ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
    Більярд
    Виноробство, виготовлення спирту
    Кімнатні рослини
    Музика, вибір інструменту
    Рибальство
    Сад і город
    Танці
    Фото, відео
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Пізні пологи, за й проти  
Шампанське із фруктів  
Новое интегрированное приложение для обмена видео и фото - все про Instagram  
Цистит відведіть сховану погрозу  
Дезодорант. Знайомий незнайомець  
КАК повысить КПД своих менеджеров?  
Які знання в нас є про масаж?  
Нужно в Тюмени недорого и экстренно заказать эвакуатор?  
Гострий гастрит  
Ссудный капитал и кредит  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Больной   лет,   сантехник,   поступил   клинику   инфекционных   болезней   день   болезни   лет,   групі   пігментація   Яндекс   жасмін   прибуток   плода   зонування   сіль   Життя   турагентство   кузовн   Печеночный   запах   рта,   олигоанурия.   форма  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Гітарні підсилювачі типу "голова"
Гітарні підсилювачі типу "голова"
Гітарні підсилювачі типу "голова"    Гітарні підсилювачі типу "голова"
   

Досить рідко можна наткнутися на огляд підсилювачів типу «Head», або «голова», переглядаючи вітчизняні музичні видання, що цілком зрозуміло: не так уже багато музикантів у нашій країні, що використовують стекі. Це пов'язане, по-перше, з вартістю таких підсилювачів і комплектів акустичних систем до них – вона досить висока, а по-друге, зі упередженою думкою про них. Більша частина музикантів, навіть заможних, віддають перевагу придбанню стандартного комбо, у корпусі якого з'єднана акустична система й підсилювач, тому що він більш звичний в експлуатації, та й до того ж більш зручний в транспортуванні.

Призначення високопотужних Head абсолютно ясно, адже такі апарати по більшій частині використовуються на концертах. Їхнім основним завданням є створення потужного звукового напору «у спину», у зал на відміну від більшості стандартних комбо, які не справляються із цим завданням

Доцільність невеликих «голів» потужністю від 30 до 150 Ватів у багатьох викликає сумнів, з'являється питання: навіщо "видирати" з гарного комбопідсилювача "серце" і змушувати власника самостійно займатися складанням акустичної системи?

З боку виготовлювача є дві причини для такого рішення. Першою причиною є те, що не кожного задовільняє звучання штатного динаміка в комбопідсилювачі. Другою причиною можна назвати те, що багато хто одержує задоволення від самого процесу побудови стека, який є маленькою копією «старшого брата». Комусь може здатися дурістю подібна заява, але от простий приклад для підтвердження цієї думки: у свій час на базі комбопідсилювача Marshall MG був створений міні-стек потужністю всього 15 Ват, який хоч і звучав точно також як і його родич із цільним корпусом, але користувався набагато більшою популярністю, чим звичний стандартний Marshall MG 15.

Mesa Boogie

Mesa Boogie F30 Head був першим, самим малопотужним і в той же час найдорожчим апаратом, який був побудований на основі комбопідсилювача. Варто помітити, що він також є найпростішим із усіх підсилювачів Mesa Boogie.

Mesa Boogie F30 Head

Настільки висока вартість виправдана модерновим звучанням, що мають схожість зі звучанням серії Rectifier, але при цьому не без власних особливостей. В одному ряді з такими дорогими моделями, як Dual Rectiefer Solo Head і Triple Rectiefer Solo Head цей апарат виглядає не так серйозно, чого не скажеш про звучання: воно дійсно на висоті, сьогодення «месовское». Він підходить для гри в будь-яких стилях. Це надійний і зручний у використанні дорогий підсилювач із якісним складом, строгим контролем і мінімумом виробничих недоліків.

Mesa Boogie F30 Head має секцію предпідсилювання й посилення, повністю виконану ламповим способом.

Хотілося б відзначити характерне звучання цього підсилювача, у відмінності від багатьох недорогих Head.

Vox

VOX AD60VTH і VOX AD120VTH були сконструйовані на основі моделей VOX AD60VT і VOX AD120VT. Їхня потужність становить 60 і 120 Ват.

Крім лампової технології в цих підсилювачах використовується цифрова обробка REMS (Resonant structure and Electronic circuit Modeling System), що є їхньою головною особливістю. Ця моделююча система була розроблена фірмою Korg для гітарних процесорів і портативних студій. Думок із приводу використання цієї системи багато, серед яких приблизно рівна кількість за й проти її використання. Але потрібно визнати той факт, що процесори Korg AX1000G і Korg AX1500G досить часто використовуються в професійній діяльності відомих музикантів, хоч і в якості додаткового приладу для додання звуку якоїсь «електронності», а не в якості основного девайса. На відміну від COSM (системи від Roland), REMS дає більш м'яке й своєрідне звучання, саме тому так багато музикантів віддають перевагу приладам KORG. Вони стають відмінним доповненням до лампових педалей або підсилювачів. Можна говорити про те, що експеримент VOX зі сполученням лампової технології й електронної від REMS цілком удався, завдяки чому підсилювачі придбали зовсім нове звучання, зовсім не схоже на звучання інших підсилювачів, які використовують процесор ефектів разом із транзисторним посиленням. Прикладом може стати комбо Roland Cube 30. Але ще більш приємним є присутність у звучанні інтонацій відомого АС 30 і інших знаменитих моделей VOX.

Vox AD60VTH

Як VOX AD60VTH, так і VOX AD120VTH моделюють 16 видів популярних підсилювачів, оснащені перемикачем опору, який дозволяє використовувати різний тип кабінетів, крім того мають процесор на 22 ефекту й тюнер з функцією калібрування. Окремо потрібно придбати контролер для перемикання ефектів і каналів підсилювача (простий VC-4 і більш "просунутий" VC-12).

Marshall

Якщо розглядати список підсилювачів типу Head, то особливу популярність здобули підсилювачі Marshall. Для фірми Marshall стало традицією випускати версії у вигляді «голови» майже в кожній серії комбопідсилювачів, а більші обороти штовхають компанію на створення нових моделей. Така популярність викликана тим, що абсолютно всі Marshall, включаючи навіть самі недорогі прилади, мають пізнаване «фірмове» звучання, яке властиве винятково Marshall. Крім того вони мають багаті регулювання, такими як еквалайзери на кожний канал, вбудовані процесори ефектів, системи електронної стабілізації й шумозаглушення.

Marshall MG100HDFX

Самою недорогою «головою» є Marshall MG 100 HDFX. Це 100 Ватний підсилювач, який був сконструйований на основі Marshall MG 100 DFX – комбопідсилювач, який дуже часто встановлюють у якості основного апарата власники клубів і організатори концертів у невеликих містах.

Підсилювач оснащений системою FDD (Frequency Dependent Damping), яка дозволяє одержати високоякісне лампове звучання, а також процесором ефектів з досить нечисленними регулюваннями й двома роздільними еквалайзерами на кожний канал. Ці два канали можуть працювати в різних режимах, таких як два види чистого звуку й два види перевантаженого. Схема схожа з Mesa Boogie F30 Head. Незважаючи на трохи перебільшену рекламну інформацію « про якісне лампове звучання», це цілком пристойний транзисторний підсилювач.

Ще одна модель тієї ж цінової категорії, що й MG100HDFX, - це 50-ватний AVT50H. Він має два канали, ревербатор, а секція передпідсилювання включає ламповий каскад, заснований на 12АХ7. Ціною Marshall AVT 50H мало відрізняється від вартості "голови" MG100HDFX, при цьому має більш природній ламповий звук, хоча по потужності, функціональності й зручності використання уступає MG100HDFX. От приклад: в Marshall AVT 50H не передбачене процесора ефектів, але є посилання-повернення у випадку, якщо музикантові буде завгодно використовувати додаткові ефекти.

Marshall AVT150H має потужність 150 Ватів, а також більшою кількістю функцій. Що стосується звучання цієї «голови» у гарний кабінет, то воно не може не радувати. У цій моделі кількість каналів підсилювача збільшене до чотирьох, крім того додані канали роботи з перевантаженням, є імітація акустичної гітари, дуже умовна, але краще, чим у багатьох гітарних процесорах. За аналогією до моделей серії MG процесор ефектів AVT150H має поділ на дві секції. Якщо говорити про процесор ефектів, то DFX є досить стандартним, він досить непоганий по якості, але все-таки уступає навіть недорогим рековим варіантам, особливо це стосується секції цифрової затримки. Для тих, кому потрібно висока якість (наприклад, для роботи в студії), універсальність і низький рівень викривлень, найкраще оснаститися невеликим рековим приладом і поставити його в «розрив». Але на концертах, репетиціях і заняттях цілком достатньо буде штатного DFX.

Laney

На даний момент Laney MXD120H є самою доступною за ціною «головою». Вартість цього підсилювача злегка перевалює за 300 доларів. Основою цієї моделі став комбопідсилювач Laney MXD120. Потужність «голови» - 120 Ват, при цьому кожний канал оснащений окремим еквалайзером, а вбудований процесор ефектів має 15 програм роботи.

Laney MXD120H

Також є вхід для підключення Cd-Програвача, є рознімання для перемикача каналів PS-2. Функція MAX, яка так широко рекламується, небагато збільшує потужність сигналу, при цьому канал перевантаження видає більше «гейна», завдяки чому «овердрайв» має присмак distortion.

Передбачений регулятор мікшування для процесора ефектів, який дозволяє регулювати гучність ефекту в порівнянні з неопрацьованим сигналом, як і в Masrshall MG (AVT).

Звучання цього підсилювача досить непогане, особливо в комбінації з гарним кабінетом. Якщо проводити порівняння з «головою» Marshall MG, яка є найближчим конкурентом, то Laney виглядає досить гідно й мало чому програє останньому. А якщо врахувати вартість кожного з них, то немає нічого дивного в тому, що багато покупців звернуть увагу саме на Laney, який є могутнім і дешевим апаратом. Laney MXD120 має гарний і чистий звук, що дуже доречно для виконання акустичних творів. У режимі overdrive звук стає «гострим» і «колючим», як і повинен звучати транзисторне перевантаження. На відміну від чистого, звучання цього каналу не дуже приємно для слуху, але цей недолік можна усунути за допомогою використання педалей ефектів.

Завдяки використанню підсилювачів типу «голова» музикант у гітарній музиці здобуває додаткові способи формування звучання "кінцевика", а за допомогою розподілу кабінетів по різних кутах приміщення можна добитися прекрасного об'ємного звуку на репетиціях або під час домашніх занять. Сказати однозначно, що краще: «голова» або комбо, досить складно, адже кожен музикант має свої власні вимоги до звуку, транспортування й потужності. Єдине, що можна сказати з повною впевненістю – через якийсь час підсилювачі Head будуть користуватися високою популярністю в нашій країні й знайдуть застосування у всіх стилях музики.


   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 7975 | 06/12/2010 Захоплення, хобі - Музика, вибір інструменту

Ссылка на статью:


Комментарий
    VflDC08:35 17-05-2021    
normal dose of cialis <a href="https://topcialistabs.com/">what does cialis do</a> cialis 20 mg coupon
    QhgVJ05:47 16-05-2021    
cialis cheapest price <a href="https://cialisortadalafil.com/">cialis half life</a> cialis active ingredient
    FycNG05:21 16-05-2021    
over the counter viagra cvs <a href="https://sildenafilviagratop.com">woman viagra</a> amazon viagra
    JxoOY22:15 14-05-2021    
    QeeIM08:38 14-05-2021    
over the counter viagra cvs <a href="https://edviagramaster.net/">viagra pills</a> amazon viagra
    CnrYD10:30 13-05-2021    
software engineer cover letter <a href="https://writingacoverletteronline.com/">cover letter for job application</a> research assistant resume
    Kathryncem16:38 12-05-2021    
cialis pills <a href="http://tadalafilled.com/">canada pharmacy cialis</a> cialis price cvs
    QjzZE10:24 12-05-2021    
resume editor <a href="http://coverletterforresumetop.com/">resume services</a> good fonts for resumes
    MartinaLew03:43 08-05-2021    
viagra femenina <a href="https://mysildenafilkr.com/">viagra price comparison</a> cheap viagra online
    Francesgen14:23 07-05-2021    
viagra buy <a href="https://mrviagrashop.com">sildenafil over the counter cvs</a> viagra for woman


Страница: 1 | 2

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус