ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
    PDR – безпокрасочне видалення вм'ятин
    Автоновини
    Водій та ДАЇ
    Загальні питання безпеки
    Тюнінг
    Шини та диски
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Различные логистические услуги - самое оптимальное решение любых ваших проблем с доставкой грузов  
Переваги і недоліки інтернет магазину. Що потрібно для створення прибуткового інтернет магазину?  
Буркун лікарський і його корисні властивості  
Ексфоліація сухою щіткою, застава м’якої, гарної шкіри  
Комплекс вправ для рук і шиї  
Где можно пройти диагностику дизельного двигателя в Минске с невысокими ценами?
Здоров’я школяра як уберегти дитину від стресів  
Чому кістки руйнуються  
Як стати справжнім стервом (взаємини зі свекрухою)  
Вивих гомілки  
Здоров’я дитини в школі як його зберегти  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
мови   тема   Web-   Twitter   гідроакумулятор   земель   засіб   виробництво   самому   кофт   кишки   мобильный   троянда   MG15CDR   Ситуационные  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Авторемонт: кузовной ремонт, кузовні роботи, рихтування й ремонт кузова авто. PDR.
Авторемонт: кузовной ремонт, кузовні роботи, рихтування й ремонт кузова авто. PDR.
Безпокрасочне видалення вм'ятин (PDR – Paintless Dent Repair) – це не просто чергова технологія ремонту автомобілів, це скоріше ціле мистецтво.   Безпокрасочне видалення вм'ятин (PDR – Paintless Dent Repair) – це не просто чергова технологія ремонту автомобілів, це скоріше ціле мистецтво. Це з боку такий кузовний ремонт може здатися неможливим, але руки професіоналів і достатньо прості інструменти справляються із цим непосильним завданням. Прямо на очах вм'ятини зникають із кузова автомобіля, а ще недавно вони так впадали в око й дратували. У більшості випадків, після такого ремонту досить важко знайти навіть ознаки й місце, де колись був дефект.
   
   Відкриття технології PDR
   видалення вм'ятин без фарбування, відбулося завдяки впровадженню в автоіндустрії Німеччини й США нових лакофарбових покриттів, в основі яких лежать полімерні з'єднання. Навіть при досить сильних деформаціях кузова, міцна, але гнучка структура полімерних покриттів зберігається й тому можливе рихтування. А той факт, що в останні десять років для виготовлення автомобілів застосовуються більш тонкі, але міцні метали, дозволило технології замінити стандартні кузовні роботи, але ж кузовний ремонт із подальшим фарбуванням ще недавно був єдиним способом позбутися дефектів.
   
   Безпокрасочне видалення вм'ятин на автомобільному кузові – це дуже зручна технологія, яка, при цьому, не ушкоджує лакофарбове покриття. Для початку, таке рихтування авто не вимагає перефарбування деталі, зовнішній вигляд якої зіпсований звичайною вм'ятиною. Ну й, що немаловажне, рихтування кузова займе не більш однієї години, а найчастіше видалення вм'ятин буде зроблено всього за 15 хвилин, і вам не потрібно буде довго чекати.
   
   Чим такий авторемонт відрізняється від стандартного ремонту кузова?
   Не ушкоджуючи лакофарбового покриття, деталі можна легко додати первісний вид;
   Кузовний ремонт не вимагає застосування абразивних матеріалів і шпаклівок;
   Ремонт кузова не вимагає додаткового розбирання, щоб зняти деталі з кузова автомобіля;
   Рихтування кузова займає дуже мало часу.
   
   Вартість авторемонта може бути різної, залежно від розмірів і кількості дефектів. Також на вартість впливає місце, де розташовані дефекти, і їх доступність. У кожному разі, безпокрасочне видалення вм'ятин буде коштувати мінімум у два рази дешевше, чим звичайне рихтування кузова.
   
   Чи існує швидке й дешеве видалення вм'ятин?
   Кузовні роботи з ремонту автомобіля є самим витратним ремонтом і по грошах і за часом. І донедавна інших варіантів не існувало, і доводилося платити чималі гроші за ремонт кузова з подальшим фарбуванням.
   
   Незважаючи на те, що невеликі вм'ятини на кузові Вашого автомобіля – це дріб'язок. Як правило, цей дріб'язок може сильно зіпсувати настрій хазяїнові автотранспорту. Адже маленька вм'ятина може зіпсувати зовнішній вигляд навіть найдорожчого й модного авто. І отут виникає проблема, адже зовсім не хочеться віддавати через такий дріб'язок деталь у ремонт і фарбування, тому що немає бажання витрачати як час, так і гроші (навіть якщо платить страхова компанія). У таких ситуаціях Вашим порятунком може стати безпокрасочне видалення вм'ятин, яке вже використовується багатьма авто-сервісними майстернями, що спеціалізуються на місцевому ремонті.
   
   Чому вигідний такий ремонт?
   Буквально десять хвилин роботи навченого професіонала – і від вм'ятин на вашій машині не буде й сліду. Ніхто не зможе знайти місце розташування вилученої вм'ятини неозброєним поглядом, чим найчастіше користуються не тільки аматори, але й професіонали, що займаються продажем машин, такі як великі дилерські центри. Багато автомобілів можуть бути ушкоджені під час перевезення або вже на майданчику перед салоном у результаті граду або вуличних хуліганів. Для автосалонів, продажна вартість автомобіля значно знижується, якщо є який-небудь дефект кузова. А безпокрасочне видалення вм'ятин рятує продавців від цих збитків.
   
   Як же працює ця чудова технологія?
   За допомогою спеціального інструмента PDR(ПДР) майстер по видаленню вм'ятин без фарбування зсередини видавлює вм'ятину. Для цієї кузовнї роботи він використовує важелі різної форми, довжини й товщини. За допомогою такого набору можна дістатися до самих важкодоступних місць на кузові автомобіля. Завдяки такому інструменту немає необхідності розбирати автомобіль або якісь його деталі ( приміром, двері), або ж розбирати їх частково (наприклад, знімати обшивку).
   
   Професіоналізм майстра
   Кваліфікованому фахівцеві потрібно вигнути вм'ятину, щоб зробити ремонт кузова. Але видалення вм'ятин - завдання зовсім не з простих. Для початку, щоб повернути деформований метал на місце, потрібно прикласти чималі зусилля. Крім того, можна тільки здогадуватися, де інструмент стикнеться з деталлю кузова, адже важелі найчастіше вводяться в сховані частини кузова, такі як підкрилки, або під обшивку, і тримати під контролем ремонт кузова неможливо. Немаловажний фактор – обережність майстра, адже якщо прикласти зусилля більше, ніж потрібно, на лакофарбовім покритті можуть піти тріщини, і тоді рихтування не вдасться. Видалення вм'ятин вимагає високого професіоналізму майстра, тому не варто користуватися послугами невідомих приватників. Якщо ви довіряєте ремонт кузова сервісу, то можете бути впевнені, що в кожному разі одержите відремонтовану машину, а якщо в процесі ремонту будуть допущені якісь помилки, усе буде усунуто за рахунок компанії.
   
   Переваги.
   Які реальні переваги у використанні технології безпокрасочного видалення вм'ятин? У першу чергу – значна економія часу. У середньому ремонт займе пів години – годину. В особливо складних випадках, коли багато вм'ятин, рихтування затягнеться максимум на один робочий день. Відразу ж після виїзду із сервісу у вас не буде ніяких обмежень по використанню вашого авто. Немаловажним фактором при продажі буде те, що кузов машини усе ще покритий заводським покриттям. І на закінчення, велика перевага – це вартість ремонту, яка значно нижче, чим звичайне рихтування кузова.
   Є й інший варіант. Вибравши традиційний кузовний ремонт, вам доведеться заздалегідь записуватися на станцію, адже вони дуже часто не справляються з потоком клієнтів. Так Вам потрібно буде залишити машину мінімум на кілька днів, щоб деталь, на якій розташована вм'ятина, зняли, зашпаклювали, заново пофарбували й висушили. Вартість фарбування при такому авторемонті для однієї деталі буде порядку $150. У деяких випадках потрібно буде додатково оплачувати послуги колористів, арматурників і електриків. Як бачимо, такий ремонт кузова далеко не ефективний і дуже неекономічний. У випадку якщо під вм'ятиною розташований посилюючий елемент, такий підсилювач капота, швидше за все, прийдется замінити, адже звичайним інструментом до неї не добратися.
   
   У яких ситуаціях не варто видаляти вм'ятини?
   Очевидно, що безпокрасочне видалення вм'ятин має сенс, коли немає ушкоджень на лакофарбовім покритті. Якщо метав деформований дуже сильно, видалення вм'ятин чи навряд підійде, адже площа металу збільшилася й після вирівнювання вм'ятини зайвий метал буде нікуди подіти. Не часто побачиш, щоб у безпокрасочне видалення вм'ятин прийняли автомобіль, дефект на якім викликаний контактом з кутом якогось предмета, тому що в такій ситуації на поверхні з'являється перелом, виправити який, не заподіявши ушкоджень емалі, неможливо. Безпокрасочне видалення вм'ятин не підійде й у випадку, якщо лакофарбове покриття низької якості. Старі іномарки старше 15 років, деякі моделі й марки вітчизняних авто, автомобілі, які вже проходили кузовний ремонт, і він був зроблений недостатньо якісно, не будуть прийняті в ремонт для безпокрасочного видалення вм'ятин.
   
   Поради професіоналів по рихтуванню авто
   Незважаючи на те, що технологія безпокрасочного видалення вм'ятин видається дуже простою, для її використання потрібно вміти використовувати великий асортимент PDR інструмента й почувати матеріал – метал. Досвідчений професіонал може в кожному окремому випадку визначити, чи доцільно використання технології видалення вм'ятин без фарбування, і гарантувати результат. Багато непрофесіоналів беруться за ремонт навіть у тих випадках, коли відразу зрозуміло, що сліди від ремонту будуть помытны. Майстри вміють видаляти навіть дуже значні ушкодження, які дотепер можна було виправити тільки замінивши деталь на нову. Але в деяких випадках майстри PDR можуть відмовити у видаленні вм'ятин розміром усього 2-3 сантиметра. Для водія автомобіля це може здатися абсурдним, але для професіонала такий крок буде цілком логічним. Для майстра важлива якість. Тому вын воліє не брати на себе роботу, яку не зможе виконати на високому рівні. Тому ми говоримо, що для недосвідченої людини буде практично неможливо визначити спосіб ремонту самому. Перш ніж вирішувати для себе, який ремонт вибрати, краще заїхати в технічний центр і порадитися з майстром. У певних ситуаціях потрібно скористатися технологією локального ремонту елементів кузова, коли з точним влученням у колір буде пофарбована не деталь цілком, а тільки область ушкодження.
   
   
   

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 9207 | 10/12/2010 Автомобілі та мотоцикли - PDR – безпокрасочне видалення вм'ятин

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус