ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Краткий обзор более выгодных партнерских программ Wap-click  
Борна кислота  
Яким повинен бути помічник по господарству  
Фен-шуй проти зайвої ваги  
Епідуральна анестезія  
Комбо для акустичних гітар  
Каталог статей, як засіб просування в мережі  
Корисний десерт солодке без шкоди для фігури  
Догляд за оксамитом і замші  
Сучасні методи боротьби із циститом  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
Создание   фотообои   ТЮТЮНОВИХ   продуктів   мануальна   ТОВАРИСТВА   вирусного   алое   токсоплазмоз   кишки   шубы   трахеїт   особи   новини   земель  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сучасна технологія лікування простатиту
Сучасна технологія лікування простатиту
ПИТАННЯ. Останні десятиліття спостерігається неухильне падіння рівня здоров’я населення в тому числі й по лінії чоловічого здоров’я. Серед хвороб у чоловіків по поширеності перше місце завжди займав хронічний простатит...


ПИТАННЯ Останні десятиліття спостерігається неухильне падіння рівня здоров’я населення в тому числі й по лінії чоловічого здоров’я. Серед хвороб у чоловіків по поширеності перше місце завжди займав хронічний простатит — інфекційне запальне захворювання передміхурової залози. Олександр Робертович, які дані центру <САНОС> по цьому питанню?

ВІДПОВІДЬ По наших багаторічних спостереженнях число хворих простатитом росте катастрофічно. Причому він явно <молодіє>. Якщо років 20-30 назад наші пацієнти були в основному у віці старше 30  років, то тепер левину їхню частку становлять пацієнти у віці 20-30 років. Усе частіше до нас звертаються по допомогу 17-18 - річні юнаки й навіть підлітки.

ПИТАННЯ Наскільки мені відомо, результати лікування простатиту у світовій практиці сьогодні маловтішні. У чому причини цього?

ВІДПОВІДЬ Це дійсно так. Причому стан справ у цій області однаково погано й у Росії й за рубежем. Справа в тому, що дотепер не була розроблена науково обґрунтована концепція хронічного простатиту, а значить не була зрозуміла й сутність цієї хвороби.

Сьогодні загальноприйняте, що простатит — це простий, т.зв. <банальний> запальний процес. А це значить, що й лікування повинне бути таким же простим: антибіотики для придушення інфекції, пальцевий масаж простати для усунення в ній застійних явищ і фізіотерапевтичні процедури для посилення кровообігу в ураженому органі.

Однак результати такого підходу до лікування протягом багатьох десятиліть показали його явну неспроможність. Більше того, виявилося, що тривале, невиправдане приймання антибіотиків може збільшити стан хворого внаслідок токсичної поразки центральної нервової системи, печінки, кишечнику й ін. внутрішніх органів а також розвитку тотального дисбактеріозу й вторинного імунодефіциту.

Саме ці обставини й спонукали мене на початку 80-х років зайнятися вивченням даної проблеми. Тоді я працював у науковому відділі Центрального військового авіаційного госпіталю й дана проблема в авіаційній медицині вже тоді стояла досить гостро.

ПИТАННЯ І до чого же привели Вас результати власних досліджень?

ВІДПОВІДЬ У ході наукових досліджень було незаперечно встановлене, що запальний процес у простаті не так вже й простий — виявилося що найчастіше він носить закритий (обструктивний) гнійний характер з виникненням в ураженому органі безлічі дрібних (1-3 мм у діаметрі) мікро абсцесів. Це відкриття змусило нас докорінно змінити підхід до лікування хвороби, тому що в даній ситуації набуває чинності<золоте> правило Гіппократа: <Там де гній — видаляй!>. Без цього ніяке інше лікування не може бути ефективним.

ПИТАННЯ Але як же можна очистити простату від гною, адже вона розташована глибоко в малому тазі?!

ВІДПОВІДЬ Нам усе же вдалося розробити технологію лікування й спеціальну медичну техніку, що дозволяють у короткий термін (у середньому за 15-20 днів) повністю дренувати (очистити) простату від продуктів запалення практично незалежно від давнини й ваги захворювання, а також від кількості й локалізації мікро абсцесів. Лікування безболісне, легко переноситься хворими, тому що не вимагає застосування хірургічних видів посібника. Немає також і ускладнень.

ПИТАННЯ Лікування на цьому закінчується? А як часто спостерігаються рецидиви захворювання?

ВІДПОВІДЬ Далі відповідно до нашої технології починається ще більш серйозна робота із хворим. У результаті обстеження десятків тисяч пацієнтів нам удалося встановити,що в основі розвитку простатиту лежать певні зміни в ЦНС (головний мозок), які ведуть до ланцюга порушень в інших органах і системах.

Це синдроми гормональної  недостатності, порушення обміну речовин (основний,білковий, вуглеводний, жиро-ліпідний, мінеральний), дистрофічні зміни внутрішніх органів, у т.ч. у простаті, падіння імунітету й приєднання інфекції. Усі ці зміни на щастя найчастіше носять субклінічний характер і тому звичайно добре піддаються корекції за участю невролога, ендокринолога й імунолога.

Корекція зазначених нейрон – ендокринне - імунних порушень забезпечує відновлення захисних сил організму й в остаточному підсумку — без рецидивний плин захворювання. Хворі виконуючі наші рекомендації, як-правило, простатит більше не лікують.

ПИТАННЯ А як Ваше лікування позначається на сексуальній й репродуктивній функціях пацієнтів?

ВІДПОВІДЬ У ході лікування поступово усуваються астенія й депресія, настільки характерні для цих хворих. Паралельно підсилюється лібідо, відновлюються природна сексуальна активність і плідність. В остаточному підсумку суттєво підвищується якість життя наших пацієнтів, відновлюються працездатність і сімейні відносини.

ПИТАННЯ Ви напевно тримаєте свою технологію в секреті?

ВІДПОВІДЬ. Напроти, вона докладно описана в моїй монографії <ДЖЕРЕЛА ХРОНІЧНОГО ПРОСТАТИТУ> і ми готові передавати свій досвід усім лікарям бажаючим її освоїти.Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 5001 | 06/04/2012 Медицина та здоров'я - Чоловічі питання

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус