ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Екскурсія в дитинство  
Сознание и Разум  
Разом з Nestea збуваються мрії!  
Чому потіють пластикові вікна?  
Блюда японської кухні  
Як поліпшити зір в домашніх умовах?  
Яка я мама  
Важливість правильного вибору холодильного обладнання  
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА ВО ВРЕМЯ ВЫПОЛНЕНИЯ РУЧНЫХ ЗЕМЛЯНЫХ РАБОТ  
Постіль не гірше, чим спортзал  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
застосовувати   Web-   стиль   фото   перед   href   степко   кишки   договір   відносини   педагогика   призначення   комір   Runner.   виробів  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як харчуватися при дисбактеріозі кишечнику
Як харчуватися при дисбактеріозі кишечнику
Як харчуватися при дисбактеріозі кишечнику.
    Дисбактеріоз кишечнику має безліч клінічних проявів і торкається всього шлунково-кишкового тракту, незважаючи...


Як харчуватися при дисбактеріозі кишечнику.
    Дисбактеріоз кишечнику має безліч клінічних проявів і торкається всього шлунково-кишкового тракту, незважаючи на те що основні зміни все-таки відбуваються в товстій кишці.
    Лікувальне харчування будується з урахуванням того захворювання, на тлі якого дисбактеріоз розвився, а також з урахуванням основних проявів хвороби (наприклад, поносу, вираженого газоутворення, гнійне - бродильних процесів у кишечнику, порушення переварювання й усмоктування).
    Харчування повинне бути дробовим (не менш 4 раз у добу). Їсти потрібно строго в певний час, тобто дотримувати режиму харчування.
    Харчування повинне бути повноцінним по калорійності й по вмісту основних живильних компонентів.
    Це дуже важливо для відновлення нормального біоритму травлення.
    При виражених симптомах дисбактеріозу все-таки слід трохи обмежувати ті або інші продукти. Так, наприклад, при поносі не варто вживати ті з них, які стимулюють кишкові скорочення. А перевага віддається блюдам, що м’яко діють на кишечник закріпляючою дією, що й володіє.
    Якщо дисбактеріоз кишечнику супроводжується підвищеним газоутворенням, то з харчування виключаються продукти, йому сприятливі. Це, звичайно, білокачанна капуста, бобові (горох, соя, квасоля, боби), хліб грубого млива й з висівками , самі відрубай, гриби. Не варто вживати напої, що містять вуглекислий газ. Краще зменшити кількість незбираного млока в харчуванні, тому що воно також може підсилити метеоризм.
    Цікаво!
    Продукти, що містять вуглеводи в великих кількостях (наприклад, усе солодке й хлібобулочні вироби), сприяють посиленню процесів шумування в кишечнику. Тому при дисбактеріозі вони можуть привести до посилення процесів газоутворення, і їх слід виключити з меню.
    Якщо ознаки захворювання виражені не настільки яскраво, то основним завданням лікувального харчування стає відновлення нормальної мікрофлори кишечнику. Цього ж слід домагатися й після стихання гострих проявів дисбактеріозу. Їжа повинна бути по можливості різноманітною. У раціон включаються продукти, що допомагають відновитися нормальній мікрофлорі кишечнику. Це блюда із пшениці, рису, кукурудзи, гречки, вівса, проса. Бажане вживати якнайбільше овочів: моркви, кабачків, кольорової капусти, гарбуза й спілих помідорів без шкірочки. Спілі фрукти і ягоди некислих сортів ( без шкірочки) також позитивно впливають на мікрофлору кишечнику, перешкоджають процесам гниття й розмноження шкідливих мікробів завдяки наявності особливих речовин (фітонцидів, пектинів і фруктози). Тваринні жири в харчуванні краще повністю замінити на високоякісну рослинну олію.
    При дисбактеріозі незамінними помічниками для відновлення нормального складу мікрофлори є млочнокислі продукти. Вони роблять середовище в кишечнику придатним для існування звичних його мешканців, тим самим зменшуючи прояви хвороби. Це найрізноманітніші напої, яких у цей час проводиться безліч: кефір, кисляк, ряжанка, кумис, айран і ін.
    Практично у всіх випадках захворювання дуже корисно в харчування включати харчові продукти, збагачені біо культурами. Що це означає? Просто у звичайні кисломлочні продукти спеціально додаються корисні мікроорганізми, які добре приживаються в кишечнику й допомагають нормальній мікрофлорі кишечнику відновитися. Їх зараз можна купити в будь-якому магазині. Тільки обов’язково перевіряйте строк придатності, щоб не отруїтися. Які це напої? Біфідо бактеріями збагачені такі продукти, як «Біфідок», «Біокефір», «Віта» і ін. Лакто бактерії містять «Кисломлочний лакто бактерін», «Лакто фідус», «Біо фруктолакт» і ін. Якщо ви не змогли знайти їх у супермаркеті, то звернетеся в спеціалізовані аптеки або магазини дієтичного харчування.
    Особливо слід поговорити про харчування маленьких дітей при дисбактеріозі, оскільки в них це захворювання розвивається набагато частіше. Для немовлят ( тобто малят, що перебувають на груднім вигодовуванні) найкращим продуктом залишається млоко матері. Дисбактеріоз у жодному разі не є протипоказанням до харчування дитини грудним млоком.
    Якщо з якихось причин ви не можете забезпечити свого маляти грудним млоком, то перевагу слід віддавати різноманітним адаптованим млочним сумішам, які додатково збагачені кисломлочними компонентами. У харчування також включаються лікувальні продукти: кисляк, кефір, ацидофільні суміші.
     

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4837 | 27/06/2012 Медицина та здоров'я - Різні питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус