ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
    Догляд за речами
    Облаштування будинку
    Тварини в оселі
    Шлюб
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Кованые ограждения в загородном доме  
Вибір косметичного набору  
Кишечник під час вагітності  
Тема 9.Корпоративный имидж и его использование в связях с общественностью  
Новые квартиры в Подмосковье - выгодная замена московским квартирам  
ДОГОВОР Подряда на ремонт нежилого помещения  
Нова якість активної реклами  
5 критеріїв вибору якісного інфопродукта  
Цифровая видеорегистрация  
10 смачних бананових десертів  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
аудит   безпеки   грипп   тренинг   тиждень   лего   2001   реферат   степко   рослини   Зимовий   засипати   СИСТЕМИ,   IntraGUP   день  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Якщо Ви промочили взуття.
Якщо Ви промочили взуття.
Хто з нас не мочив ніг під час сильного дощу або жахливої сльоти. Після цього наше взуття, звичайно ж, промокає наскрізь, і висушити його є першочерговим завданням для нас. Про те, як правильно...


Хто з нас не мочив ніг під час сильного дощу або жахливої сльоти. Після цього наше взуття, звичайно ж, промокає наскрізь, і висушити його є першочерговим завданням для нас. Про те, як правильно висушити намоклі чоботи, черевики, туфлі й кросівки можна довідатися нижче.  Обов’язково сушите взуття удалині від відкритого вогню, також усі обігрівальні прилади повинні перебувати на певній відстані від намоклих черевиків або чобіт.
   Якщо ж джерела тепла будуть занадто близько розташовані до промоклого взуття, то, по-перше, воно буде не рівномірно просихати, а по-друге, матеріал, перегрівшись, може зробитися непридатним: може втратити форму, вид, потріскатися або пожолобитися. Якщо при виготовленні взуття був використаний клей, то в тих місцях, де він був застосований, ваші боти можуть просто розійтися. 
   Мабуть, самим перевіреним методом сушіння взуття є використання паперу. Для цього зім’ятий папір (у класичному варіанті це газета) потрібно щільно запхнути всередину нашого взуття. Обов’язково сушіння повинне відбуватися при кімнатній температурі, якщо ж за вікном достатнє тепло, те взуття можна розташувати на балконі або біля відкритого вікна. Так воно буде ще й гарненько провітрюватися. Через якийсь час намоклий папір слід перемінити на сухий. 
   У цей час для сушіння взуття придумане чимало спеціальних обладнань, які можна легко знайти в практично будь-якому господарському магазині. Такі сушарки, що працюють від мережі, не дуже сильно нагріваються, що виключає можливість деформації туфлею або кросівок. Крім того, деякі їхні види мають знезаражуючу дію, у таких електросушарках використовується ультрафіолет. 
   Найпростіше сушити гумове взуття, оскільки його можна сміливо розмістити на батареї, тому як у такому взутті немає елементів, які могли б втратити свою форму або зіпсуватися під впливом тепла. Правда, якщо обігрівальний прилад має занадто високу температуру, то до нього не можна притуляти будь-які гумові вироби. Перед тим, як сушити таке взуття необхідно вийняти з нього утеплювач, звичайно, якщо такий є. 
   Також сушити взуття можна й за допомогою гарячих каменів. Для цього беріть кілька каменів невеликого розміру й підігрійте їх на сковороді. Коли вони стануть злегка гарячими, просто покладете їх усередину ваших ботів. 
   Якщо у вас досить простора квартира, що дозволяє розмітити спеціальну дошку для сушіння взуття, то обов’язково скористайтеся цим. Головною перевагою такого стелажа є провітрювання взуття, у результаті чого воно сохне набагато швидше, чим скажемо, якщо сушити його біля батареї. 

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4238 | 19/07/2012 Дім та родина - Догляд за речами

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус