ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
    Догляд за речами
    Облаштування будинку
    Тварини в оселі
    Шлюб
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Виды масажа  
Є контакт! Сучасні лінзи виправляють зір без турбот  
Доступна і якісна стоматологія - міф або реальність?  
Єдиний вітчизняняний виробник дитячих молочних сумішей. Честь відстояно!  
Жирна шкіра влітку Домашні способи боротьби  
Як привчити дитину до горщика  
Мороз! І обмороження  
Безкоштовні сервіси для просування сайтів  
Італійські фестивалі шоколаду  
Екстремальна осінь картинг  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
паратиф   1756   робіт   степко   клітки   вагітності   Сурогатне   норматив   білизна   едкий   фітбол   кондитерських   дизентерия   МАЛЯРИЯ   вагітність  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Хвилясті папужки й канарки
Хвилясті папужки й канарки
З екзотичних птахів найбільше в нас тримають хвилястих папужок. Вони не тільки веселі й кмітливі красені. Цінність їх у тому, що самці, ...


З екзотичних птахів найбільше в нас тримають хвилястих папужок. Вони не тільки веселі й кмітливі красені. Цінність їх у тому, що самці, що втримуються на самоті, вчаться спритно наслідувати людську мову. У молодих самців восковиця в основі дзьоба блідо-рожева, у самок - блідо-голуба, а в дорослих самців — синя, у самок — коричнева або біла. Колір її міняється через 10—12 місяців. Тримати хвилястих папужок неважко. Вони дуже витривалі й невибагливі. Розмір клітки для папужки  рекомендують не  менше 50x30x40см. У клітці повинне бути два-три сідала, одне з яких, швидше за все, далеке верхнє, папужка вибере для сну. Сідала краще робити з м’яких порід деревини (липа, бузина, верба), очистивши їх від кори. Пластмасові сідала викликають іноді запалення підошовної м’якушки. Сідала потрібно розташувати подалі від корму й поїлки з купальнею, щоб птах не забруднював їх.
   Основна причина травм у папужок — виступаючі кути годівниці, поїлки, про які птаха дряпають лапки. Якщо ви поставили сідала близько до стінок клітки, птаха, зачіпаючись за них, втрачає оперення.
   Одному папужці нудно в клітці. Обов’язково поставте йому дзеркальце. Воно скрасить його самітність, і до того ж з ним птах, можливо, не стане висмикувати в себе пір’я. Повісьте для папужки й дзвіночок. Папужки, особливо в жарку погоду, люблять купатися. Тому крім поїлки йому необхідна й ванна. Їм для купання можна ставити дрібний посуд, наливаючи в нього воду сантиметра на два. Але краще тоді привчити самця купатися поза кліткою.
   Годувати папужок просто. Зразковий добовий раціон повинен включати не менш двох-трьох видів зерна й набір інших компонентів. У грамах зразковий, склад такий: просо — 12, овес — 6, соняшник — 1, канаркове насіння — 3, білий хліб — 5, пшоно сухе — 1, пшоно варене — 2, борошняні хробаки — 0,5, яйце куряче варене — 0,5, мурашині яйця — 0,5, морква терта — 2, кип’ячені пекарні дріжджі — 0,2. Це за умови, що він має можливість енергійно рухатися. Папужці обов’язково дається й зелень — кульбаби, проросле просо, овес, пшениця, гілочки вербових рослин, шматочки яблука.
   Зерносуміш і м’який корм даються в окремих годівницях. Також в окремих годівницях подаються мінеральні речовини: крейда, гашене вапно, черепашки, поварена сіль, чистий дрібний пісок (його потрібно пропекти).
   Канарки
   Для догляду цих птахів потрібно мати три типи  кліток.  Одиночна клітка — для осінньо-зимового утримання самців, розміром: довжина — 40, ширина — 20, висота — до 25см. Гніздовий кіш потрібний для виведення потомства. Якщо він розрахований тільки на самочку з її потомством, то його розміри: довжина — 50—52, ширина - 30, висота — 30 см. При звичайному способі розведення птахів, коли самець утримується в цій же клітці, її розміри більше: довжина — 60—70см, ширина — 35—40, висота — 40 см. Стелю коша краще робити глухим, з фанери. Якщо у вас маленька клітка-кіш, то штучну гніздову основу із дроту можна підвісити зовні до однієї із дверцят.
   Пролітна клітка для прогулянки самки й молодняку. Її розміри: довжина — 100, ширина — 50, висота — 50 см. Можна мати клітку й просторіше. Пролітні клітки краще робити складними. Навесні таку клітку можна перегородити глухою стінкою й використовувати два відділення як садки. Потрібно, щоб у цих відділеннях було по двоє-троє дверцят.
   Годівля канарок. У зоомагазинах продається канаркова суміш. Вона часом настільки брудна, що її не рятує й ретельний перебір корму. Так що, перш ніж брати корм, перегляньте його. У раціон канарок входить вівсянка, коноплі, дроблені соняшникові зерна, насіння льону, рапсу, бур’янистих трав — кульбаби, вівчарської сумки. Узимку додають моркву, бруньки гілок вишні, берези, липи. Молодим канаркам краще давати розмелене зерно. Воно активізує процеси травлення, краще засвоюється й попереджає відхилення при утворені дзьобу. А в цілому раціон канарок складається з кормів наступних видів: зерно, яєчна суміш, фрукти, городина, зелень. З мінеральних речовин додають черепашник, шкарлупу яєць, глюконату кальцію в таблетках, активований (аптечний) вугілля, великий промитий пісок. Крім того, птахам, необхідна плошка із чистою ( без домішки штучних добрив) землею.
   У птахів, так само як і в людини, внаслідок застуди може з’явитися нежить. У цих випадках канарці дають моркву з медом. Також морква з медом, шматочок свіжого яблука дають, щоб задовольнити потребу птаха в солодкому (канарки самі в себе висмикують пір’я із крильця: коріння цього пір’я солодкуваті на смак). 
   text>

   Як завести рибок
Завести акваріум з рибками й рослинами, починаючи з нуля, не так-то просто. Адже це складна екологічна система, яка багато в чому повторює природну.... Завести акваріум з рибками й рослинами, починаючи з нуля, не так-то просто. Адже це складна екологічна система, яка багато в чому повторює природну. Її ще треба зуміти створити, щоб усім мешканцям було гарне, а вам цікаво спостерігати за їхнім життям. І навіть найпростіші акваріуми потрібно облаштовувати разом — дорослим і дітям. Устаткування акваріума
   У зоомагазинах продаються акваріуми різних обсягів. Відразу після покупки перевірте — не чи тече акваріум. Під нього обов’язково потрібний піддон, тому що він може потекти зненацька для вас і через якийсь час.
   На дно посипається чисто промитий великий сірий річковий пісок. На нього можна покласти, що небагато сподобалися вам камінчиків, черепашок.
   Не треба відразу саджати багато рослин. Вони розростуться й заповнять акваріум. Під рослини деякі підкладають добрива, щоб вони добре пішли в ріст на біднім поки ґрунті. Використовують для цього кульки із суміші шамотної річкової глини й добре вивареного торфу в співвідношенні 3:1. Їх підсушують і підкладають під коріння рослин.
   Вода в акваріумі наливається акуратно, щоб не розмити ґрунт. Для цього використовуйте гумову медичну трубку. Опустіть один її кінець у ємність із підготовленою водою, поставте її вище рівня акваріума. З іншого кінця трубки відсмокчіть воду. Потім вода сама поллється через трубку.
   Вода, узята з-під крана, повинна відстоятися найменше добу при кімнатній температурі. З неї повинен вийти хлор. Він дуже погано впливає на жителів акваріума.
   Як привезти рибок додому?
   Банку попередньо миють гарячою водою без мийних засобів. Воду в неї бажане налити з акваріума на половину обсягу. Пів літра вистачить на трьох рибок розміром до 5 см.
   Рибок можна перевезти й у поліетиленовому мішку. Спочатку перевірте не чи пропускає він повітря. Для надійності вкладете один пакет в іншій. Пакети перед цим ретельно вимийте.
   Годівля рибок
   Їдять риби в основному дафній, циклоп, мотиль, трубочник і сухий корм, який можна купити в запас. Треба стежити, щоб він не намокнув і не запрів. Не треба зберігати його в житлових приміщеннях.
   Дафній і циклоп улітку можна наловити самим у теплих стоячих водоймах за допомогою сачка з капронової панчохи. Перевірте, не чи попалися вам разом з рачками гідри — маленькі, прозорі, із щупальцями, як квітка, істоти. Мотиль можна добути самим з річкового мулу.
   Види рибок для початківців
   Акваріумних рибок — сотні видів і порід. З яких почати розведення? Порівняно небагато турбот доставляє утримання гуппі. Гуппі невибагливі в харчуванні, приносять численне потомство.
   Із середніх розмірів риб популярні мечоносці. Вихідне фарбування зелене. Мечоносці відносно спокійні й мирні створення. Вони легко вживаються з іншими рибками. Число мальків від одного калу досягає 200 штук.
   Цих двох розповсюджених рибок можна запустити першими у ваш акваріум. Додайте до них сомика, равликів. Вони будуть працювати в ньому санітарами.
    

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 6760 | 19/06/2012 Дім та родина - Тварини в оселі

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус