ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Шкірний вірус знайти й знешкодити  
Безплідність, як бути й що робити  
Брекеты коли й навіщо  
Самостоятельно организованный низкобюджетный ремонт в вашем жилище - какие материалы предпочесть  
СТАТУТ КОЛЕКТИВНОГО МАЛОГО ПІДПРИЄМСТВА (часть 1)  
5 кроків до досконалості  
Масло какао - основа шоколаду, краси й здоров’я  
Як харчуватися при запорах  
ДОГОВОР поставки кровельных материалов и водосточных систем  
Как правильно ухаживать за ногтями?  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
шубы   праці   Дяченко   хелікобактер   музичні   дитини   полинь   Квіти   печінки   %?3?   Вона   безпеки   інтернет   Free   сайта.  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Комбіки Marshall: серія MG
Комбіки Marshall: серія MG
Комбіки Marshall: серія MG    Комбіки Marshall: серія MG
   

Комбопідсилювачі Marshall серії MG є типовими представниками недорогої лінійки комбо, покупцями якої стають або починаючі, або небагаті музиканти. Фірма Marshall за багато років на ринку здобула любов і повагу серед музикантів усіх рівнів, починаючи від знаменитостей і закінчуючи тими, хто тільки став на шлях сходження до вершини музичного Олімпу. Тому багато купують комбо серії MG у якості першого підсилювача, при цьому рідко шкодуючи про покупку.

Попит на комбопідсилювачі дійсно великий, і в цьому легко переконатися, просто глянувши не тільки на вітрини музичних магазинів нашої країни, але й каталоги найбільших закордонних компаній. Маючи досвід не одного року продажів гітарного устаткування, ці компанії вже давно засвоїли, що найбільшим попитом серед гітаристів по усьому світу користуються саме малопотужні транзисторні комбопідсилювачі для домашніх занять

Великі й розкручені бренди, такі як Marhsall, Vox і Fender, уже давно роблять комбо, рекові підсилювачі й "голови", розраховані на музикантів з малим і середнім достатком. Але є серед гігантів музичної індустрії й такі, які незмінні у своїй орієнтації на професійних музикантів і багатих споживачів. Однієї з таких модернових фірм є Mesa Boogie.

Потрібно сказати, що більшість бюджетних комбопідсилювачів робляться в країнах Азії, яким великі фірми продають ліцензії на виробництво своїх виробів.

Серія Marshall MG являє собою вісім моделей комбопідсилювачів потужністю від 10 до 100 Ват і один підсилювач MG у варіанті "голова" потужністю 100 Ват.

Особливістю цієї серії є система Frequency Dependent Damping (скорочено FDD), основне завдання якої – обертати "пісковий" транзисторний звук в "теплий і м'який" ламповий

Комбопідсилювач Marshall MG 10 СD – це самий малопотужний і дешевий представник сімейства MG, з якого починається модельний ряд. Він має 10 Ват потужності, 6,5 дюймовий динамік, два канали (чистий і "овердрайв"), усього одна ручка тембру Contour, за допомогою якої можна додати або прибрати середні частоти.

До переваг цього комбика можна віднести наявність лінійного входу, куди можна завести сигнал з магнітофона, драм-машини або ще якого-небудь джерела. Це може бути користним для занять і відточування техніки. На лінійний вихід (вихід на навушники) подається сигнал, оброблений вбудованим спікеремулятором (тільки наявність спікеремулятора в 10-ватному комбі, призначеного для тихих занять у межах будинку, приємно дивує, тому що не так уже часто можна побачити спікеремулятор на таких агрегатах). Лінійний вихід зі«спікером» буде в нагоді, якщо раптом музикант вирішить зробити чорновий начерк демо-запису в портастудії або використати лінійний вхід звукової карти комп'ютера. Завдяки цьому звук придбає додаткову щільність і гостроту. Інакше кажучи, включений спікеремулятор робить звук набагато краще, чим при прямім підключенні.

Marshall MG10CD

Підсумувавши усе вище сказане, можна зробити висновок, що цей невеликий апарат досить гарний. Хоча на високому рівні гучності є «пісклявість», яка з'являється через велику кількість високих частот. Цей недолік властивий серії Marshall MG, хоча в обладнанні з потужністю вище 30 Ваті це стає не так помітно завдяки більш розвиненим і якісним динамікам або через більш складний каскад посилення. Превалювання високих частот у звуці характерно не тільки для Marshall, але й для інших іменитих фірм ( у тому числі й Fender). Робиться це з метою вподібнити звук бюджетних електрогітар звучанню дорогих «вінтажних» інструментів.

Marshall MG15CD

Marshall MG 15 СD видає потужність в 15 Ват. Кількість ручок керування на передній панелі значно збільшилося в порівнянні з попередньою моделлю. Має два канали, а також трьохсмуговий еквалайзер і вимикач FDD, який дозволяє оцінити роботу цієї системи, по черзі використовуючи обидва режима. Ця система здорово вплинула на якість звучання, хоча до обіцяного "високоякісного лампового звучання професійних комбо" ще дуже далеко. Але саме завдяки системі FDD більшість покупців віддають перевагу Marshall. Проводячи експерименти з різними педалями ефектів, можна добитися такого бажаного всіма особливого, «індивідуального» звучання.

Marshall MG15CDR

Особливістю Marshall MG 15 CDR є пружинний ревербатор. Прослуховуючи цей комбопідсилювач, мимоволі напрошується порівняння з VOX Pathfinder 15R, який є найближчим конкурентом цього комбо. Ці моделі дуже схожі по технічних характеристиках і за ціною. Принаймні на перший погляд. Vox має більш глибокий звук і ефект тремоло й призначений, в основному, для роботи із чистим звуком. Вбудованим перевантаженням користуватися практично не можливо, але чистий звук він видає більш якісний, чим Marshall. Але перевагою останнього, завдяки системі FDD, є більш прийнятний «гейн». Цей комбопідсилювач щонайкраще підійде музикантам, що грають у різних модернових напрямках. Так що звучання в цих двох, видалося б, схожих моделей зовсім різне.

Marshall MG15DFX

Базою для Marshall MG 15 DFX стала модель Marshall MG 15 CD, але на відміну від останньої тут є вбудований цифровий процесор ефектів. Такі ефекти як фленджер, ділей, хорус, реверберація досить середньої якості, але аналогове перевантаження приховує недоліки ефектів. Регулювання параметрів є слабким місцем усіх без винятку вбудованих процесорів серії MG, але не варто забувати, що стандартний набір починаючого гітариста не включає велику кількість додаткових ефектів. Такий процесор прекрасно підійде в якості ознайомлювального посібника.

Marshall MG30DFX

Комбо Marshall MG 30 DFX має вже 30 Ват потужності. Має більш приємне звучання в порівнянні з попередніми моделями цієї серії. На малій гучності динамік працює просто відмінно. Має додаткові опції у вигляді роз’єму для підключення зовнішньої педалі перемикання каналів і роздільного еквалайзера (двохсмугового на "чистому" каналі, трьохсмугового – на перевантаженому). Є гарним апаратом для репетицій, а також у якості аварійного варіанта для концертної діяльності. Завдяки додатковим регулюванням на «чистому» каналі, робота із чистим звуком значно спростилася.

Marshall MG50DFX

Marshall MG 50 DFX – це комбопідсилювач, що має потужність 50 Ват. Він має 12-дюймовий динамік Celestion, по трьохсмуговому еквалайзеру на чистому й перевантаженому каналах, більш функціональний, чим в попередніх моделей з індексом DFX процесор ефектів. Завдяки педальним перемикачам можна не тільки міняти канали, але й дистанційно включати й виключати процесор ефектів.

Marshall MG100DFX

Модель Marshall MG 100 DFX можна назвати 100 Ватним варіантом MG 50 DFX з 12-дюймовим динаміком. Має по два режими роботи на кожний із двох каналів. На чистому каналі додався режим "Crunch", який дозволяє одержати злегка перевантажений чистий звук – улюблений звук рок-н-ролу. На каналі перевантаження до вже наявного овердрайву додається досить щільний з явним транзисторним звучанням дісторшн. Щонайкраще використовувати цей агрегат у невеликих клубах, концертах, для озвучування невеликих колективів при дрібних вуличних виступах.

Marshall MG250DFX

Останньою моделлю, про яку хотілося б сказати, є Marshall MG 250 DFX. Це підсилювач, потужністю в 100 Ват, що має два динаміка Celestion по 12 дюймів, завдяки чому досягається стереоефект. Ця модель є найбільшою із серії MG. Її вага досягає 22 кілограмів. MG 250 DFX має найбільш широкий звуковий спектр. Пояснюється це тим, що динаміки на високій гучності завантажені не повністю, тому різних неприємних трісків не виникає.

У висновку хотілося б підсумувати усе вище сказане. Комбопідсилювачі Marshall MG є відмінними обладнаннями для занять і репетицій. Якість виготовлення й звучання дійсно виправдовують вкладені фінанси. Що стосується могутніших моделей цієї серії, то вони відмінно впораються з озвучуванням невеликих концертів. Ще однієї зі сфер використання комбопідсилювачів серії MG є домашній звукозапис завдяки наявності спікеремулятора на лінійному виході. Правда, по звучанню комбопідсилювачі Marshall MG залишаються в програші в порівнянні із серією Marshall AVT. Вбудований процесор не занадто функціональний, але цілком підійде для тих, хто цінує практичний підхід у використанні подібного апарата.


   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6879 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус