ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Ebay снайпери: програми або веб-сервіси?  
Недвижимость под контролем.  
Гіпер пігментація причини й лікування  
Довідатися стать дитини на 6 тижні вагітності  
О крещении детей  
Аренда автобоксов - путешествуйте на машине с удобством и не ограничивайте себя вещами  
Краще, чим кава  
У Фінляндію за сертифікатом ельфа  
Копирайтинг як спосіб заробити  
Чому ми сваримося, або як повернути мир і любов  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
краси   терапія   полинь   флюктуация   СИСТЕМИ   тема   chandi   пользование   хелікобактер   роль   групі   едкий   туляремия   жінок   засіб,  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Амариліс (гіпеаструм)
Амариліс (гіпеаструм)
Цибулинні рослини з лінійними листами. Зустрічаються амариліси як з опадаючими на зиму, так і вічнозеленими листами. У культурі розповсюджений гібридний амариліси...


Цибулинні рослини з лінійними листами. Зустрічаються амариліси як з опадаючими на зиму, так і вічнозеленими листами. У культурі розповсюджений гібридний амариліс. Амариліси ставляться до кращих вигонкових рослин: легко виганяються в кімнатах, дають одну або дві довгі квіткові стрілки. У дрібноквіткових на кожній стрілці до 5-6 і більше дзвіночків-квіток, у крупно квіткових по 2-3 квітки, що досягають у широкій частині 20 сантиметрів і більше.
   
   Фарбування від чисто білої до темно - червоної. Розмножують насінням й цибулинами-дитинками. Насіння висівають у січні-лютому в суміш із листової й дернової землі в посуді з гарним дренажем. Рослини, отримані з насіння, перші два-три роки містять увесь час на підвіконнях. Улітку рясно поливають і щодня обприскують, у сонячні дні притіняють, узимку поливають досить помірковано й не обприскують. Пересаджують навесні. Вигонкові (квітучі) рослини пересаджують після цвітіння й улітку містять так само, як і молоді рослини. Сіянці на третьому році вирощування пересаджують в 15-сантиметрові горщики. На 5-му році вони звичайно зацвітають навесні. Надалі пересаджують через 2-3 роки після цвітіння, не збільшуючи посуду, а лише заміняючи повністю землю. Цибулини саджають у землю на 2/3 їх висоти. Кореневу систему при пересадженнях не обрізають, а видаляють коріння, що лише забіліло, присипаючи порізи деревним вугіллям.
   
   При пересадженнях обережно відокремлюють дитинки, які звичайно з’являються в цибулин на третьому році вирощування з насіння, і висаджують в окремі горщики. Дитинки зацвітають на другий-третій рік. До цвітіння дитинки вирощують так само, як і насінні рослини. Як ті, так і інші дуже чуйні на добрива, тому їх протягом літа два-три рази підгодовують рідкими органічними або мінеральними добривами. При вигонці амариліси цвітуть у лютому-березні. Із цією метою їх містять узимку в темнім місці майже без поливання. Як тільки квіткова стрілка витягнеться на 5-10 сантиметрів, рослини ставлять на підвіконня, починають поливати, у результаті чого рушають у ріст і листи.
   Вигонка добре проходить при температурі 20-25градусів.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6326 | 21/06/2012 Захоплення, хобі - Кімнатні рослини

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус