хто з друзів вживає).Недозвольте власній дитині стати наркоманом!!!


Отже, ви спостерігаєте за поведінкою дитини й виявляєте, що в минулому навчальному році дитина цікавилася навчанням, оцінками, раділа своїм успіхам, а отут раптом, начебто дитину підмінили: підручники закинуті, немає інтересу ні до малювання, ні до спортивних занять, ні до обговорення того, що відбувається в школі – школа для дитини як би перестає існувати. Точно так дитина швидко показує вам, що їй не цікаво те, що відбувається вдома (особливо це помітно в малолітніх хлопців, які ще недавно, за місяць до дня народження своїх батьків, малювали листівки, обмірковували, який подарунок вони можуть зробити на день народження, сьогодні навіть не згадують про те, що треба поздоровити маму або тата в день народження). Абсолютна байдужість і відсутність інтересу до того, що відбувається вдома. Різко міняється відношення до життя, і дитина в цей час починає проявляти усе більше й більше інтересу до музики, причому до тієї її частини, яку музикою назвати досить важко – це металевий барабанний бій, це ритм, який дозволяє дитині відволіктися від неприємних переживань (а в цей час їх уже в неї предосить) і тримає її в якімсь такому відключеному стані.
   
   Наступними ознаками є дратівливість, нетерпимість, іноді плаксивість, дуже часто агресивність. Ті ознаки, які вже були названі, цілком достатні для того, щоб почати розмову з дитиною про те, що з нею відбувається.
   
    Як вести розмову
   
   Наступний момент є дуже важливим перевірочним моментом, чи не дарма ви турбуєтеся. У розмовах з дитиною ви згадуєте слово наркотик, і якщо ви бачите сторожкість дитини, а вона проявляється тим, що дитина починає заглядати вам в очі, іноді прищулюється, іноді відстороняється, і ви бачите маскуємий інтерес: “А чи знає щось? Чому про це зайшла мова?” Це говорить про те, що дитині є що приховувати, і дуже важливо продовжити з нею розмову.
   
   Інші ознаки
   
   Не дивуйтеся, якщо ви виявите, що друзі, з якими вона спілкувався, яких ви знали, які приходили до вас у будинок, дзвонили й спілкувалися з вашою дитиною – раптом вони зникли. Дитина може демонструвати відсутність інтересу до своїх колишніх приятелів і друзів. Проте, хтось залишається в її поле зору, і ви це почуваєте: якщо раніше дитина могла говорити годинами по телефону, обговорюючи фільм, відносини, які-небудь спортивні досягнення і т.д., те зараз ви чуєте її розмову в стилі телеграфу: так, біжу, у стільке-то, там-те. Ви ніколи не знаєте, хто дзвонив, ви не знаєте, куди вона рветься. І якщо ви намагаєтеся його затримати, то напруга, яка виникла під час початку розмови про наркотики, переходить в агресію, озлобленість, і дитина дійсно залишає будинок, іноді голосно ляскаючи дверми. Ця ознаки є досить серйозною, щоб ви зрозуміли, що вашою дитиною хтось або щось керує. На цьому етапі вже варто задуматись над тестуванням на детекторі брехні(поліграфі).Після тестування у вас буде інформація про оточення дитини,звідки у неї беруться наркотики,хто з друзів вживає.
   
   Вашу увагу може також залучити неохайність зовнішнього вигляду. Діти починають віддавати перевагу таким супермодним проявам, як шкіряні куртки із заклепками, масивні ремені з великими бляхами, розмальовані джинси, іноді діти починають імітувати наколки, розмальовуючи руки, специфічно проявляється смак до зачісок – у всякому разі ви усе більше й більше зауважуєте в зовнішньому вигляді вашої дитини певний виклик і протистояння звичайній нормальній культурі, властивої дітям 10,12,14 років, іноді й більш старшого віку. У дитини в мові можуть змінитися обороти, способи вираження, і все частіше й частіше починають прослизати сленгові або жаргонні вираження. Вам потрібно буде познайомитися із цим жаргоном.
   
   Зовсім очевидні, але часто ретельно приховувані ознаки – це сліди від уколів, а також сліди того, що дитина сама вже готовить наркотики. Тут потрібно бути більш спокушеними, більш спостережливими, а найголовніше – у цей момент ви повинні вирішити для себе наступну проблему: чи залишаєтеся ви батьками цій дитині або ви все-таки продовжуєте грати у дружбу. У цей період гра в дружбу, на жаль, обійдеться вам дуже дорого. Батьки мають права й повинні в цей період, коли в них з’явилися сумніви в поведінці своєї дитини, додивлятися свою дитину. І тоді не дивуйтеся, якщо ви побачите свою дочку в жаркий літній день із довгими рукавами, що прагне не попадатися вам на очі в той час, коли руки не прикриті. Або зовсім недоречно дитина на дачі буде віддавати перевагу довгим штаням. Звертайте на це увагу. І ви можете підійти й подивитися ліктьові згини – якщо ви побачите сліди від уколів, то це прямий привід для розмови з вашою дитиною. Звертайте увагу на зіниці, колір шкіри, запахи. Скористайтесь послугами детектора брехні -збережіть своїй дитині здоровя.
   Поліграф тест-Львів-послуги детектора брехні

Автор: search | Відгуки: 0 | Перегляди: 4697 | 02/08/2012 Діти - Питання виховання

Ссылка на статью:


Комментарий
    Ving08:00 30-10-2016    
Hey I know this is off topic but I was wondering if you knew of any widgets Icould add to my blog that automatically tweet my newest twitter up81;es.I&#d2a7tve been looking for a plug-in like this for quite some time and was hoping maybe you would have s


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус