ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
    Гороскопи
    Релігія та дитина
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Разновидности бруса для постройки деревянных домов и их характерные особенности  
О дизайне интерьера  
Робота в інтернеті. Реальність або «лохотрон»?  
Геморой лікування й профілактика  
Як зберегти здоров’я дитини від шкільних перевантажень  
Поганий секс - чому буває так  
ТЕМАТИЧЕСКИЙ ПЛАН  
Поради на вибір кольору зачіски  
Прості способи зміцнити імунітет  
Як заробляти в інтернеті?  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
склад   Іспанія   легенів   засипати   еволюція   кофти   токсоплазмоз   комір   фото   ігри   практика   тканини   рахунок   болезням   ТРУДА  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Копальні царя Соломона
Копальні царя Соломона
Незліченні багатства, приписуємі царю Соломону, залишаються загадкою до сьогоднішніх днів. В біблії пише про величезні золоті копальні царя, так деж шукати золото?


Копи царя Соломона
   Земля давньої Палестини буквально просочена історичними подіями. Кожен квадратний метр несе в собі таку кількість різноманітної й часом суперечливої ​​інформації, що можна просто заплутатися в потоці подій багатовікової давності.
   
   Ще близько X століття до н.е. іудейський народ заснував на цих землях держава Ізраїль. Під час свого царювання Давид підкорив своєму пануванню всю територію Негева, а його син, наймудріший цар Соломон, збудував там значну смугу захисних укріплень, продовжив розпочату ще єгипетськими фараонами розробку знаменитих мідних копій в Тімна - місці в південній частині Негева, а також побудував морський порт Ецйон-Гавер (нинішній Ейлат). Відоме кожному поняття «копі царя Соломона» також пов'язане з Тімні, хоча воно досить умовно, так як свої багатства він отримував з різних місць. Недарма в Третій книзі Царств йдеться, що «в золоті, яке приходило Соломону в щороку, ваги було шістсот шістдесят шість талантів золотих ...» По всій видимості, порт Ецйон-Гавер і призначався передусім для цих цілей. На жаль, точно невідомо, звідки ці багатства йшли в царські скарбниці і куди саме міг відправляти кораблі Соломон. Можна тільки припускати, що в Тімна знаходилася лише частина тих міфічних копалень, які і становили багатство Царя царів.
   
   Після його смерті в 922 році до н.е. могутнє і процвітаючу державу розділилося на дві частини: північну - Ізраїль, і південну - Юдею. У V столітті до н.е. Юдеї захопили вавилоняни, вигнавши з країни безліч євреїв. Деякі згодом повернулися, інші ж розселилися по всій території Європи та Азії. У 63 році до н.е. Палестину захопили римляни, а в VII столітті нашої ери ці великі землі перейшли у володіння арабів-мусульман, ставши в 1516 році частиною Османської імперії. До цього часу на території Палестини жило багато арабів-мусульман, хоча залишалися і єврейські общини.
   
   Південні межі пустелі Негев входили в сферу торговельних, економічних і геополітичних інтересів всіх мешканців тут народів. Але, мабуть, головною відмітною особливістю території, що є в нинішній час Національним парком-заповідником Тимна, було найбільше родовище мідної руди. Як уже говорилося, розробки міді на цій території велися ще єгиптянами, про що свідчать залишки древніх єгипетських храмових будівель. Для її отримання в копальнях працювали не тільки тимчасові робітники з пустелі Негев, а й кваліфіковані металурги.
   
   Ландшафт цій місцевості дуже незвичайний. Ерозія води і вітру за багато століть створила химерні освіти, складені з червоного нубійського пісковика. Саме тут знаходиться величезний каньйон з легендарними Соломоновими стовпами - гігантськими, до 50 м заввишки, піщаними колонами темно-червоного кольору, а також скеля «Гриб», що стоїть особняком і представляє собою відшліфовану пісчаникових брилу, схожу своїми обрисами з грибом.
   
   У підніжжя Соломонових стовпів знаходяться руїни єгипетського храму, спорудженого біля XIV століття до н.е. в честь богині Хатор - покровительки рудокопів, здобували мідну руду. Сонце, вітер, пісок, добові перепади температури і до цього дня продовжують змінювати вигляд цього величного місця.

Автор: 4ugivara | Відгуки: 0 | Перегляди: 4938 | 28/04/2012 Релігія, непізнане, окультизм - Релігія та дитина

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус