ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
    Дієти при захворюваннях
    Догляд за собою
    Обладнання для фітнесу та схуднення
    Правильне харчування
    Правильне харчування, дієти
    Психологія схуднення
    Різне про харчування
    Фітнес
    Фітнес після пологів
Чоловік та жінка
Класифікатор професій ДК 003:2005 - 03  
Закон денежного обращения  
Cколько коштує дитина  
Як схуднути, якщо хочеться їсти  
Створення комерційного сайту  
Я покохала одруженого. Що робити?  
Мода для мандрівниць  
Парфумерія Hugo Boss  
Як захистити своє право на безпечне для життя і здоров’я довкілля?  
Российские стенки на мебельном рынке  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
силует   задача   перитоніт   2011   Послеродовые   острые   респираторно-вирусные   инфекции   орхідея   педагогика   геморой   производства   кактус   HTML   2001   троянда   зонування  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Ефективно схуднути
Ефективно схуднути
Коли Майю Плесецкую запитали, як їй вдається зберігати таку прекрасну форму, вона відповіла: Жерти треба менше. Коротко і ясно. Переїдання. Основною причиною надлишкової ваги є переїдання, яке веде до порушень...


Коли Майю Плесецкую запитали, як їй вдається зберігати таку прекрасну форму, вона відповіла: "Жерти треба менше". Коротко і ясно.

Переїдання. Основною причиною надлишкової ваги є переїдання, яке веде до порушень у роботі центру апетиту в головному мозку, і нормальна кількість з’їденої їжі вже не може придушити в потрібному ступені почуття голоду. Така людина змушена переїдати, щоб не випробовувати постійного голоду.( Чим більше їж, тим більше хочеться.) Надлишкова, зайва їжа утилізується організмом і відкладається "про запас" у вигляді жирових відкладань. Причин, що змушують переїдати, дуже багато.

Емоційні фактори. Чутливість центру насичення в головному мозку, і людина починає непомітно для себе приймати більше їжі. Аналогічна ситуація може бути наслідком цілого ряду психоемоційних факторів, таких як почуття самітності, тривоги, туги. У цих випадках їжа як би заміняє позитивні емоції.

Втім, іноді сильні хвилювання можуть навпаки знизити апетит. Прикладом тут може служити нещасна любов.

Вид і запах їжі. Надзвичайно важливе значення має вигляд і запах їжі: красиво приготовлена, одним своїм видом зухвала апетит, ароматна їжа змушує людину, долаючи почуття ситості, продовжувати їсти.

Обмін речовин. Важливе значення в розвитку вікового ожиріння має зниження діяльності щитовидної залози, яка виробляє гормони, що приймають участь в обміні речовин. Зниження змісту в організмі цих гормонів супроводжується вповільненням обмінних процесів, і людина додає у вазі. Саме цим пояснюється той факт, що в деяких людей з ожирінням, незважаючи на строгу дієту, дуже повільно й недостатньо знижується маса тіла. При значнім зниженні функції щитовидної залози розвивається захворювання, яке називається гіпотиреоз. Як правило, такі люди страждають ожирінням, але в більшості випадків надлишок ваги не дуже великий. Для виключення цієї причини ожиріння необхідно звернутися до лікаря й пройти спеціальне обстеження. Є й люди, які багато їдять, але не повніють. Це можна пояснити добре розвиненими механізмами обміну речовин, коли зайві калорії, що потрапили в організм із їжею, "спалюються" і перетворюються в тепло. У цьому випадку щитовидна залоза у відповідь на приймання надлишкової кількості їжі виробляє підвищену кількість гормонів, які підсилюють обмінні процеси, і зайві калорії не відкладаються у вигляді жиру.

Низька фізична активність. Ще одним фактором, що приводять до розвитку ожиріння, є низька фізична активність, коли навіть нормальна кількість прийнятої їжі є надлишковою, тому що калорії, що потрапили в організм із їжею, не "спалюються" у процесі фізичних навантажень, а перетворюються в жир.

Слід звернути увагу на те, що переїдання - це не завжди велика кількість з’їденої їжі. Так, людина, що з’їдає в день більше 100г норми їжі, за рік може нагромадити до 5-ти зайвих кілограм.

Вагітність і ожиріння. У великого числа жінок збільшення маси тіла починається під час вагітності. Під час вагітності організм змінюється убік переваги будівельних, накопичувальних процесів – адже дитину треба виростити, виносити. Для вагітної або, що годує грудьми жінки такий обмін речовин – нормальне й обов’язкове явище. Тільки от часто цей обмін речовин не тільки не міняється, але й прогресує після пологів

Психологічний фактор. По своїй природі доросла жінка психологічно може перебувати в одному з п’яти станів: дівчинка; доросла невагітна жінка; вагітна жінка; мати-годувальниця; бабуся... З них у дітородному віці поза вагітністю, вигодовуванням дитини й спілкування з дітьми психологічно й фізіологічно нормальним є тільки одне – доросла невагітна жінка, сексуальна істота... Справа в тому, що психіка є надзвичайно потужним фактором, що впливають в організмі на все; і, якщо жінка психологічно більшу частину часу виявляється буквально загнаною в стан "мати", – її обмін речовин виявляється відповідним... і розвивається ожиріння. Тому настійна рекомендація: прагнеш позбутися від зайвої ваги – будь психологічно жінкою, а не "ненькою"; вишукуй можливість почувати себе привабливою, звабною; організуй своє життя й поведінку так, щоб і чоловік, і інші чоловіки ставилися до тебе як до жінки. Часто так буває.

Ефективно схуднути

Для жінок, схильних до появи зайвої ваги, уважаються невідповідними протизаплідними засобами внутрішньо маткова спіраль і гормональні таблетки, – у ряді випадків їх використання може провокувати появу зайвої ваги

Помилки тих,що худнуть - худнути треба так, щоб схуднення не обернулося хворобливим розладом здоров’я!

Приймання проносних. Що худне робить помилку, якщо використовує як засіб схуднення велику кількість проносних засобів. Схуднути за допомогою проносних засобів не можна, тому що жирові клітки, у яких накопичується жир, у просвіт кишечнику потрапити не можуть і, отже, не можуть бути вилучені з організму. Знизити вагу за допомогою проносних засобів можливо. Інтенсивне використання проносних засобів порушує нормальне травлення, і організм, виявившись на голодному пайку, починає витрачати для покриття своїх енергетичних потреб жир, відкладений про запас у жирових клітках. За допомогою проносних можна на якийсь час знизити свою вагу за рахунок виснаження жирових клітин, але ожиріння залишиться, тому що кількість жирових клітин залишається незмінною, і ожиріння може навіть прогресувати. До того ж, тривале застосування сечогінних та проносних засобів може привести до порушень у роботі нирок і товстого кишечнику.

Сечогінні засоби, сауна й масаж. Ні сечогінні засоби, ні сауна, ні масаж самі по собі не допоможуть схуднути. Жир не виділяється в великих кількостях шкірою... Сечогінні – сильний медичний засіб, тому користуватися ними можна тільки по призначенню лікаря й ніяк не для схуднення. До сауни й масажу слід просто правильно ставитися: випарити жир не можна, вигнати його із себе за допомогою масажу теж не можна. Після відвідування парної вага, дійсно, знижується, але знижується за рахунок води, що випарувалася через шкіру, ніяк не жиру. Якщо в рекламі пропонують без праці й дієт схуднути за тиждень 4-7 кг, мається на увазі, насамперед сечогінний ефект, іноді в комбінації з очищенням товстого кишечнику. Голодування. За час голодування кількість жирових клітин не зменшується – вони просто худнуть. У більшості випадків після голодування жирові клітини, що виголодалися, починають ще активніше запасати жир і розмножуватися, щоб забезпечити себе енергією на випадок наступного голодування. Схуднути за допомогою голодування неможна.

Препарати, що зменшують апетит. Ці засоби, так звані спалювачі або поглиначі жиру, порушують усмоктуваність ряду важливих компонентів їжі, і, зокрема жиророзчинних вітамінів A, E і D; тому в результаті їх тривалого застосування погіршується стан шкіри, зубів, підсилюється випадання волосся.

Стимулятори. Вони дозволяють знизити апетит, поліпшити настрій. Але нерідко препарати для схуднення містять сильні стимулятори. Їхнє застосування приводить до серйозних порушень у роботі органів і систем організму, виснажують його. Іноді виникає лікарська залежність і психічні порушення. При відмові від цих зіль (які, до речі діють як наркотичні засоби) вага не тільки вертається, але й відбувається зниження життєвого тонусу, розвивається депресія.

Що вже говорити про такі методи рятування від зайвої ваги як ліпосакція або введення в шлунок личинок глистів. Проблему зайвої ваги всі ці методи не розв’яжуть. Ефект можливо буде на час, але якщо ти не поміняєш свої звички в харчуванні й способі життя, вага знову повернеться.

Енерговитратні, спалювання жиру й схуднення, Що худнуть варто мати у виді, що єдина реальна можливість схуднути (зменшити кількість жиру в організмі) – спалити жир, використовуючи його як джерела енергії, необхідної для обміну речовин

Загальновідомо, що організм будь-якої живої істоти постійно витрачає енергію на забезпечення своєї життєдіяльності й роботу. Величина ж енергозатрат залежить від багатьох факторів, але от найбільш важливі з них:

Вік (чим старше людина, тим менше енергії вона витрачає); Темперамент (чим більш людина активна по своїй природі, тим більше величина енергозатрат); Фізична робота, рух( чим більше рухливість або фізичні навантаження, тим більше витрачається енергії); Стать (чоловіки витрачають енергії більше, чим невагітні жінки); Статеве життя (інтенсивність статевого життя з ряду причин значно визначає інтенсивність загальних енерговитрат).

Нагромадження жиру також добре відомо, що організм одержує необхідну йому енергію з їжі. І скільки б людина не з’їла, його організм використовує як паливо тільки ту частину їжі, яка покриває його енергетичні потреби, і не більше того, тому що а якщо ні, то можна було б вибухнути, подібно перегрітому паровому казану. Тому якщо їжі з’їдене більше, чим треба організму, надлишки її перетворяться в жир і відкладаються в клітинах жирової тканини про запас. Якщо ж енергозатрати організму перевищують енергопостачання з їжею, необхідну добавку енергії організм одержує за рахунок спалювання власного жиру, відкладеного раніше про запас. Спалювання жиру щоб організм почав витрачати надлишки жиру, треба, щоб енерговитратні перевершували енергопостачання з їжею Існує два способи: збільшити енергозатрати, не міняючи величину енергопостачання з їжею; зменшити енергопостачання з їжею, якщо не міняти величину енергозатрат.

Як можна схуднути збільшивши енергозатрати?Зрозуміло, що із усіх обставин, від яких залежить величина енергозатрат, довільно можна змінити тільки два: величину фізичних навантажень, рухливість, і інтенсивність сексуального життя. Збільшення обсягу фізичних навантажень доступно всім, якщо немає відповідних медичних протипоказань

Як схуднути зменшивши вступ енергії з їжею?Це можна зробити також двома способами

можна просто зменшити споживання їжі (обсяг їжі, що з’їдається); можна зменшити енергетичну цінність раціону.

Ще легше забезпечити собі необхідну перевагу енергозатрат над енергопостачанням, якщо діяти відразу у двох напрямках: збільшити небагато величину енергозатрат за рахунок руху, фізичних навантажень, більш активного сексуального життя; і зменшити калорійність добового раціону за рахунок обмеження в ньому частки висококалорійних продуктів

Чому швидко худнути неможна, оптимальна швидкість схуднення повинна бути пропорційна швидкості відновлення клітинного складу жирової тканини. Ця швидкість схуднення невелика й коливається в діапазоні від 2-х до 3-х кг. на місяць. Саме таку швидкість варто мати на увазі кожному, хто затіяв схуднення. Худнути набагато швидше 3-х кг. на місяць не потрібно. По-пеpше , при спалюванні жиpу у великій кількості утворюється багато отрутних шлаків. По-друге, при швидкості схуднення значно більшої 3-х кг. на місяць інші тканини й органи тіла не встигають пpистосуватися до нової ситуації: десь може зависнути шкіра, можуть виникнути судинні порушення й таке інше. В -тpетіх, швидке схуднення задоволення швидкого повернення оpганізму до його ожиріння .

Як харчуватися, щоб худнути. Не будемо забивати голови підрахунком калорій. Ми будемо їсти стільки, скільки нам хочеться, але таких продуктів, які не тільки не будуть відкладати жир в організмі, але й будуть усіляко "виганяти" його звідти.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5703 | 14/04/2012 Фітнес, схуднення, дієти - Психологія схуднення

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус