ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Хорол пишається своїми вихованцями!  
Шуруповерт. Як же вибрати?  
Салон дитячих меблів «Кімнатка» - широкий вибір меблів для дітей  
Ароматерапія для дітей  
Між нами, дівчатками мами й дочки  
8-ий тиждень вагітності  
В добро верит только тот, кто его создает  
Як добитися білосніжної посмішки в домашніх умовах  
Морквяна дієта для схуднення й оздоровлення  
На чому можна заощаджувати  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Free   недвижимость   ВОПРОСАМ   день   подарунок   безопасность   тренажер   подорожі   Создание   Страхование   янцзи   дарія   Arnold   лікування   фото  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Колективна боротьба зі шкідниками
Колективна боротьба зі шкідниками
Збиток, що наноситься шкідниками і хворобами при відсутності певного захисту й правильної агротехніки, буває настільки великий що в городників опускаються руки...


Збиток, що наноситься шкідниками і хворобами при відсутності певного захисту й правильної агротехніки, буває настільки великий що в городників опускаються руки. Та і є від чого. Городник планував заготовити на зиму картоплю, городину, засолити, замаринувати, засушити їх, а, що з’явилися «непрошені гості» — хвороби й шкідники — за короткий строк знищили більшу частину врожаю, а, що залишився ушкодили й зробили непридатним для зберігання. Щоб уникнути таких неприємностей, потрібно вчасно й регулярно проводити заходи щодо захисту рослин від хвороб і шкідників. На колективних і суспільних городах на підготовку й проведення цих необхідних заходів потрібно виділяти відповідальних осіб. У їхньому розпорядженні й повинні перебувати в спеціальнім приміщенні обов’язково під замком отрутохімікати й апаратура.
   У дачних селищах із присадибними ділянками немає необхідності мати кожному свій обприскувач і обпилювач. Вірніше об’єднатися городникам прилеглих ділянок для організованого проведення захисту рослин у короткий термін. Сама ретельна боротьба із хворобами й шкідниками окремо на своїй ділянці певних результатів не дає. Об’єднавшись, простіше придбати потрібну апаратуру, отрутохімікати, створити окреме приміщення для їхнього зберігання. Воно повинне бути сухим, провітрюваним, з полками. Отрутохімікати повинні зберігатися у відповідній тарі й мати етикетки, тому що вони отрутні, небезпечні для людей, тварин, птахів. З ними потрібно правильно й обережно звертатися; при користуванні надягати спеціальний одяг, захисні окуляри, гумові рукавички; якщо немає респіратора, обличчя потрібно захищати пов’язкою з марлі в кілька шарів із прокладеної усередині ватою.
   Обприскування й обпилювання потрібно проводити в безвітряну погоду, рано ранком по росі.
   Найбільш простий спосіб обпилювання - з марлевого мішечка (у два шари), який заповнюють потрібним хімікатом і прив’язують до ціпка.
   Обробку отрутохімікатами огірків, помідорів і інших плодових овочів слід проводити після чергового збору врожаю. Зняті плоди ретельно миють.
   Зелені культури й кольорову капусту обпилювати й обприскувати отрутохімікатами не можна, білокачанну — можна лише до початку формування качанів.
   Для готування розчинів повинна бути певний посуд, який іншому використанню не підлягає. Залишки розчину потрібно виливати у відведене місце й засипати землею.
   Апаратуру після кожного користування слід промити, просушити, змазати, а спецодяг вивітрити.
   При роботі з отрутохімікатами не можна їсти, пити, курити, а по закінченню її потрібно вимити обличчя й руки з милом і прополоскати рот.
   Для надання першої допомоги необхідно мати аптечку.
   У приміщенні потрібно вивісити календар робіт зі строками проведення основних заходів і мати спеціальну літературу.
   Багато чого залежить від себе. Тільки при серйознім відношенні до захисту рослин і своєчаснім проведенні заходів боротьби можна значно знизити пошкоджуваність рослин, зберегти й підвищити врожай.
    

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4252 | 30/05/2012 Захоплення, хобі - Сад і город

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус