ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
    Гороскопи
    Релігія та дитина
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Захворювання кишечнику  
Вічне життя улюблених речей. Плануємо наповнення шафи  
Перший офіційний чемпіонат України дебютував на Полтавщині  
Пішохідні туристичні маршрути в південному пригороді Тайбея  
Чим може закінчитися секс-марафон для чоловіка  
Як правильно вибрати ковдру  
Натяжные потолки  
Гітарні ефекти: компресор, гейт, педаль гучності  
Як заощадити на опаленні? Сучасні котли на тирсі і їх переваги  
Зціджування необхідність або міф  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
прибуток   ТРУДА   відгуки   пользование   задачи   тест   герпес   кофти   ПИРОЛИЗА   гормон   троянда   работа   проститутки   Діагностика   плаття  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Ноїв ковчег
Ноїв ковчег
Біблійна легенда про ковчег старозавітного патріарха Ноя. Чи може, бути вона правдою? Наскільки, вчені і людство близькі до розгадання таємниці?


Ноїв ковчег - гіпотетичне судно, побудоване Ноєм за бажанням Бога. Призначався для порятунку від потопу родини Ноя і по парі кожного виду тварин. Згідно з Біблією, перед Великим потопом людство впало в гріх, озлобилися, вело розпусну життя, виступало проти волі Господа. Бог вирішив знищити всіх людей, залишивши в живих тільки Ноя і його сім'ю, оскільки в серці листопада мешкав Дух Божий. Ной відрізнявся смиренням, лагідністю і послухом. Тому Бог звернувся до нього з велінням збудувати ковчег з дерева гофер з безліччю відділень і покрити зовні і всередині смолою.
   
   Ной все так і зробив. Після того, як ковчег був побудований, Ной увійшов до нього разом з дружиною, синами і їхніми дружинами, а також ввів по парі всіх тварин. Бог зачинив ковчег і послав на землю злива, який тривав сорок днів і ночей. Потоп був настільки сильним, що не видно було вершин навіть найвищих гір, все живе на землі загинуло. Залишилися в живих тільки ті, хто знаходився в ковчезі. Через сто п'ятдесят днів вода почала спадати. Про те, що можна виходити з свого тимчасового пристанища Ной дізнався, побачивши, що випущений ним голуб приніс у дзьобі гілку оливкового дерева. Ной і його сім'я залишили ковчег, подякували Господу за порятунок і почали облаштовуватися й працювати. Від синів Ноя - Сима, Хама і Яфета «населилася вся земля» після потопу.
   
   Згідно Старого Заповіту, ковчег будувався протягом ста років. Весь цей час Ной попереджав людей про можливе потоп і закликав покаятися і почати вести праведне життя. Але його ніхто не слухав. Ковчег своїм зовнішній виглядом був схожий на довгий ящик з плоским днищем. Дослідники встановили, що його довжина повинна була становити не менше 133 метрів. Протягом сторіч не припиняються спроби знайти Ноїв ковчег. Найбільш реальним місцем, де можна знайти його залишки, вважається гора Арарат, куди, згідно згадками у Старому Заповіті, він пристав після потопу. Поки ці спроби успіху не принесли.
   
   Гора Арарат, на вершині якого повинен знаходитися Ноїв ковчег, згадується в релігійних переказах вавилонського царства і Шумерської держави, в яких замість листопада наводилося ім'я Ут-Напиштим. В ісламських легендах також увічнений Ной (по-арабськи Нух) і його величезний ковчег-корабель, проте знову-таки без хоча б го зазначення місця його стоянки в горах, яке тут називається АльДжуд (вершини), під ними маються на увазі і Арарат, і дві інші гори на території Близького Сходу.
   
   Біблія представляє нам приблизні відомості про місце знаходження ковчега: "... ковчег зупинився на Араратських горах". Мандрівники, століттями здійснювали вояжі з караванами до Центральної Азії або назад, неодноразово проїжджали біля Арарату і потім розповідали, що бачили ковчег поблизу від вершини гори, або ж таємниче натякали на свої наміри відшукати цей корабель-ковчег. Вони навіть стверджували, що з уламків ковчега виготовлялися амулети для захисту від недуг, нещасть, отрут і нерозділене кохання.
   
   Починаючи приблизно з 1800 року, групи альпіністів з квадрантами, висотоміром, а пізніше і з фотокамерами забиралися на Арарат. Справжні залишки величезного Ноєвого ковчега ці експедиції не виявили, але знайшли величезні кораблеподобні сліди - в льодовиках і біля самої вершини гори помітили прикриті льодом масивні стовпчасті освіти, схожі на тесані руками людини дерев'яні балки. При цьому все більше стверджувалося думка, що ковчег поступово сповз по схилу гори і розвалився на численні уламки, які тепер, ймовірно, вмерзли в один з льодовиків, що покривають Арарат.

Автор: 4ugivara | Відгуки: 0 | Перегляди: 5074 | 28/04/2012 Релігія, непізнане, окультизм - Релігія та дитина

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус