ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА ДЛЯ МОНТАЖНИКОВ СТАЛЬНЫХ И ЖЕЛЕЗОБЕТОННЫХ КОНСТРУКЦИЙ  
Сольові ванни лікувальна сила моря  
Зайві складки  
Як обдурити тягу до солодкого  
Лікування лямбліозу  
У Фінляндію за сертифікатом ельфа  
Фісташки дозволяють контролювати апетит  
8 способів гойдатися з посмішкою  
5 продуктів для зимової дієти  
Як вибрати DJ обладнання  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
СИСТЕМИ,   ПІДПРИЄМСТВА   легенів   кондиц   фотообои   управління   поручение   нерви   кислота   виставка   алое   договор   стиль   onprint   Ситуационные  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
5 причин, чому потрібно правильно дихати
5 причин, чому потрібно правильно дихати
Ви переганяєте себе фітнесом, і однаково не худнете. Чому? Одна із причин - неправильний подих. Поверхневе й часте. А треба дихати, як професійні бігуни, - рідко й глибоко. Причина №1 - приплив кисню. Наші жирові...


Ви переганяєте себе фітнесом, і однаково не худнете. Чому? Одна із причин – неправильний подих. Поверхневе й часте. А треба дихати, як професійні бігуни, – рідко й глибоко.

Причина №1 - приплив кисню

Наші жирові «засіки» являють собою енергію в «пасивної» форми Без перебільшень їх можна зрівняти з купою вугілля або дров’яного стосу. Щоб жир «спалахнув», його точно як багаття треба роздути. Інакше кажучи, забезпечити приплив кисню. Саме із цієї причини при бігу ви починаєте частіше дихати. Чим частіше подих, тим більше в крові кисню Тим більше його попадає в області нагромадження жиру. Далі все просто: жир згоряє й віддає енергію працюючим м’язам.

А зараз зробимо два важливі висновки. Перший: інтенсивність тренінгу повинна бути високою Чим більше енергії потрібно вашим м’язам, тим більше жиру прийде спалити організму. Другий висновок, найголовніший: дихати під час занять спортом треба не аби як, а правильно.

Причина №2 - правильне навантаження

Недосвідченому новачкові здається, що його переривчастий подих, що збився, – знак того, що він брав на груди дійсно серйозне навантаження. Відповідно, і жиру, мол, згорить більше. Ні, усе зовсім не так. Коли ви вдихаєте повітря широко відкритим ротом точно риба, викинута на берег, - це всього-на-всього означає, що вашому організму катастрофічно не вистачає кисню. До втрати кілограмів це не має відносини, оскільки дефіцит повітря автоматично приводить до «загасанню» полум’я метаболізму, тобто вповільненню спалювання жиру.

Згадаєте горіння свічі. На відкритім повітрі вона горить спокійно й рівно. Але варто вам накрити її склянкою, інакше кажучи, «перекрити їй кисень», як вона відразу гасне Так що чим сутужніше вам дихається, тим менше у вас надій на схуднення

Причина №3 - серцевий ритм

Подих – процес несвідомий. Поспостерігайте за собою, коли дивитеся телевізор. Ви вдихаєте, і у вас здіймаються груди. Це так званий грудний подих, при якім організм витрачає мінімум своїх сил. Коли ви дихаєте грудьми, вдих мимоволі виходить неглибоким, оскільки повітря циркулює тільки у верхній частині легенів.

Під час занять фітнесом ви по багаторічній звичці продовжуєте дихати грудьми. У підсумку легені працюють навряд чи на третину свого потенційного обсягу. Такий подих майже відразу створює дефіцит енергії, оскільки організму запекло не вистачає кисню. У відповідь організм намагається зробити подих більш частим – прискорює серцевий ритм У підсумку пульс частішає, створюється стрес для організму. Саме із-за нього наступного дня після аеробіки замість приємної утоми ви почуваєте повну розбитість.

Причина №4 - виправлення постави

Запам’ятаєте: найбільше ефективно кисневий обмін відбувається в нижній частині легенів. Щоб сюди проникнуло повітря, дихати треба глибоко – діафрагмо (або «черевним») подихом. Простіше говорячи, дихати треба животом

А от тепер почнемо експериментувати: вдих – живіт надувається, видихнув – живіт втягується, виштовхуючи залишки переробленого повітря. Якщо виявиться, що дихати животом вам важко, виходить, у вас із рук геть погана постава. Устаньте спиною до стіни й спробуйте одночасно пригорнути до стіни потилицю, сідниці й ікри. І знову спробуйте вдихнути животом. Вийшло? У кожному разі спочатку вам треба виправити поставу і тільки потім братися за серйозний аеробний цикл, націлений на ударне схуднення. А якщо ні, то ви будете задихатися і не подужаєте навіть половини потрібного навантаження.

Причина №5 - боротьба з утомою

Чим дихати – носом або ротом? Однозначно носом! Подих ротом обмежує життєву ємність легенів і спалює газообмін в організмі навіть у випадку правильного «черевного» подиху. А от «носове» подих навпаки максимальний активізує діафрагму. В добавок подих носом заспокоює біоритми мозку точно як медитація. У підсумку, утома наступає пізніше.

Дихати носом видасться складніше, чим ротом, але це тільки спочатку. Щоб навчити себе строгому ритму подиху, уважайте кроки (або гребки, або обертання педалей – неважливо) і підбудовуйте під них вдихи-видихи. Поступово збільшуйте інтервал подиху Якщо раніше ви дихали на кожному другому кроці, то тепер спробуйте робити вдих на кожному четвертому. Продовжуйте дихати по-новому не тільки в спортзалі, але й у звичайнім житті. І не квапитеся: на освоєння цієї науки вам може знадобитися від 3 до 10 тижнів практикиАвтор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4415 | 06/04/2012 Медицина та здоров'я - Корисні поради

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус