ualin.com
Додати статтю | Реєстрація


Інтернет
Автомобілі та мотоцикли
Бізнес
Будівництво, ремонт
Дім та родина
Діти
Захоплення, хобі
Комп'ютери та ПЗ
Красота, імідж, косметика
Медицина та здоров'я
    Ветеринарія
    Гінекологія
    Дієти, харчування
    Дитяче здоров’я
    Домашня медицина
    Жіночі питання
    Здоровий спосіб життя
    Корисні поради
    Лікарські препарати
    Медичне обстеження
    Нетрадиційна медицина
    Пластична хірургія
    Поради окуліста
    Профілактика хвороб
    Психологія
    Різні питання
    Стоматологія
    Хвороби
    Цікаві факти
    Чоловічі питання
    Шкідливі звички
Мода, стиль
Приготування їжи
Психологія та тренінги
Реклама та PR
Релігія, непізнане, окультизм
Реферати, курсові, лабораторні, методички
Собаки, кішки, рибки, птахи
Суспільство та політика
Товари та послуги
Туризм, подорожі
Фітнес, схуднення, дієти
Чоловік та жінка
Неправильний раціон приводить жінок до раку  
Антицелюлитний крем для тебе  
Аренда автобоксов - путешествуйте на машине с удобством и не ограничивайте себя вещами  
Курорт Мінеральні Води. Санаторії Єсентуки. Корисна відпустка  
Як жінкам попередити цистит  
Короткий огляд торгівлі вишиванками через інтерент-магазини  
Самі незвичайні дієти. Все буде в шоколаді  
Усі кольори садових Ірисів  
ІНСТРУКЦІЯ по дотриманню вимог пожежної безпеки в гуртожитку  
Палаючі тури Знаємо про них усі  
Безкоштовне розміщення статей: психологія, тренінги, авто, красота, мода, родина - ualin.com
культура   масаж   Діагностика   прибуток   фотообои   МОРКВА   голова   %?3?   стиль   href   br-1180   тканини   реєстр   печінки   праці  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Прилади для очищення й зволоження повітря в будинку
Прилади для очищення й зволоження повітря в будинку
Кінчики волосся пересохнули й сталі ламкими, шкіра лупиться… На обличчі з’явилися дивні висипання, а ночами переслідує незрозумілий кашель. Знайома картина? Можливо, справа не у внутрішніх порушеннях...


Кінчики волосся пересохнули й сталі ламкими, шкіра лупиться… На обличчі з’явилися дивні висипання, а ночами переслідує незрозумілий кашель. Знайома картина? Можливо, справа не у внутрішніх порушеннях в організмі, а всього лише винувате повітря, яким ми дихаємо. Звичайно, екологію міста змінити нам не під силу, а от створити комфортний мікроклімат у будинку цілком реально. Зараз випускається безліч приладів для очищення й зволоження повітря, які покликані вирішувати перераховані проблеми. Які вони бувають розбирається жіночий журнал.

Перший з подібних приладів – очисник повітря. Як можна зрозуміти з назви, його головна функція – очищати повітря в будинку від пилу, дрібних часток бруду й інших шкідливих для нашої дихальної системи речовин. Наприклад, багато лаків і фарби, які ми використовуємо для ремонту кімнат, виділяють небезпечні для організму хімічні сполуки - формальдегіди. Або меблі, що видасться на перший погляд настільки безпечні, насправді зроблені із синтетичних матеріалів, які також здатні отруювати повітря. Не говорячи вже про віруси й бактерії, що атакують наші квартири. Позбутися всіх цих «кімнатних трут» допомагають очисники повітря для будинку. Процес очищення повітря в таких приладах відбувається в кілька етапів. Спочатку повітря проходить попереднє очищення від великих забруднюючих часток. Потім надходить на спеціальний проти алергенний фільтр, який затримує мікрочастинки. Після, він попадає на вугільний фільтр, який усуває неприємні запахи й хімічні сполуки типу фенолів і формальдегідів ( у тому числі, від вихлопних газів). Вугільний фільтр в очисниках повітря також усмоктує тютюновий дим. От чому очисники повітря просто необхідні тим, у кого в родині живуть курці або рідні страждають алергійними захворюваннями.

Очисник повітря Ballu AP200-XS04

Дозволяє якісно відфільтрувати повітря й очистити його від бактерій, вірусів, цвілі й неприємних запахів. Площа очищення – 40 квадратних метрів. Обладнаний вугільним, HEPA (проти алергенним) і НАНО фільтрами. Має таймер з дисплеєм, а також додаткову функцію іонізації повітря. Зволожувачі повітря особливо актуальні в зимовий час. Пересушене батареями центрального опалення повітря здатне спровокувати як безліч косметичних проблем (пересушене волосся й шкіра), так і більш серйозні порушення. Першіння в горлі, сухий кашель, часті простудні захворювання, викликані пересушеними слизуватими оболонками носоглотки – усі ці симптоми говорять про те, що настав час задуматися про покупку зволожувача повітря для кімнат. Втім, спекотним і посушливим літом зволожувач повітря теж прийдеться як не можна до речі. Його використання піде на користь не тільки людям, але й кімнатним рослинам. Зволожувачі повітря пропускають залиту в них воду через спеціальний розсіювач, який розбиває її на дрібні крапельки. Ці краплі розпорошуються в повітрі, створюючи максимально комфортну для людини вологість у приміщенні – 60 відсотків. При необхідності можна відрегулювати рівень вологості в більшу або меншу сторону.

Ультразвуковий зволожувач повітря Boneco Air-O-Swiss 7131

Прилад з механічним керуванням, розрахований на зволоження повітря в приміщенні площею до 60 кв. метрів. Має функцію зм’якшення води, а також її знезаражування за допомогою спеціального антибактеріального покриття бака. При необхідності можна укомплектувати модель спеціальним іонізуючим стрижнем. Є прилади, які сполучають у собі функцію очисника й зволожувача повітря, іноді ще називані «мийки повітря». У їхній основі лежить принцип холодного випару, коли повітря за допомогою вентилятора про ганяється через спеціальний випарник з водою, у підсумку очищається й насичується вологою. Шкідливі домішки, що втримуються в повітрі, залишаються на дні випарника. У деяких моделей випарники оброблені спеціальним антибактеріальним складом, який також допомагає боротися з мікроорганізмами, що кишать у неочищенім повітрі. Оскільки очисники-зволожувачі використовують принцип холодного випару у своїй роботі, їх нерідко використовують і для охолодження теплого повітря.

Зволожувач-Очисник повітря Aircomfort HP-501

Обладнаний спеціальним фільтром водяного типу з антибактеріальним просоченням. Це дозволяє очищати повітря як від великих часток пилу, так і від бактерій і мікроорганізмів. За допомогою вбудованого гідростата можливо регулювати рівень вологості в приміщенні. При досягненні заданої вологості прилад відключається. Є електронний індикатор рівня вологості. Іонізатори збагачують повітря в приміщеннях негативно зарядженими частками аніонами. Повітря, яке проходить через кондиціонери й очисники, практично не містить їх. Можна зрівняти таке повітря з дистильованою водою, яка разом зі шкідливими домішками при очищенні втрачає й багато корисних речовин. Саме аніони стимулюють розумову працездатність, позитивно впливають на нервову й дихальну системи. Їхня відсутність приводить до того, що ми починаємо випробовувати головні болі й інші симптоми кисневого голоду, швидко утомлюємося, частіше хворіємо. У природі іонізований кисень виробляють рослини, також він виділяється під час грози, під впливом ультрафіолетового випромінювання й інших факторів. У результаті такої природної іонізації відбувається постійний процес регенерації (відновлення) повітря. У приміщеннях же повітря застоюється й не обновляється. Іонізатори повітря створені, щоб розв’язати цю проблему.

Іонізатор повітря Vitek VT-1772

Не тільки іонізує повітря, але й робить це максимально естетично. Прилад оснащений підсвічуванням, а також функцією відтворення звуків природи при роботі. Ви можете вибрати найбільш комфортний звуковий режим: «биття серця», «морські хвилі», «фонтан», «щебетання птахів», «літня ніч», «білий шум», «весняний дощ». Іонізатор допомагає зробити повітря свіжим і рятує його від неприємних заходів. Людина – не тільки те, що він їсть, але ще й те, чим він дихає. Тому використання приладів для очищення, зволоження й іонізації повітря допоможе надовго зберегти здоров’я вам і вашим домашнім.

Автор: ualin | Відгуки: 0 | Перегляди: 4604 | 06/04/2012 Медицина та здоров'я - Корисні поради

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус