ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
    Догляд за речами
    Облаштування будинку
    Тварини в оселі
    Шлюб
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Для створення інтернет магазину потрібно...  
Календула для вашого здоров’я й краси  
Дружна сімейка (аспидистра)  
Обережно, нітрати!  
Новорічні тури в Чорногорію  
Львовская кухня  
Услуги бухучета быстро, грамотно и недорого - как сократить свои расходы  
Шлях до ідеальної талії  
У Фінляндію за сертифікатом ельфа  
Про інтимне. Про білі  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
вино   Вона   іграшка   сіль   принципи   застосовувати   масло   ікра   задымления   роды   нерви   фотообои   ВОПРОСАМ   ФАКТОР   этапе  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Як завести рибок
Як завести рибок
Завести акваріум з рибками й рослинами, починаючи з нуля, не так-то просто. Адже це складна екологічна система, яка багато в чому повторює природну....


Завести акваріум з рибками й рослинами, починаючи з нуля, не так-то просто. Адже це складна екологічна система, яка багато в чому повторює природну. Її ще треба зуміти створити, щоб усім мешканцям було гарне, а вам цікаво спостерігати за їхнім життям. І навіть найпростіші акваріуми потрібно облаштовувати разом — дорослим і дітям. Устаткування акваріума
   У зоомагазинах продаються акваріуми різних обсягів. Відразу після покупки перевірте — не чи тече акваріум. Під нього обов’язково потрібний піддон, тому що він може потекти зненацька для вас і через якийсь час.
   На дно посипається чисто промитий великий сірий річковий пісок. На нього можна покласти, що небагато сподобалися вам камінчиків, черепашок.
   Не треба відразу саджати багато рослин. Вони розростуться й заповнять акваріум. Під рослини деякі підкладають добрива, щоб вони добре пішли в ріст на біднім поки ґрунті. Використовують для цього кульки із суміші шамотної річкової глини й добре вивареного торфу в співвідношенні 3:1. Їх підсушують і підкладають під коріння рослин.
   Вода в акваріумі наливається акуратно, щоб не розмити ґрунт. Для цього використовуйте гумову медичну трубку. Опустіть один її кінець у ємність із підготовленою водою, поставте її вище рівня акваріума. З іншого кінця трубки відсмокчіть воду. Потім вода сама поллється через трубку.
   Вода, узята з-під крана, повинна відстоятися найменше добу при кімнатній температурі. З неї повинен вийти хлор. Він дуже погано впливає на жителів акваріума.
   Як привезти рибок додому?
   Банку попередньо миють гарячою водою без мийних засобів. Воду в неї бажане налити з акваріума на половину обсягу. Пів літра вистачить на трьох рибок розміром до 5 см.
   Рибок можна перевезти й у поліетиленовому мішку. Спочатку перевірте не чи пропускає він повітря. Для надійності вкладете один пакет в іншій. Пакети перед цим ретельно вимийте.
   Годівля рибок
   Їдять риби в основному дафній, циклоп, мотиль, трубочник і сухий корм, який можна купити в запас. Треба стежити, щоб він не намокнув і не запрів. Не треба зберігати його в житлових приміщеннях.
   Дафній і циклоп улітку можна наловити самим у теплих стоячих водоймах за допомогою сачка з капронової панчохи. Перевірте, не чи попалися вам разом з рачками гідри — маленькі, прозорі, із щупальцями, як квітка, істоти. Мотиль можна добути самим з річкового мулу.
   Види рибок для початківців
   Акваріумних рибок — сотні видів і порід. З яких почати розведення? Порівняно небагато турбот доставляє утримання гуппі. Гуппі невибагливі в харчуванні, приносять численне потомство.
   Із середніх розмірів риб популярні мечоносці. Вихідне фарбування зелене. Мечоносці відносно спокійні й мирні створення. Вони легко вживаються з іншими рибками. Число мальків від одного калу досягає 200 штук.
   Цих двох розповсюджених рибок можна запустити першими у ваш акваріум. Додайте до них сомика, равликів. Вони будуть працювати в ньому санітарами.
    

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4393 | 19/06/2012 Дім та родина - Тварини в оселі

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус