ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
    Будівельні конструкції
    Двері та вікна
    Меблі, обладнання приміщень
    Опалення
    Проектування та архітектура
    Проектування, дизайн
    Сантехнічне обладнання
    Фен-шуй в будинку
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Красуні Бегонії знову в моді  
Зонт мода 2012  
6 перевірених на особистому досвіді секретів краси  
Вирівнювання зубів  
Як забрати живіт  
Правила гри Пул-Вісімка (Pool 8-ball)  
Специфика изготовления металлических изделий по методу ковки  
Як правильно скандалити  
Определение уровня качества функции управления и степени их значимости, важности, изыскание резервов совершенствования управления.  
Компьютер. Его место в жизни человека  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
острова   Ситуационные   дифтерія   року   печінки   податкова   .com   конкуренція   Президент   задачи   onprint   помощь   буркун   холера   спирт  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
ПЕРЕВАГИ ТВЕРДОПАЛИВНИХ КОТЛІВ
ПЕРЕВАГИ ТВЕРДОПАЛИВНИХ КОТЛІВ
У світі на сьогоднішній день твердопаливні котли отримали друге життя. Значне подорожчання газу та удосконалення конструкцій відновили зацікавленість до забутого виду опалювального обладнання.


Твердопаливний котел дозволяє вирішити проблему опалення та гарячого водопостачання підприємств, громадських закладів (лікарні, школи) та житлових будинків швидко та за відносно невеликі кошти. Побутові та промислові котли на твердому паливі потужністю від 20 до 1000 кВт призначені для обігріву житлових, громадських та промислових приміщень площею 50-900 кв. м та більше. Це сучасне обладнання, яке може працювати з мінімальним наглядом в автоматичному, програмуючому режимі.
   Перевагами котлів на твердому паливі є невисока вартість палива. В якості такого палива може виступати кам'яне вугілля, буре вугілля, деревина, дерев’яна тирса, тріски, пресовані брикети, торф, гранули.
   Твердопаливні котли виготовляються із сталі і чавуну. Обидва матеріали мають свої недоліки і достоїнства, які слід враховувати при виборі котла. Сталь як матеріал більш пластична, ніж чавун, краще переносить високі температури. Сталеві твердопаливні котли важать менше і, як правило, мають більш високий ККД, ніж чавунні. У чавуну також є ряд переваг перед сталлю. Одне з них - стійкість до корозії, яку викликає конденсат, що випадає в топці котла. Чавунні котли, на відміну від сталевих, є секційними, що дозволяє зібрати котел прямо на місці, навіть на обмеженій площі. Більшість твердопаливних котлів, що використовуються зараз в Україні, є чавунними.
   Твердопаливні котли мають дві основні особливості.
   По-перше, вони розрізняються за типом горіння. В одних відбувається пряме спалювання, як у звичайній мурованій печі. В інших – паливо тліє за рахунок меншої подачі кисню, а згоряє вже сам газ, що виділяється під час горіння деревини. Їх ще називають піролізними або газогенераторними. Принцип роботи піролізних котлів полягає в анаеробному (в умовах браку кисню) спалюванні твердого палива (деревини). В результаті чого утворюється летючий компонент, так званий деревний або піролізний газ і залишається тверда частина – кокс. Процес піролізу деревини є екзотермічним, тобто йде з виділенням тепла, що забезпечує додатковий прогрів повітря, котре надходить для подальшого спалювання газу і просушування деревини. На виході ми отримуєм практично повністю окислені продукти горіння – вуглекислий газ і воду. Такі котли є економнішими за звичайні твердопаливні, щоправда, коштують дорожче.
   Головні переваги цих котлів полягають у більш високому ККД (до 85%) і можливості регулювання потужності (зазвичай в діапазоні від 30 до 100%). Основною відмінністю котлів з піролізним спалюванням є те, що в них горять не тільки самі дрова, але і деревний газ, що виділяється з них під впливом високої температури. Під час такого спалювання не утворюється сажа і з'являється мінімальна кількість золи. У котлах з піролізним спалюванням деревний газ, що виникає завдяки високій температурі в бункері палива, проходить через спеціальну форсунку і горить дуже чистим полум'ям жовтого або майже білого кольору.
   До недоліків піролізних котлів можна віднести необхідність електроживлення і більш високу в порівнянні з традиційними твердопаливними котлами ціну. В газогенераторних котлах зазвичай можна спалювати всі види деревини, відходи деревини або деревні брикети з вологістю не більше 20%. Піролізні котли можуть працювати на одній закладці палива добу і навіть довше. Зрозуміло, час їх роботи вимірюється в широких межах в залежності від багатьох факторів, а саме: температури на вулиці, необхідної температури в приміщенні, ступеня утеплення будинку, виду та вологості палива, а також від того, наскільки правильно спроектована і змонтована система опалення.
   Гарантійний термін експлуатації твердопаливних котлів складає від 10 до 20 років, що дає можливість спланувати, за який час окупляться витрати на котел і яке саме устаткування краще придбати. Від потужності котла безпосередньо залежить його вартість. Крім того, має значення яке паливо буде використовуватися, і, відповідно, які будуть витрати на його покупку, доставку та зберігання, можливість використання декількох видів палива, марка котла, матеріал, з якого він виготовлений і т. д. Ви маєте можливість ознайомитися з котлами на твердому паливі,завітавши на сайт http://biokotly.com.ua.

Автор: bio_kotly | Відгуки: 0 | Перегляди: 3993 | 21/07/2012 Будівництво, ремонт - Сантехнічне обладнання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус