ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Список документов для подачи в Израильское посольство:  
Как вести себя в приличном обществе?  
Вагітність і прикмети  
Как прекратить ссоры?  
Сучасні музичні жанри  
Техніка моста для тих, хто потребує значної стимуляції клітора  
Коллективный договор (кол. договор). Вариант 2.  
Брекеты коли й навіщо  
Свинячий грип: симптоми захворювання  
Коли сідати на дієту й чи варто  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
масаж   СИСТЕМИ,   офор   поставки   року   контра   засипати   засіб,   інсульт   боротися   роди   земель   засіб   англ   Вона  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Спеціальні вправи для наречених
Спеціальні вправи для наречених
Найбільше наречену в день весілля хвилює, як вона вийде на фото. Так затверджує тренер зі США Сью Флемінг, автор бестселера «Міцна наречена». І продовжує: «У день весілля десятки очей...


Найбільше наречену в день весілля хвилює, як вона вийде на фото. Так затверджує тренер зі США Сью Флемінг, автор бестселера «Міцна наречена». І продовжує: «У день весілля десятки очей будуть розглядати вас із усіх боків, тому я розробила спеціальний план тренувань для наречених


   Головні акценти - на груди, руки, плечі й спину. Цей комплекс дозволить вам вибирати відкрите плаття, виходячи не з переваг і недоліків вашої фігури, а винятково із краси вбрання». Усе, що потрібно - виконувати вправи чотири дні в тиждень, використовуючи двокілограмові гантелі.
   Витончені руки - для плаття - бюст
   Вправи для біцепсів Сядьте на стілець, ноги широко розставте, у праву руку беріть гантель. Небагато нахилившись уперед, покладете ліву руку на ліве коліно, а лікоть правої руки поставте на внутрішню сторону правого стегна, стежите, щоб долоня дивилася нагору. Підніміть гантель нагору до плеча, потім опустіть. Повторите 12 раз.
   Вправи для трицепсів Ляжте на фітнес-м’яч (або стійкий журнальний столик), опираючись плечима й шиєю на його поверхню. Коліна тримаєте зігнутими, ступні розставте на ширину плечей, у кожну руку беріть по гантелі. Упираючись ногами й не відриваючи ступні від підлоги, витягніть руки прямо нагору - вихідне положення. На видиху, згинаючи руки, опустіть гантелі до чола, утримуючи положення верхньої частини рук і плечей. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторите 8-12 раз. Зробіть два підходи, витримавши між ними 30-секундну паузу.
   Вправи для плечей Беріть у кожну руку по гантелі, руки опустіть вниз, долоні усередину. Ноги розставте на ширину плечей, лікті злегка зігніть, плечі опустіть, спину випрямите, живіт втягніть. Зробіть видих і повільно підніміть руки нагору ледве вище лінії плечей. На вдиху повільно поверніться у вихідне положення. Зробіть три підходи по 8-12 раз.
   Чудова спина - для вирізу позаду
   Вправи для сідниць, спини й задньої поверхні стегна Обіпріться витягнутою лівою рукою й коліном на пуфик або стійкий журнальний столик, корпус тримаєте паралельно підлоги, лопатки зведіть, плечі розправте, не сутультеся. Беріть у праву руку гантель (долоня дивиться усередину) і опустіть її вниз. На видиху зігніть руку в лікті й підніміть гантель максимально високо, до рівня грудей; намагайтеся тримати кисть якнайближче до корпуса - від цього залежить ефективність вправи. Вдихніть і повільно поверніться у вихідне положення. Повторите вправу 12-15 раз із кожної сторони. Виконаєте два підходи. Завдяки цій вправі ви зможете «виліпити» гарну спину й доб’єтеся плавного переходу від спини до сідниць.
   Вправи для спини Ляжте на підлогу обличчям вниз, руки витягнуті вперед, носки й долоні дивляться вниз. На вдиху максимально високо підніміть підборіддя й груди, шию витягніть уперед, живіт від підлоги не відривайте. Потім на вдиху підніміть на 20-30 сантиметрів прямі ліву руку й праву ногу, долоня як і раніше дивиться вниз. Затримаєтеся в цьому положенні на 5 секунд. Видихніть і повільно опустіть руку й ногу у вихідне положення. Повторите вправу з іншою рукою й ногою. Зробіть два підходи по 12-15 раз на кожну сторону. Ця вправа дозволить вам помітно поліпшити поставу.
   Тонка талія без стягуючого корсету
   Вправа для косих м’язів живота Устаньте прямо, ноги розставте на ширину плечей, лопатки зведіть, плечі розправте. Беріть гантель у ліву руку, долоня дивиться усередину. Праву руку покладете на потилицю, лікоть направте убік. Видихніть, напружте м’язи живота й повільно нахилитеся вліво, затримаєтеся в такому положенні на 5 секунд, потім так само повільно поверніться у вихідне положення - на вдиху. Повторите вправу 8-12 раз у кожну сторону. Виконаєте три підходи. Завдяки цій вправі ви підкачаєте прес і позбудетеся «бочків» на талії.
   Вправа для преса Ляжте на фітнес-м’яч, опираючись на його поверхню нижньою частиною спини, лопатки злегка стосуються м’яча. Руки зчепите за головою, лікті широко розставте. Видихніть і повільно зігніться так, щоб лопатки відірвалися від м’яча. Поверніться у вихідне положення. Зробіть чотири підходи по 12-15 раз. Качати прес на м’ячі набагато ефективніше, але ви можете виконувати цю вправу на підлозі або на кушетці.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 3971 | 12/05/2012 Фітнес, схуднення, дієти - Фітнес

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус