ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Сухий шампунь переваги й недоліки  
Догляд за м’якими меблями  
Почему Flash, и почему сейчас?  
Міркування про подорож  
Лялька для дівчинки  
Сексуальна незадоволеність, говорити чи ні  
Як недорого насолодитися принадностями гірськолижних курортів?  
Львовская кухня  
КОНТРОЛЬНАЯ РАБОТА на тему: «СОВЕРШЕНСТВОВАНИЕ УПРАВЛЕНИЯ ШВЕЙНОГО ПРЕДПРИЯТИЯ»  
КРОВОТЕЧА В ПРОСВІТ ТРАВНОГО КАНАЛУ. МЕТОДИ ЕНДОСКОПІЧНОГО ГЕМОСТАЗУ ТА ПРОФІЛАКТИКИ РЕЦИДИВУ КРОВОТЕЧІ.  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
1756   гідроакумулятор   буркун   мобильный   подарунок   2001   файл   столи   боротися   роботи   подорожі   шкіри   бюджет   охране   Сервис  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фітнес улітку зі спортзалу на природу!
Фітнес улітку зі спортзалу на природу!
Улітку можна без особливого жалю пропустити заняття в задушливому спортзалі й насолоджуватися свіжим повітрям і сонячним світлом з користю для фігури....


Улітку можна без особливого жалю пропустити заняття в задушливому спортзалі й насолоджуватися свіжим повітрям і сонячним світлом з користю для фігури. Вуличний фітнес актуальний у цю пору року як ніколи! На сторінках Енциклопедії жіночого життя Elitensk розповідь про те, які вправи підійдуть для фітнес-програми open air.

Досить радує й той факт, що спортивний костюм не буде потрібно: досить підібрати одяг з натуральних тканин, вільний, що не стискує рухів. І ще плюс: для занять на свіжім повітрі із собою нічого брати не прийдеться. Ніяких сумок, спортінвентарю - повна свобода дій! Місцем для занять можуть бути парк, сквер, ліс, поле, беріг ріки… Програму тренувань ви можете різноманітити, варіювати й доповнювати як завгодно, перетворюючи кожне заняття у свято тіла й душі.
   
   Усьому початок - ходьба До обраного місця занять, звичайно, краще добратися своїм ходом. Крокуйте бадьоро, динамічно, час від часу прискорюючи крок або переходячи на біг підтюпцем. На ходу можна не тільки любуватися красотами природи, але й робити які-небудь корисні вправи. Наприклад, дихальні. Скористайтеся з нагоди: дихаєте животом, ритмічно напружуючи або розслаблюючи м’язи - це свого роду тренування для преса, корисне для фігури.
   
   Виконуйте гімнастику для очей - моргання, рух очними яблуками в різних напрямках. Якщо вас ніхто не бачить, пройдіть відрізок шляху на п’ятах, носках або спиною вперед, - це тренує координацію рухів. Ідучи пішки на самоті, можна медитувати , нікого не соромлячись. Вийшовши на галявину з густою травою, зніміть взуття й погуляйте босоніж по шовковистому трав’яному килиму, любуючись квітами й метеликами. Чим не психотерапія?! Галявина - ідеальне місце для зарядки. Відпочиньте після ходьби й приступайте до вправ. Це можуть бути махи руками й ногами, нахили й обертання тулуба, присідання, асани йоги… Частина вправ виконуйте, взявши в руки товстий ціпок, важкий камінь або інші природні навантажувачі. За допомогою ціпка, до речі, можна виконувати вправи на розвиток м’язів спини, нахили вперед і скручування тулуба. Зустрінуте на шляху велику колоду (підійде й ослін у парку) - відмінний тренажер для зміцнення м’язів ніг. Сівши на нього, піднімайте й опускайте ноги, зробіть вправу «ножиці». Кілька раз пройдіться по колоді босоніж, тренуючи вестибулярний апарат і масажуючи біо точки на ступнях. Широка колода без сучків, що стійко лежить на землі, може замінити степ-дошку. Зробіть кілька вправ зі степ-аеробіки, використовуючи різні способи підйому на колоду й сходження з нього. Рухайтеся ритмічно, тренуючи м’язи живота, сідниць і ніг. Підключите рухи руками: при кожному кроці піднімайте руки нагору, витягаючи їх уперед, робіть хвилеподібні рухи. Беріть у руки по камінчикові - відмінне навантаження на плечовий пояс. Після тренування відпочиньте, посидите, притулившись спиною до стовбура дерева, насичуючись його цілющою енергією.
   
   Силове тренування на лаві
   
    Для м’язів плечового пояса Зміцнити м’язи грудей, плечей, рук, стегон, гомілки й преса можна в сквері за допомогою звичайної лави.
   
   Вихідне положення Прийміть упор лежачи на витягнутих руках, долонями обіпріться об землю, поставивши їх на ширині плечей і строго під плечима, а стопами, також розставленими на ширину плечей, об ослін.
   
   Дія Напружте м’язи преса, зігніть руки в ліктях, розвівши їх у сторони, і опустіть верхню частину тулуба до землі, не округляючи й не вигинаючи спину - усе тіло від верхівки до п’ят повинне являти собою пряму лінію. Затримаєтеся в нижньому положенні на секунду, випрямите руки й поверніться у вихідне положення.
   
    Для м’язів рук, стегон і преса
   
   Вихідне положення Сядьте на край ослона, тримаєтеся за неї руками по обидва боки від тулуба, долоні перебувають точно під плечима. Повільно опустіть таз за край ослона, одночасно роблячи невеликі кроки вперед доти, поки коліна не виявляться точно над щиколотками, при цьому не відсувайте сідниці від ослона. Витягніть уперед праву ногу й упріться п’ятою в землю.
   
   Дія Згинаючи руки в ліктях і відводячи плечі назад, опустіть сідниці ближче до землі, одночасно напружуючи м’язи й приводячи праве коліно до грудей. Стежите, щоб руки не були зігнуті під кутом менш чим в 90 градусів. Затримаєтеся на секунду й випрямите руки, одночасно випрямляючи праву ногу, не стосуючись стопою землі. Повторите руху 4-6 раз, не опускаючи ногу на землю, після виконаєте вправу для іншої ноги. Відпочиньте 30 секунд і виконаєте ще один підхід.
   
    Для ніг, сідниць і преса Паркові дерева - відмінні тренажери, що допомагають зміцнити м’яза ніг, сідниць і преса.
   
   Вихідне положення Ляжте на спину ногами до дерева, зігнувши праву ногу в коліні, стопа на землі, ліву ногу випрямите й упріться стопою в дерево, руки витягнуті уздовж тулуба, долоні розгорнуті нагору.
   
   Дія Напружте сідниці й підніміть таз нагору так, щоб тіло від плечей до лівої стопи являло собою пряму лінію, після поверніться у вихідне положення. Виконаєте один підхід для однієї, потім іншої ноги, відпочиньте 30 секунд і повторите вправу.
   
   Аква аеробіка - приємно й корисно Температура більше за 30 градусів, пробіжки й інші вправи неможливо виконувати через жару. Але поруч - водойма. Виходить, можна зайнятися аква аеробікою. Вправи у воді - радість для тіла, вони дозволяють тренувати різні групи м’язів. Крім того, ці вправи дуже ефективні в боротьбі із зайвою вагою, і все це - без виснажливих зусиль і «сьомого поту». По-перше, будь-яка вправа в товщі вод дається легко навіть тим, хто зі спортом не в ладах. По-друге, у воді чудово розслаблюється мускулатура, та й утома не відчувається. «Водні фігури» дарують тілу особливу гнучкість і гармонійність форм: коли ми рухаємося у воді, намагаючись зберегти рівновагу, працюють усі групи м’язів.
   
   Ради
   
   Не кидайтеся у воду «із запалу, з жару» - це дуже шкідливо для серця. Спочатку небагато поніжтеся на сонці, а потім хвилин 10 побудьте в тіні.
   
   Не купайтеся до « гусячої шкіри»: виходите з води, коли в тілі ще відчувається приємне тепло. Отже, виконуємо фігури.
   
    «, Що Біжить по воді» Станьте прямо, руки розведіть у сторони. Живіт підтягніть. Підніміть ліву ногу, зігнувши її в коліні на рівні стегна. Опустіть ногу, повністю випрямивши. Виконаєте вправу на іншу ногу. Повторите 20 раз. Ця вправа призначена для тренування м’яза передньої поверхні стегна.
   
    «Краб» Вихідна позиція така ж. Зігніть праву ногу й постарайтеся п’ятою торкнутися сідниць. Опустіть ногу. Проробіть те ж лівою ногою. Виконаєте вправу, чергуючи ноги, 20 раз.
   
    «Морський ковзан» Станьте прямо, руки розведіть у сторони. Ліву ногу зігніть у коліні. Зробіть мах назад зігнутою ногою. Повторите вправу 20 раз, потім переміните ногу. За допомогою цієї вправи тренуються м’язи сідниць, зміцнюється поперек.
   
    «Дельфін» Прямо поринете у воду, не стосуючись ступнями дна. Руки розведіть у сторони. Подавшись тулубом уперед, виконуйте рухи, начебто піднімаєтеся по сходах, протягом 5 хвилин. Сходження по підводних «сходах» допоможе поліпшити обмін речовин і зміцнити м’язи ніг і сідниць. Вийшовши з води, порухайтеся на суші. Біг підтюпцем по річковому або морському берегу - вірний спосіб похвастатися стрункістю ніг після відпустки. …Улітку на свіжім повітрі можна принести стільки користі своїй фігурі й здоров’ю! Тому, відправляючись на природу, не забувайте брати із собою м’яч, скакалку, а на місці додатково використовуйте натуральні тренажери. Будьте гарні й здорові!Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4097 | 19/05/2012 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус