ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
ХОЛЕРА  
Літо не кращий час для зачаття  
Польська дієта  
Собственное мнение  
Вправи для нижнього преса  
Что такое пост  
Правила косметики, від яких варто відмовитися  
Сьоме почуття звідки родом сором  
Як утримувати шиншил, клітки й устаткування.  
Переваги інтернет магазину дитячих товарів  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
подорожі   склад   радіо   тренажер   нерви   день   краси   янцзи   червона   фотоапарат   такі   безпеки   пігментація   малярія   запор  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Обробка отрутохімікатами саду й городу
Обробка отрутохімікатами саду й городу
Настала осінь, але й у цей період необхідно говорити про застосування хімічних засобів захисту на присадибній ділянці. Усім відомо, що отрутохімікати ...


Настала осінь, але й у цей період необхідно говорити про застосування хімічних засобів захисту на присадибній ділянці. Усім відомо, що отрутохімікати приносять не тільки користь. Розуміючи це, садівники й городники намагаються звести до мінімуму обробки хімічними сполуками, щоб зменшити забруднення пестицидами своєї ділянки й сільськогосподарської продукції. У цьому випадку дуже важливо дотримувати правила, - яке полягає в доцільності застосування цих препаратів для захисту культурних рослин від шкідників і хвороб. Відомо, що до захисних заходів належать не тільки хімічні, але також агротехнічні й механічні обробки.
   Зовсім очевидно, що гарний агротехнічний догляд за рослинами значно зменшує небезпеку ушкодження їх шкідниками й хворобами. Прополка з метою знищення бур’янів, перекопка ґрунту навколо дерев сприяють значному зниженню чисельності зимуючих молей, що мінують, пильщиків, плодожерок і інших шкідників. Боротьбі з розповсюдженими хворобами (парша, плямистість, кучерявість і ін.) на плодових деревах допоможе видалення листів (з наступним спалюванням або компостуванням їх). Дуже важливо в цьому випадку своєчасне обрізання хворих і засохлих галузей. При цьому знищується інфекційне тло, проріджується крона дерев.
   Під біомеханічними заходами мається на увазі також видалення придатними для цих цілей пристосуваннями (або вручну) ушкоджених частин рослин. Очищають стару кору, під якою зимують шкідники (кліщі, плодожерки й ін.), зрізують зимові гнізда і яйцекладки листа гризунів. Особливо потрібні такого роду профілактичні заходи в осінній період.
   Важлива також обрізка плодових дерев, що дозволяє вилучити сухі галузі, що засохли плоди. Зрізи необхідно замазати садовим варом, щоб не виникло вогнище інфекції. Не можна забувати й про вирізку прикореневої порослі
   Обв’язування штамбів молодих дерев захистить їх від гризунів.
   Своєчасне виконання профілактичних заходів дозволить значно зменшити, а в окремі роки взагалі уникнути використання отрутохімікатів. А коли виникне необхідність у них, потрібно пам’ятати, що допускається використання препаратів тільки дозволених для застосування в садах.
   З величезного числа пестицидів, використовуваних у виробничих садах, деякі входять у список призначених для роздрібного продажу населенню. Зрозуміло, індивідуальні ділянки можна обробляти тільки лише тими хімічними й біологічними засобами, які входять у цей список. Однак саме поняття «дозволені» у цьому випадку не виключає обережності при їхньому використанні. Так, наприклад, карбофос, ізофен, хлорофос і інші — токсичні з’єднання. Тому хімічний захист рослин використовується лише у випадках значного поширення шкідників і хвороб.
   Вибір хімічних препаратів і кількість обробок залежать від безлічі факторів, у тому числі від породи й сорту рослини, що захищається. У цьому випадку при посадках плодових дерев бажане віддавати перевагу сортам, найбільш стійким до захворювань. До культур, що вимагають незначного числа обприскувань, можна віднести ягідники, кісточкові породи (черешня, персик, абрикос), яблуні раннього строку дозрівання.
   Правильний добір порід і сортів при посадці їх на ділянці й виконання всіх необхідних агротехнічних і механічних приймань дозволить звести до мінімуму застосування хімічних засобів захисту рослин для боротьби зі шкідниками й хворобами на індивідуальних ділянках

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4745 | 30/05/2012 Захоплення, хобі - Сад і город

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус