ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
    Ігри online
    Інтернет - реклама
    Бізнес в Інтернеті
    Веб-дизайн
    Електронна пошта
    Покупки в інтернеті
    Пошук інформації
    Просування сайтів, СЕО
    Різне про інтернет
    Створення сайтів
    Хостінг та домени
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Палаючі тури Знаємо про них усі  
Какие появляются сложности при постройке домов из дерева. Способы их предотвращения  
Тюнер TC Polytune  
Виконання профілактичних заходів, запропонованих комісіями з розслідувань нещасних випадків.  
Жертви пластичної хірургії краса з точністю до навпаки  
Як заробити в мережі: Скільки ми платимо за безкоштовний сир?  
Сауна під ключ  
Жіноча частка  
Як правильно лікувати ангіну  
Вправи на футболі, м’яч здоров’я  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
косметическом   одежда   відносини   дітей   зробити   проститутки   Хребта   нерви   акая   плода   причини   навчання   Сепсис   ТРУДА   який  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безкоштовні оголошення. Користь якостi.
Безкоштовні оголошення. Користь якостi.
За даними статистики, більше половини користувачів мережі являються люди з прибутком, освітою, активною споживчою позицією, які являють собою привабливу аудиторію для комерційних цілей.Починаючи великим порталом і закінчуючи сайтом - візиткою або простим оголошенням - у рекламодавця з кожним днем збiльшуeться кiлькiсть зацікавлених споживачів.


Інтернет - це один з кращих засобів передачі інформації. Завдяки розширенним можливостям аналізу і відстежування інформації, комерційна сторона мережі притягає все більше і більше користувачів. І це не дивно. В порівнянні з телевізійною рекламою, рекламою на радіо і інших джерелах засобів масової інформації, реклама в мережі має багато переваг. Відносна дешевизна, географічна расширеннiсть, відсутність тимчасових обмежень і багато інших важливих чинників, робить привабливою комерційну сторону мережі інтернет.
    Одна з рекомендацій Біла Гейтса - "Орієнтуйтеся на інтернет.За ним майбутнє.Найближчими роками залишаться лише два види компаній : ті, хто в мережі і ті хто припинив займатися бізнесом".
    За даними статистики, більше половини користувачів мережі являються люди з прибутком, освітою, активною споживчою позицією, які являють собою привабливу аудиторію для комерційних цілей.Починаючи великим порталом і закінчуючи сайтом - візиткою або простим оголошенням - у рекламодавця з кожним днем збiльшуeться кiлькiсть зацікавлених споживачів.
    Безумовно важливу позицiю в інтернеті займають дошки безкоштовних оголошень.З кожним днем зростаюча популярність цього напряму інтернет - комерції, сприяє розвитку безлічі ресурсів, що забезпечують ефективність донесення інформації до користувача.Навіть при достатку таких ресурсів з кожним поданим оголошенням в як можна більша кількість сайтів, збільшуються шанси знайти свого кінцевого споживача.Безкоштовні оголошення важливі і тимхто їх подає, і тим хто в них зацікавлений.Адже при пошуку чого ми по своєму бажанню користуємося послугами рекламних ресурсів, а не отримуємо нав'язливу інформацію з телевізійноi або будь-якої іншої реклами(під час якої займаємося своїми справами).Не заперечний той факт, що ці ресурси мають величезний попит, що ще раз підтверджує як важливі сайти розміщуючі приватні і комерційні оголошення.
    У зв'язку з великою популярністю і простотою подання оголошень з'явилися і проблеми із замусоренiстью неактуальними і неадекватними оголошеннями. Тому слід звертати увагу на модерацію ресурсів.Адже відвідуваність і кількість оголошень, що подаються, зашкалює, а ось культурних і морально - етично вихованих громадян набагато менше...Існує і проблема гонитви за оголошеннями : "чим більше - тим краще". Не завжди правильно, все повинно бути в межах розумного.Якість має бути вище кількості.Адже один рекламодавець може подати і 30 однакових оголошень на одному сайті, чим багато хто і не гидує.Де ж буде тоді місце для скромної людини того, що намагається подати яке або оголошення ?Важливий момент - індексація.Адже крім того що люди в пошуку прийдуть на сайт, кожне оголошення повинне ще виводитися за відповідними ключовими словами на сторінках пошукових систем.Цей момент чи не найважливіший в тонкощах зворотної сторони ресурсів приватних і комерційних оголошень.
    Коротко - користь всіляких ресурсів приватних і комерційних оголошень незаперечна.Але подальше становлення і розвиток електронної комерції вимагає рішення слабо прогнозованих проблем, що виникають на грунті недобросовісної як рекламодавців так і власників ресурсів.

Автор: artem77 | Відгуки: 0 | Перегляди: 5731 | 26/05/2012 Інтернет - Бізнес в Інтернеті

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус