ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Сайт компанії  
Контрацепція для мам, що годують  
Холодильна камера для зберігання ягід  
Біль у грудній клітці  
Життя в прекраснім місті Оттава  
Родительское программирование  
Вагітність і алергія  
Основные виды шин для автомобилей и их потребительские свойства  
Відчуйте переваги безкоштовних шаблонів  
Злые птицы - один из самых уникальных на всей планете геймплеев  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
АВТОПОКРЫШЕК   управління   основні   співробітництво   еволюція   едкий   стиральная   робіт   іграшка   рилейшнз   фітнес   культура   пальто   ответы   організації  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Амариліс (гіпеаструм)
Амариліс (гіпеаструм)
Цибулинні рослини з лінійними листами. Зустрічаються амариліси як з опадаючими на зиму, так і вічнозеленими листами. У культурі розповсюджений гібридний амариліси...


Цибулинні рослини з лінійними листами. Зустрічаються амариліси як з опадаючими на зиму, так і вічнозеленими листами. У культурі розповсюджений гібридний амариліс. Амариліси ставляться до кращих вигонкових рослин: легко виганяються в кімнатах, дають одну або дві довгі квіткові стрілки. У дрібноквіткових на кожній стрілці до 5-6 і більше дзвіночків-квіток, у крупно квіткових по 2-3 квітки, що досягають у широкій частині 20 сантиметрів і більше.
   
   Фарбування від чисто білої до темно - червоної. Розмножують насінням й цибулинами-дитинками. Насіння висівають у січні-лютому в суміш із листової й дернової землі в посуді з гарним дренажем. Рослини, отримані з насіння, перші два-три роки містять увесь час на підвіконнях. Улітку рясно поливають і щодня обприскують, у сонячні дні притіняють, узимку поливають досить помірковано й не обприскують. Пересаджують навесні. Вигонкові (квітучі) рослини пересаджують після цвітіння й улітку містять так само, як і молоді рослини. Сіянці на третьому році вирощування пересаджують в 15-сантиметрові горщики. На 5-му році вони звичайно зацвітають навесні. Надалі пересаджують через 2-3 роки після цвітіння, не збільшуючи посуду, а лише заміняючи повністю землю. Цибулини саджають у землю на 2/3 їх висоти. Кореневу систему при пересадженнях не обрізають, а видаляють коріння, що лише забіліло, присипаючи порізи деревним вугіллям.
   
   При пересадженнях обережно відокремлюють дитинки, які звичайно з’являються в цибулин на третьому році вирощування з насіння, і висаджують в окремі горщики. Дитинки зацвітають на другий-третій рік. До цвітіння дитинки вирощують так само, як і насінні рослини. Як ті, так і інші дуже чуйні на добрива, тому їх протягом літа два-три рази підгодовують рідкими органічними або мінеральними добривами. При вигонці амариліси цвітуть у лютому-березні. Із цією метою їх містять узимку в темнім місці майже без поливання. Як тільки квіткова стрілка витягнеться на 5-10 сантиметрів, рослини ставлять на підвіконня, починають поливати, у результаті чого рушають у ріст і листи.
   Вигонка добре проходить при температурі 20-25градусів.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6510 | 21/06/2012 Захоплення, хобі - Кімнатні рослини

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус